Bezpieczeństwo Lucidchart

Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje dane pozostawały prywatne, bezpieczne i zabezpieczone.

Kontakt z działem sprzedaży
 • Prywatność

  Lucid nie rości sobie prawa własności do żadnych danych dokumentów. Zachowujesz wszelką własność intelektualną i inne prawa do swoich dokumentów i zawartych w nich informacji. Szanujemy Twoją prywatność i nigdy nie udostępnimy publicznie Twoich dokumentów bez pozwolenia.

  Aby zapewnić prywatność Twoich informacji, wszystkie dane są przesyłane między urządzeniami użytkowników a serwerami Lucid przy użyciu maksymalnie 256-bitowego szyfrowanego połączenia za pośrednictwem TLS 1.2 i światowej klasy dostawcy certyfikatów. Lucid stosuje również szyfrowanie w spoczynku (AES-256) w celu ochrony poufności wszystkich danych utrwalonych przez aplikację. Klucze kryptograficzne używane do zabezpieczenia Lucid są chronione przez usługi zarządzania kluczami Amazon.

  Lucid ma certyfikaty EU-U.S. Privacy Shield oraz Swiss-U.S. Privacy Shield i zobowiązuje się do przestrzegania przepisów CCPA oraz RODO.

  Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą polityką prywatności, warunkami korzystania z usługi, załącznikiem dotyczącym przetwarzania danych (dla klientów korporacyjnych) oraz często zadawanymi pytaniami.

 • Certyfikaty zgodności

  Lucidchart spełnia obowiązujące wymagania lokalne i międzynarodowe oraz posiada aktualne certyfikaty zgodności, w tym:

  Lucid podlega audytowi SOC 2 Type II, co stanowi zewnętrzną weryfikację wewnętrznych procesów i kontroli Lucid. Firma Lucid utrzymuje również certyfikaty EU-U.S. oraz Swiss-U.S. Privacy Shield i przestrzega ich wytycznych.

 • Bezpieczeństwo i dostępność

  Bezpieczeństwo Twoich danych jest jednym z naszych głównych priorytetów i posiadamy cały zespół zajmujący się zabezpieczaniem systemów, procesów i kontroli Lucid. Produkty Lucid są oparte na oprogramowaniu Amazon Web Services (AWS), czołowego w branży dostawcy bezpiecznej infrastruktury komputerowej. Wybieramy AWS ze względu na rygorystyczne środki bezpieczeństwa, które obejmują następujące certyfikaty:

  Aby dowiedzieć się więcej o procedurach bezpieczeństwa stosowanych przez AWS, zapoznaj się z ich dokumentacją bezpieczeństwa i dokumentacją zgodności.

   

  Możesz bezpiecznie uzyskać dostęp do produktów Lucid w dowolnym momencie i z dowolnego urządzenia lub lokalizacji, a klientom korporacyjnym oferujemy gwarancję dostępności na poziomie 99,9%. Dokumenty, informacje o kontach, listy kontroli dostępu i inne trwałe dane są replikowane w wielu strefach dostępności przy użyciu standardowych w branży systemów zarządzania bazami danych, replikacji i rozwiązań przełączania awaryjnego.

 • Widoczność i kontrola

  Funkcje korporacyjne Lucid umożliwiają zarządzanie kontami, dzięki czemu można lepiej przestrzegać wymagań dotyczących zgodności. Funkcje te obejmują ograniczenia udostępniania dokumentów, ograniczenia dozwolonych adresów IP i dozwolone domeny. Oferujemy usługę zarządzania kluczami (KMS), która pozwala klientom kontrolować własne, unikalne klucze szyfrowania, co stanowi dodatkowy poziom bezpieczeństwa.

  Przestrzegamy najlepszych praktyk bezpieczeństwa i chronimy Twoje dane, stosując zasadę niezbędnych minimalnych uprawnień. Prosty system uprawnień oparty na rolach umożliwia administratorom zarządzanie dostępem do dokumentów należących do konta. Narzędzia do zarządzania kontami umożliwiają administratorom kont i zespołów integrację z platformą zarządzania tożsamością i kontrolowanie ustawień współpracy.

Zasoby

Dokumentacja dotycząca bezpieczeństwa Lucidcha

Zacznij

 • Cennik
 • Indywidualny
 • Zespół
 • Przedsiębiorstwo
 • Kontakt z działem sprzedaży
PrywatnośćPrawnyPliki cookie

© 2022 Lucid Software Inc.