OmniGraffle kontra Lucidchart

Oparte na chmurze funkcje i narzędzia współpracy Lucidchart są o lata świetlne lepsze od przestarzałych funkcji OmniGraffle dostępnych na komputerach stacjonarnych.

Zarejestruj się za darmo

Zaufało nam wiele wiodących w branży marek

 • Google logo
 • Venmo logo
 • Hewlett Packard logo
 • Amazon logo
 • General Electric logo
 • Bridgestone logo

Zobacz, dlaczego Lucidchart jest idealnym oprogramowaniem do tworzenia diagramów dla dzisiejszych użytkowników

 1. Funkcjonalność oparta na chmurze bez ograniczeń

  Oprogramowanie OmniGraffle, które trzeba pobrać, prowadzi do nieaktualnych wersji, utraty plików i ograniczonej dostępności. Z drugiej strony, narzędzie Lucidchart jest oparte na chmurze, dzięki czemu można z niego korzystać na dowolnym komputerze lub urządzeniu mobilnym, i zapewnia częste aktualizacje produktu.
   

 2. Sprawna współpraca bez względu na to, gdzie jesteś

  Współpraca w czasie rzeczywistym, komentarze @mention i czat w edytorze sprawiają, że Lucidchart jest idealnym narzędziem do elastycznej współpracy – niezależnie od tego, gdzie znajdują się członkowie Twojego zespołu. Ograniczone możliwości współpracy w OmniGraffle, jako oprogramowaniu stacjonarnym o ograniczonej łączności, sprawiają, że zespoły mają problemy z komunikacją.
   

 3. Zgodność z urządzeniami umożliwiająca bezproblemowe tworzenie diagramów

  Lucidchart działa jednakowo na wszystkich urządzeniach i obsługuje systemy operacyjne Windows i Linux oraz komputery Mac, więc niekompatybilność urządzeń nigdy nie będzie problemem dla Ciebie i Twojego zespołu. OmniGraffle działa tylko z systemami operacyjnymi Mac i iOS.
   

 4. Uproszczony interfejs umożliwiający łatwe tworzenie diagramów

  Interfejs OmniGraffle jest zaawansowany technicznie i wymaga czasu na znalezienie i zaimplementowanie nawet prostych funkcji. Uproszczony i intuicyjny interfejs Lucidchart, możliwość przeciągania i upuszczania kształtów oraz funkcja szukania funkcji zapewniają łatwą i bezproblemową obsługę.
   

 5. Integracje, które rozszerzają Twoją przestrzeń roboczą

  Z powodu braku możliwości połączenia z innymi aplikacjami OmniGraffle wymaga od użytkowników tworzenia, edytowania i udostępniania diagramów za pomocą ograniczonego interfejsu. Lucidchart umożliwia integrację z wieloma popularnymi aplikacjami, takimi jak G Suite, Microsoft Office 365, Slack i wiele innych, a prace nad nowymi rozwiązaniami integracyjnymi wciąż trwają.
   

Migracja diagramów z OmniGraffle w kilka minut

Używasz już OmniGraffle? Skorzystaj z funkcji importowania diagramów OmniGraffle, aby zaoszczędzić sobie pracy.

Migracja do Lucidchart

Poznaj przyszłość tworzenia diagramów w Lucidchart

Szablony Lucidchart kontra OmniGraffle

Dostosuj dowolny szablon z naszej obszernej galerii

Nasza łatwa w obsłudze biblioteka szablonów zawiera setki szablonów niemal wszystkich rodzajów diagramów, w tym schematów blokowych, map myśli i diagramów sieciowych, z nowymi szablonami dodawanymi co tydzień przez nasz zespół specjalistów. Każdy szablon można całkowicie dostosować, dzięki czemu możesz stworzyć diagram dopasowany do swoich potrzeb.
 

Lucidchart kontra Omnigraffle – łączenie danych

Połącz swoje dane z diagramami w ciągu kilku minut

Zaoszczędź sobie kłopotów związanych z ręcznym wprowadzaniem danych, łącząc zbiór danych na bieżąco bezpośrednio z Twoim diagramem. Lucidchart umożliwia importowanie danych z programu Excel, Arkuszy Google, Zapier, Salesforce i nie tylko. Po połączeniu każda zmiana danych będzie automatycznie aktualizowana w Twoich wizualizacjach.
 

Funkcja importowania Omnigraffle do Lucidchart

Importuj istniejące diagramy z OmniGraffle, Visio, Gliffy i draw.io

Dzięki funkcji importowania istniejących diagramów na konto Lucidchart przejście na Lucidchart będzie jeszcze łatwiejsze. Nasza funkcja importowania diagramów pozwala na importowanie wizualizacji z OmniGraffle, Visio, Gliffy i draw.io, Dzięki temu Twoje projekty nigdy nie zostaną utracone lub zmienione.
 

Lucidchart kontra Omnigraffle – prezentacja

Prezentuj, publikuj i udostępniaj swoje diagramy

Zaprezentuj swoje projekty, korzystając z trybu prezentacji w edytorze i łatwych w użyciu funkcji udostępniania. Lucidchart umożliwia publikowanie dokumentów w różnych formatach, osadzanie diagramów za pomocą automatycznie generowanych linków lub importowanie wizualizacji bezpośrednio do prezentacji PowerPoint lub Google Slides za pomocą kilku prostych kliknięć.
 

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Lucidchart

Ponad 15 milionów użytkowników w 180 krajach

Wypróbowałam OmniGraffle, ale nie przypadł mi do gustu. Był trudny w użyciu i niewygodny. Korzystanie z Lucidchart jest tak proste. Już dwóch innych współpracowników zaczęło z niego korzystać.

Jacqueline G. | 23 marca 2016 roku

TrustRadius4 stars out of 5
PCMag4 stars out of 5
Zobacz studia przypadków klientów

Porównaj Lucidchart

AirtableBizagiCacoo diagrams.netEdrawGoogle DrawVismeXMind

Poznaj nasze szablony

przykład planu piętra biura

Plan piętra biura

Komunikuj się ze swoim zespołem zawsze i wszędzie. Zarejestruj się na bezpłatny okres próbny już dziś.

Zacznij

 • Cennik
 • Indywidualny
 • Zespół
 • Przedsiębiorstwo
 • Kontakt z działem sprzedaży
PrywatnośćPrawnyPliki cookie
 • linkedin
 • twitter
 • instagram
 • facebook
 • youtube
 • glassdoor

© 2023 Lucid Software Inc.