draw.io kontra Lucidchart

Lucidchart ma bardziej płynny interfejs użytkownika i zaawansowane narzędzia do tworzenia diagramów dla początkujących i profesjonalistów.

Zarejestruj się za darmo

Dołącz do 99% z listy Fortune 500, którzy ufają Lucidchart

 • Google logo
 • BMW logo
 • Asana logo
 • Amazon logo
 • General Electric logo
 • T-Mobile logo

Zobacz, dlaczego Lucidchart zapewnia więcej możliwości i pozwala osiągnąć lepsze wyniki

 1. Funkcje, dzięki którym możesz zrobić więcej niż tylko „rysować”

  Z draw.io może bezpłatnie korzystać nawet 10 użytkowników, ale masz to, za co płacisz. Choć radzi sobie z podstawowymi kombinacjami linii i kształtów, bardziej skomplikowane diagramy najlepiej tworzyć za pomocą dostępnych w Lucidchart funkcji przeciągania i upuszczania kształtów, narzędzi do dynamicznego formatowania i szablonów, które można dostosować do własnych potrzeb.

 2. Łatwe tworzenie diagramów dla każdego użytkownika

  Lucidchart został stworzony z myślą o użytkownikach o każdym stopniu doświadczenia – znajdziesz w nim intuicyjne przewodniki, linie siatki oraz wygodne narzędzie do wyszukiwania funkcji. Interfejs draw.io jest mniej dopracowany i trudny do przyswojenia zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników.
   

 3. Narzędzia do współpracy, które usprawniają komunikację

  W Lucidchart wielu użytkowników może jednocześnie edytować i komentować diagramy. Choć draw.io ma podobne funkcje, nie umożliwia komentowania kształtów, dlatego nie zawsze wiadomo, którzy użytkownicy wprowadzili zmiany. Ponadto diagramy z draw.io można udostępniać tylko w połączeniu z Dyskiem Google i OneDrive.
   

 4. Doskonałe rozwiązanie dla zespołów i użytkowników korporacyjnych

  Lucidchart lepiej chroni Twoje dane, wykorzystując szeroki zakres funkcji bezpieczeństwa, takich jak kontrola domeny, dedykowane wsparcie i łatwe udostępnianie licencji. draw.io nie zapewnia zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa, których wymaga większość klientów korporacyjnych.
   

Migracja do Lucidchart w kilka minut

Korzystasz już z draw.io? Skorzystaj z naszego narzędzia do importowania diagramów draw.io, aby w łatwy sposób przenieść swoje projekty do Lucidchart.

Migracja do Lucidchart

Co sprawia, że Lucidchart jest najlepszy?

galeria szablonów lucidchart

Dostosuj szablon

Jeśli potrzebujesz inspiracji lub pomocy, aby szybko zacząć tworzyć diagramy, w naszej galerii szablonów znajdziesz ponad 1000 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów. Co tydzień nasz zespół specjalistów dodaje nowe szablony, więc zaglądaj tutaj regularnie, aby być na bieżąco. 
 

integracje aplikacji lucidchart

Pozostań w kontakcie dzięki zaawansowanym integracjom

Lucidchart umożliwia integracje, które ułatwiają dodawanie wizualizacji do aplikacji, z których korzystasz na co dzień, takich jak G Suite, Microsoft Office, Slack, Jira, Confluence i nie tylko. Nasze rozwiązania integracyjne są proste w instalacji i łatwe w użyciu, dlatego możesz szybko przystąpić do pracy.

funkcja łączenia danych lucidchart

Użyj funkcji łączenia danych, aby pominąć ręczne wprowadzanie danych

Łatwo połącz swoje diagramy z bieżącymi danymi dzięki naszej funkcji łączenia danych. Lucidchart umożliwia płynne połączenie diagramu ze zbiorami danych z aplikacji Excel, Google Sheets, Zapier, Salesforce i innych. Po powiązaniu Twój diagram będzie automatycznie aktualizowany wraz z edytowaniem danych.

funkcja importowania lucidchart draw.io

Importowanie z draw.io, Visio, Gliffy oraz OmniGraffle

Nie trać swoich diagramów z draw.io, Visio, Gliffy czy OmniGraffle. Wystarczy przenieść je do Lucidchart i kontynuować ich edycję i udostępniać je za pomocą intuicyjnych funkcji Lucidchart.
 

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Lucidchart

Ponad 40 milionów użytkowników na całym świecie

Podoba mi się to, jak prosty jest w użyciu (Lucidchart) i jak szybko moi klienci zaczynają z niego korzystać. Próbowałem już innych produktów, które nie mają tak przejrzystego interfejsu użytkownika.

Leo B., starszy konsultant | listopad 2021

TrustRadius4 stars out of 5
PCMag4 stars out of 5
Zobacz studia przypadków klientów

Porównaj Lucidchart

Poznaj nasze szablony

Szablon diagramu menedżera konta

Szablon diagramu właściciela konta

Komunikuj się ze swoim zespołem zawsze i wszędzie. Zarejestruj się na bezpłatny okres próbny już dziś.

Zacznij

 • Cennik
 • Indywidualny
 • Zespół
 • Przedsiębiorstwo
 • Kontakt z działem sprzedaży
PrywatnośćPrawnyPliki cookie
 • linkedin
 • twitter
 • instagram
 • facebook
 • youtube
 • glassdoor

© 2022 Lucid Software Inc.