Integracje Lucidchart

Połącz Lucidchart ze wszystkimi ulubionymi, najlepszymi w branży aplikacjami.

Kontakt z działem sprzedaży

Google

Odkryj potężne integracje z aplikacjami Dokumenty, Dysk i Arkusze, a także zarządzaj zespołem Lucidchart poprzez Google Workspace.

Ucz się więcej

Atlassian

Dodaj diagramy do stron wiki w Confluence lub zgłoszeń w Jirze, aby uzyskać obrazowy kontekst.

Microsoft

Dodaj kontekst do swoich diagramów, integrując je z programami Microsoft Word, Excel i PowerPoint. Administratorzy mogą zapewnić swoim zespołom natychmiastowy dostęp dzięki funkcji scentralizowanego wdrażania.

Salesforce

Automatycznie zaimportuj kontakty z Salesforce do Lucidchart i przeciągnij je do obszaru roboczego, aby stworzyć potężne mapy klientów – wraz z oficjalną biblioteką kształtów Salesforce – i znaleźć najlepszy sposób na sprzedaż.

Slack

Otrzymuj powiadomienia o dokumentach, zarządzaj uprawnieniami do dokumentów i używaj skrótów ze Slacka, aby tworzyć nowe diagramy Lucidchart.

AWS

Automatycznie zwizualizuj swoją architekturę chmury w ciągu kilku minut. Lucidscale pomaga lepiej zrozumieć i zoptymalizować infrastrukturę.

Ucz się więcej

Azure

Lucidscale automatycznie zwizualizuje Twoją architekturę Azure w ciągu kilku minut. Porządkuj i filtruj informacje o maszynach wirtualnych, MySQL, pamięci masowej, tagach i nie tylko.

GCP

Lucidscale automatycznie zwizualizuje Twoją architekturę GCP w ciągu kilku minut. Porządkuj i filtruj informacje o projektach, instancjach obliczeniowych, BigQuery, etykietach i nie tylko.

Aplikacja Zapier

Monitoruj procesy, transakcje sprzedaży, zgłoszenia Jira lub inne wskaźniki w Lucidchart, tworząc zapy, które wysyłają dane z ponad 1000 aplikacji do Lucidchart.

BambooHR

Zaimportuj istniejące dane z BambooHR i wygeneruj profesjonalne schematy organizacyjne, które umożliwią zobrazowanie nowych struktur raportowania lub zaplanowanie udziału nowych osób i projektów.

Quip

Wstawiaj istniejące diagramy Lucidchart do dokumentów Quip lub twórz diagramy bezpośrednio w Quip za pomocą naszego wbudowanego edytora, aby osiągnąć przejrzystość i usprawnić współpracę w każdym projekcie.

ServiceNow

Automatycznie generuj diagramy na podstawie danych ServiceNow, aby móc wizualizować portfolio aplikacji i uzyskać wiedzę pozwalającą na optymalizację.

Notion

Give teams the context they need, where they need it. When you embed Lucidchart diagrams into Notion, you can easily align teams, secure stakeholder buy-in, and move projects forward.


Funkcje integracji stworzone przez partnerów

LeanIX

Architekci korporacyjni mogą usprawnić strategiczne planowanie IT, wizualizując możliwą do zastosowania architekturę rozwiązań. Wystarczy umieścić diagramy Lucidchart w LeanIX lub przekształcić diagramy LeanIX w dokumenty Lucidchart.

Asana

Bezproblemowo umieszczaj w swoich projektach Asany diagramy, schematy blokowe, makiety i nie tylko.

AuditBoard

Przekształć długie opowiadania w proste schematy blokowe. Dzięki tej integracji możesz osadzać diagramy Lucidchart wraz z inną dokumentacją audytową w AuditBoard.

Vidstep

Wspieraj rozwój i efektywność swojej firmy. Zaprojektuj swoje procesy robocze w Lucidchart, a następnie kliknij dowolny krok, aby dowiedzieć się, jak wykonać zadanie w Vidstep.

UVExplorer

Kiedy już wykryjesz urządzenia sieciowe i wygenerujesz mapę sieci w UVexplorer, możesz łatwo edytować i udostępniać swoje mapy sieci za pomocą Lucidchart.

Zoho Connect

Zsynchronizuj Lucidchart z Zoho Connect, aby zamieszczać swoje diagramy bezpośrednio w sieci lub na ścianie grupy albo rozpocząć współpracę z członkami zespołu nad nowym diagramem.

