Jedyne skalowalne rozwiązanie do tworzenia diagramów dla całej firmy.

Niezależnie od branży, firmy czy stanowiska, Lucidchart oszczędza czas i pieniądze, umożliwiając opracowywanie innowacyjnych i skalowalnych rozwiązań.

Kontakt z działem sprzedaży
Nieograniczony dostępIntegracja z Twoim procesem pracyŁatwe tworzenie diagramów dla każdegoPrzyjazny dla administratora i zawsze bezpieczny
Lucidchart Nieograniczony dostęp

Nieograniczony dostęp

Aplikacja internetowa Lucidchart jest dostępna dla każdego użytkownika, z każdego urządzenia i w każdej przeglądarce. To samo oprogramowanie działa w systemach Windows, Mac i Linux i jest zawsze aktualne dzięki nowym ulepszeniom wprowadzanym co dwa tygodnie. Co więcej, nasza elastyczna struktura licencjonowania oznacza, że możesz pozwolić sobie na konto dla każdego. Lucidchart jest narzędziem, które zwiększa produktywność i ułatwia współpracę nawet w przypadku zespołów pracujących zdalnie.

Lucidchart Integracja z Twoim procesem pracy

Integracja z Twoim procesem pracy

Lucidchart oferuje dziesiątki integracji ułatwiających pracę. Niezależnie od tego, czy Twój zespół korzysta z Google Workspace, Atlassian, Microsoft, Slack, Jive, Dropbox, czy AWS, mamy to, czego potrzebujesz. Użytkownicy mogą nawet udostępniać diagramy współpracownikom używającym Visio, korzystając z funkcji importu i eksportu danych tego programu. Lucidchart to jedyne rozwiązanie do tworzenia diagramów dla firm, w którym skuteczna współpraca nie wymaga skomplikowanego konwertowania plików.

Lucidchart Łatwe tworzenie diagramów dla każdego

Łatwe tworzenie diagramów dla każdego

Od schematów organizacyjnych, diagramów sieci, map myśli po diagramy ERD, Lucidchart oferuje rozwiązania do tworzenia diagramów na każdą okazję. Nie ma znaczenia, czy w Twoim zespole znajdują się doświadczeni twórcy diagramów, czy nowicjusze w tej dziedzinie, funkcje obsługiwane na zasadzie „przeciągnij i upuść” są łatwe w użyciu, umożliwiając tworzenie profesjonalnych diagramów w mgnieniu oka bez względu na poziom umiejętności. W przypadku pytań zapewnimy przydzielonego opiekuna, który udzieli niezbędnej pomocy.

Lucidchart Przyjazny dla administratora i zawsze bezpieczny

Przyjazny dla administratora i zawsze bezpieczny

Łatwe w obsłudze funkcje administracyjne umożliwiają udostępnianie licencji bez uszczerbku dla bezpieczeństwa kont. Wypróbuj dołączoną bezpłatnie do subskrypcji integrację SCIM, aby automatycznie przyznawać i odbierać licencje. Ogranicz udostępnianie w oparciu o domenę lub włącz logowanie jednokrotne za pośrednictwem Google, OneLogin, Okta lub Ping, by chronić zastrzeżone informacje. Kontroluj ważne dokumenty bez względu na zmiany w zespole pracowników.

Łatwo zarządzaj licencjami swojego zespołu w Lucidchart

Kontakt z działem sprzedaży

Zacznij

 • Cennik
 • Indywidualny
 • Zespół
 • Przedsiębiorstwo
 • Kontakt z działem sprzedaży
PrywatnośćPrawnyPliki cookie
 • linkedin
 • twitter
 • instagram
 • facebook
 • youtube
 • glassdoor

© 2023 Lucid Software Inc.