Zadbaj o innowacyjność swojego zespołu inżynierskiego

Dowiedz się, jak Lucidchart może pomóc Ci usprawnić pracę zespołu inżynierskiego.

Kontakt z działem sprzedaży

Uprość i przyspiesz proces onboardingu, wykorzystując wizualizacje. Tworząc i łatwo udostępniając diagramy w Lucidchart, sprawiasz, że pracownicy są bardziej samowystarczalni w procesie wdrażania do pracy i szybko zdobywają wiedzę o bazie kodu i systemach, która jest niezbędna do odniesienia sukcesu na ich stanowiskach.

Dbaj, by twoja organizacja działała spójnie, zapewniając jej dostęp do przepływów procesów, dokumentacji systemów i diagramów sieci. Mając scentralizowane konto, Twoja organizacja może przechowywać wszystkie dokumenty Lucidchart, aby zachować dostęp do wiedzy wewnątrz firmy i mieć pewność, że pracownicy nie wynoszą z niej poufnych informacji.

W Lucidchart możesz tworzyć schematy organizacyjne, które pomogą Ci efektywnie ustrukturyzować zespoły, oraz mapy procesów, które możesz wprowadzić w całej organizacji, aby promować porządek i spójne podejście. Korzystając z opcji integracji Lucidchart z platformami takimi jak Confluence i Jira, możesz umieścić swoją aktualną dokumentację w jednym miejscu, do którego każdy będzie miał dostęp.

Lucidchart pomaga usprawnić komunikację i zniwelować różnice między działami. Używając wizualizacji, interesariusze mogą przedstawić plany i inicjatywy swojego zespołu zarówno technicznym, jak i nietechnicznym odbiorcom, a także pokazać, jak wspierają one cele organizacji jako całości.

Skontaktuj się z działem sprzedaży

Jasno przekazuj informacje techniczne dowolnej grupie odbiorców

Dołącz do Pablo Valarezo, eksperta ds. bezpieczeństwa informacji w Acxiom, aby dowiedzieć się, jak używa Lucidchart do przedstawiania procesów technicznych i pomysłów odbiorcom o różnym poziomie wiedzy technicznej. Liczba miejsc jest ograniczona, więc zarezerwuj obecność już dziś!

LogMeIn — studium przypadku

Trevor Bryant, starszy inżynier sieciowy w LogMeIn, nadzoruje infrastrukturę sieciową wszystkich biur firmy w Ameryce Północnej. Lucidchart zapewnia prosty, wspólny sposób na utrzymanie dokładnych schematów sieciowych, które dokumentują konfigurację każdego biura.

BetterCloud tworzy produkty dla przedsiębiorstw, które poprawiają codzienną pracę administratorów i użytkowników G Suite. Aby tworzyć produkty tego kalibru, opracowujemy diagramy UML, przepływy procesów i projekty baz danych. Wiemy, że współpraca i innowacje w czasie rzeczywistym są niezbędne — dlatego polegamy na Lucidchart w zakresie wszystkich tych krytycznych elementów.

David Hardwick, CTO w BetterCloud

Zacznij

 • Cennik
 • Indywidualny
 • Zespół
 • Przedsiębiorstwo
 • Kontakt z działem sprzedaży
PrywatnośćPrawnyPliki cookie
 • linkedin
 • twitter
 • instagram
 • facebook
 • youtube
 • glassdoor

© 2023 Lucid Software Inc.