Nuclino

Dziel się wiedzą ze swoim zespołem, osadzając diagramy Lucidchart w Nuclino. Po prostu utwórz publiczny link do swojego diagramu i wklej go w edytorze elementu Nuclino.

Dropbox Paper

Dropbox Paper automatycznie wygeneruje podgląd Twojego diagramu Lucidchart, bezpośrednio w dokumencie Paper, gdy wkleisz link do opublikowania.

CloudApp

Nagrywaj, wstawiaj i odtwarzaj filmy w swoich dokumentach Lucidchart. Zapewnij kontekst i wsparcie swojemu zespołowi współpracującemu asynchronicznie.

Loom

Możesz z łatwością nagrywać swój ekran lub obraz z kamery. Następnie umieść nagranie bezpośrednio w swoim dokumencie Lucidchart, aby dać współpracownikom, którzy pracują o innych porach, dostęp do dodatkowego kontekstu.


Importowanie i eksportowanie

Importowanie i eksportowanie do programu Visio

Przejdź do chmury, nie tracąc swoich dotychczasowych schematów. Lucidchart umożliwia masowe importowanie plików z Visio, udostępnia darmową przeglądarkę Visio dla Google Chrome, a nawet umożliwia eksportowanie plików z Visio osobom, które nie zdecydowały się na zmianę.

Importowanie w Draw.io (beta)

Dzięki możliwości importowania z draw.io możesz korzystać z automatyzacji, integracji i zaawansowanych zabezpieczeń dostępnych w Lucidchart. Po prostu zaimportuj swoje diagramy i zacznij je edytować.

Importowanie w OmniGraffle

W przeciwieństwie do OmniGraffle, Lucidchart działa na komputerach PC oraz Mac i z systemem Linux. Konwertuj swoje pliki OmniGraffle, aby móc współpracować nad diagramami z użytkownikami korzystającymi z dowolnego systemu operacyjnego.

Importowanie w Gliffy

Przechodzisz z Gliffy? Lucidchart czyni ten proces prostym – dzięki funkcji masowego importowania z Gliffy przekonwertujemy nawet wszystkie diagramy znajdujące się w przestrzeni Confluence za jednym razem.

Eksportowanie w Quickbase

Współpraca z kolegami z zespołu właśnie stała się łatwiejsza. Twórz diagramy baz danych (ERD) jako wizualny punkt wyjścia do projektowania baz danych i eksportuj swój diagram ERD do Quickbase, aby uwolnić potencjał swoich cyfrowych operacji.


Pojedyncze logowanie (SSO) i przydzielanie uprawnień

Uwierzytelnianie za pomocą SSO i SAML

Lucidchart obsługuje bezpieczne uwierzytelnianie i autoryzację użytkowników za pomocą dowolnego dostawcy tożsamości wykorzystującego SAML, w tym Google, Okta, OneLogin, Ping, ADFS, Centrify i Shibboleth.

Zautomatyzowane przydzielanie licencji

Dzięki SCIM możesz automatycznie udostępniać licencje Lucidchart (z uprawnieniami do edycji lub dostępem tylko do widoku), gdy ktokolwiek dokona zmian w obrębie twojego dostawcy tożsamości. Możliwość integracji z dowolnym dostawcą SCIM, w tym z Okta, OneLogin, Azure i nie tylko.


Aplikacje mobilne

Aplikacja na systemu iOS

Twórz diagramy, gdy jesteś poza domem czy biurem, dzięki naszym zaawansowanym aplikacjom na iPada i iPhone’a. Intuicyjny interfejs pomoże ci przeglądać, tworzyć, edytować i komentować dokumenty Lucidchart.

Aplikacja dla systemu Android

Uzyskaj dostęp do swoich dokumentów Lucidchart, kiedy tylko ich potrzebujesz. Użytkownicy systemu Android mogą przeglądać i edytować istniejące diagramy lub tworzyć nowe, aby wizualizować procesy, pomysły i systemy w dowolnym miejscu i czasie.

Zmaksymalizuj produktywność dzięki integracji z ulubionymi aplikacjami

Kontakt z działem sprzedaży

Zacznij

  • Cennik
  • Indywidualny
  • Zespół
  • Przedsiębiorstwo
  • Kontakt z działem sprzedaży
PrywatnośćPrawnyPliki cookie

© 2023 Lucid Software Inc.