Oprogramowanie do tworzenia diagramów torowych

Lucidchart to wizualna przestrzeń robocza, która łączy tworzenie diagramów, wizualizację danych i współpracę, aby przyspieszyć zrozumienie i napędzać innowacje.

Zrób schemat
Obejrzyj wideo
Oprogramowanie do tworzenia diagramów torowych

Ułatw zarządzanie procesami dzięki naszemu narzędziu do tworzenia diagramów torowych

 • narzędzie do tworzenia diagramów torowych

  Wyjaśniaj złożone procesy przy pomocy diagramów torowych

  Ulepsz swoje procedury, jasno definiując, kto co robi i kiedy dzięki profesjonalnie skonstruowanym diagramom torowym. Te uniwersalne diagramy, stanowiące doskonałe narzędzie do zarządzania projektami, pomogą Ci przekazać całemu zespołowi złożone koncepcje, procesy i obowiązki bez konieczności definiowania ich w długim tekście. Nasze oprogramowanie do tworzenia diagramów pozwala na tworzenie przejrzystych schematów blokowych, które umożliwiają wizualizację interakcji pomiędzy różnymi osobami, działami i systemami — wystarczy tylko kilka kliknięć.

 • oprogramowanie do tworzenia diagramu torowego

  Dokumentuj, analizuj i ulepszaj swoje procesy bez kłopotów

  Lucidchart ułatwia każdemu członkowi zespołu tworzenie przejrzystych diagramów, które usprawniają przepływ pracy, redukują straty i eliminują zbędne elementy. Stwórz swój diagram torowy online w ciągu kilku minut, korzystając z bibliotek zbiorów, standardowych diagramów przepływu i kształtów BPMN, które pozwolą Ci zobrazować każdy krok w Twoim procesie. Kiedy już dodasz symbole do diagramu torowego, pozostaną one na swoim miejscu, nawet jeśli będziesz je przesuwać lub zmieniać ich położenie. 
   

 • Oprogramowanie do tworzenia diagramów torowych

  Współpracuj, aby przypisać zadania i zrozumieć ich sens.

  Wypracuj efektywną komunikację z członkami zespołu i pomiędzy działami, jasno określając, kto jest odpowiedzialny za poszczególne zadania i jak wpływają one na innych w procesie. Nasze narzędzie do tworzenia diagramów torowych pozwala współpracować z innymi na tym samym diagramie online, automatycznie wyświetlając aktualizacje dla każdego użytkownika. Zostaw powiadomienia @mention na swoim diagramie torowym na poziomie dokumentu lub kształtu, albo użyj naszej funkcji czatu w edytorze, aby natychmiast podzielić się swoimi pomysłami z zespołem.

 • Integracje Lucidchart

  Udostępniaj swoje materiały w kilka sekund dzięki rozbudowanym integracjom

  W przeciwieństwie do innych narzędzi do tworzenia diagramów, Lucidchart pozwala na dodanie przepływu pracy do dowolnego dokumentu, arkusza kalkulacyjnego lub slajdu, co ułatwia udostępnianie i przeglądanie. Nasze oprogramowanie do tworzenia diagramów torowych w pełni wspiera integracje z G Suite, Microsoft Office 365, Confluence, Jirą, a nawet Slackiem, dzięki czemu możesz dzielić się pomysłami i opiniami ze swoim zespołem za pomocą aplikacji, z którymi już pracujesz na co dzień.

Jak stworzyć swój diagram torowy online

 1. Zbadaj i określ swój proces

  Podziel proces roboczy na kroki, uwzględniając to, które zespoły lub osoby wykonują te kroki i jak wpływają one na inne działy. Wykorzystaj te informacje, by określić swoje tory.

 2. Zacznij od pustego dokumentu lub szablonu diagramu torowego

  Rozpocznij tworzenie swojego diagramu torowego od wybrania jednego z naszych szablonów. Możesz też otworzyć pusty dokument i przeciągnąć kształty z naszej biblioteki kształtów zbiorów.

 3. Dostosuj tory

  Kiedy już dodasz swoje tory, dostosuj orientację zbiorów tak, by odzwierciedlała potrzeby Twojego procesu. Twoje tory mogą być ułożone poziomo lub pionowo.

 4. Dodaj kształty procesu

  Przeciągnij i upuść kształty procesów na swój diagram, a następnie połącz je, aby przedstawić przepływ procesów. Dodaj tekst, kolor i styl do swojego diagramu, używając naszych narzędzi do formatowania.

 5. Uzyskaj opinie zespołu

  Udostępnijcie swój diagram torowy kluczowym współpracownikom, aby upewnić się, że dokładnie odzwierciedla on wasz proces. Uzyskaj opinie, korzystając z naszych funkcji współpracy, lub udostępnij swój diagram jako link, plik graficzny lub w dowolnej zintegrowanej aplikacji.

Tworzenie diagramu torowego

Najczęściej zadawane pytania dotyczące naszego oprogramowania do tworzenia diagramów torowych

Rozpocznij pracę z naszym oprogramowaniem do tworzenia diagramów torowych

Oprogramowanie Lucidchart do tworzenia diagramów torowych

Używany przez miliony na całym świecie

Lucidchart jest niezwykle cennym narzędziem do planowania strategicznego. Każdy nowicjusz bez wcześniejszego doświadczenia może szybko i intuicyjnie stworzyć profesjonalny, łatwy do naśladowania przepływ procesów.

Capterra rating

4,5/5 gwiazdek Ponad 650 opinii

 • Amazon logo
 • Bridgestone logo
 • Siemens logo
 • NBC logo
 • Google logo
 • PUBG Mobile logo

Przeglądaj nasze szablony diagramów torowych

schemat blokowy z torami

Podstawowy szablon schematu blokowego z torami

Zobacz, dlaczego 99% firm z listy Fortune 500 bezpiecznie skaluje swoje przedsiębiorstwa za pomocą Lucidchart

Ucz się więcej

Zacznij

 • Cennik
 • Indywidualny
 • Zespół
 • Przedsiębiorstwo
 • Kontakt z działem sprzedaży
PrywatnośćPrawnyPliki cookie
 • linkedin
 • twitter
 • instagram
 • facebook
 • youtube
 • glassdoor

© 2023 Lucid Software Inc.