Zamiennik dla Visio

W Lucidchart dostępne są zaawansowane funkcje niewymagające uczenia się obsługi programu Visio, dzięki czemu tworzenie nawet najbardziej skomplikowanych diagramów jest znacznie łatwiejsze. Platforma jest oparta na chmurze, dlatego możesz udostępniać swoje diagramy współpracownikom, aby pracować nad nimi w czasie rzeczywistym, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Dzięki możliwości importowania i eksportowania plików z programu Visio® możesz bez przeszkód przejść do Lucidchart.

Kontakt z działem sprzedaży

Łatwość użytkowania

Lucidchart jest doskonałym rozwiązaniem alternatywnym dla programu Visio®. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi typu „przeciągnij i upuść” każdy pracownik organizacji może szybko i łatwo tworzyć proste i złożone diagramy online. Ponadto administratorzy mogą łatwo zarządzać przydzielaniem zasobów, rozliczaniem i uwierzytelnianiem w całej organizacji. Tworząc diagramy w Lucidchart, przeznaczasz więcej czasu na wprowadzanie innowacji, a mniej na samo tworzenie.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniu alternatywnym dla programu Visio®

Importowanie i eksportowanie do programu Visio

Przejście do Lucidchart nie wymaga wysiłku – wystarczy zaimportować wszystkie dokumenty z programu Visio i kontynuować tworzenie diagramów w miejscu, w którym przerwano pracę. W Twojej organizacji nadal pracują osoby, które korzystają z Visio®? Możesz eksportować swoje diagramy Lucidchart jako pliki Visio®, aby udostępniać je innym, dopóki cała firma nie zacznie korzystać z nowego narzędzia.

Dowiedz się więcej o importowaniu i eksportowaniu plików programu Visio®

Współpraca

Współpracuj w czasie rzeczywistym z całym zespołem, niezależnie od tego, gdzie się znajduje. Nawet jeśli Twoi pracownicy pracują zdalnie lub znajdują się w różnych zakątkach świata, Lucidchart gromadzi ich w jednym miejscu, dzięki czemu możecie pracować szybciej. W Lucidchart również osoby o ograniczonym dostępie z Twojej organizacji mogą korzystać z funkcji przeglądania, dzięki czemu każdy może mieć dostęp do najważniejszych dokumentów.

Dowiedz się więcej o przeglądarce Visio®

Program Visio® dla komputerów Mac i PC

Lucidchart jest narzędziem działającym całkowicie w przeglądarce internetowej, dzięki czemu nie musisz go instalować, pobierać ani aktualizować, ani martwić się o kompatybilność. Pracuj w dowolnej przeglądarce, na dowolnym urządzeniu i o każdej porze. Będziesz mieć do dyspozycji wszystkie funkcje narzędzia stacjonarnego – w każdym miejscu. Ponadto możesz używać Lucidchart we wszystkich środowiskach, w których już pracujesz, dzięki naszym funkcjom integracji z popularnymi platformami, takimi jak Google Workspace, Microsoft Office, Salesforce, Atlassian i innymi.

Dowiedz się więcej o Visio dla komputerów Mac

Razem lepiej

Kiedy używasz Lucidchart z wirtualną tablicą Lucidspark, możliwości współpracy są nieograniczone. Pakiet do współpracy wizualnej Lucid pomaga zespołom widzieć i budować przyszłość – od pomysłu do realizacji. Użytkownicy będą mogli bez problemu przełączać się między naszymi produktami, administratorzy będą mogli zarządzać kontami w jednym miejscu, a dział zamówień będzie mógł efektywnie odpowiadać na potrzeby wielu różnych produktów w jednej lokalizacji.

Dowiedz się więcej o pakiecie do współpracy wizualnej Lucid
Dzięki możliwości współpracy nasza firma oszczędza mnóstwo czasu. Korzystając z programu Visio®, bez przerwy przesyłaliśmy diagramy e-mailem w tę i we w tę. Można było łatwo się pogubić w tym gąszczu wiadomości. Teraz pracujemy szybciej i lepiej się komunikujemy.
- Alberto Calva - kierownik ds. sprzedaży w Western Union

Zasoby

Dlaczego Lucidchart jest idealnym zamiennikiem programu Visio

Lucidchart kontra Visio

Przejdź do Lucidchart bez żadnych przeszkód

Dowiedz się więcej

Zacznij

 • Cennik
 • Indywidualny
 • Zespół
 • Przedsiębiorstwo
 • Kontakt z działem sprzedaży
PrywatnośćPrawnyWybór prywatności plików cookiePolityka plików cookie
 • linkedin
 • twitter
 • instagram
 • facebook
 • youtube
 • glassdoor
 • tiktok

© 2024 Lucid Software Inc.