Integracje Lucidchart

Połącz Lucidchart ze wszystkimi ulubionymi, najlepszymi w branży aplikacjami.

Zarejestruj się za darmo

Google

Odkryj potężne integracje z aplikacjami Dokumenty, Dysk i Arkusze, a także zarządzaj zespołem Lucidchart poprzez Google Workspace.

Learn more

Atlassian

Dodaj diagramy do stron wiki w Confluence lub zgłoszeń w Jirze, aby uzyskać obrazowy kontekst.

Learn more

Microsoft

Dodaj kontekst do swoich diagramów, integrując je z programami Microsoft Word, Excel i PowerPoint. Administratorzy mogą zapewnić swoim zespołom natychmiastowy dostęp dzięki funkcji scentralizowanego wdrażania.

Learn more

Salesforce

Automatycznie zaimportuj kontakty z Salesforce do Lucidchart i przeciągnij je do obszaru roboczego, aby stworzyć potężne mapy klientów – wraz z oficjalną biblioteką kształtów Salesforce – i znaleźć najlepszy sposób na sprzedaż.

Learn more

Slack

Otrzymuj powiadomienia o dokumentach, zarządzaj uprawnieniami do dokumentów i używaj skrótów ze Slacka, aby tworzyć nowe diagramy Lucidchart.

Learn more

AWS

Automatycznie zwizualizuj swoją architekturę chmury w ciągu kilku minut. Lucidscale pomaga lepiej zrozumieć i zoptymalizować infrastrukturę.

Learn more

Azure

Lucidscale automatycznie zwizualizuje Twoją architekturę Azure w ciągu kilku minut. Porządkuj i filtruj informacje o maszynach wirtualnych, MySQL, pamięci masowej, tagach i nie tylko.

Learn more

GCP

Lucidscale automatycznie zwizualizuje Twoją architekturę GCP w ciągu kilku minut. Porządkuj i filtruj informacje o projektach, instancjach obliczeniowych, BigQuery, etykietach i nie tylko.

Learn more

Aplikacja Zapier

Monitoruj procesy, transakcje sprzedaży, zgłoszenia Jira lub inne wskaźniki w Lucidchart, tworząc zapy, które wysyłają dane z ponad 1000 aplikacji do Lucidchart.

Learn more

BambooHR

Zaimportuj istniejące dane z BambooHR i wygeneruj profesjonalne schematy organizacyjne, które umożliwią zobrazowanie nowych struktur raportowania lub zaplanowanie udziału nowych osób i projektów.

Learn more

Quip

Wstawiaj istniejące diagramy Lucidchart do dokumentów Quip lub twórz diagramy bezpośrednio w Quip za pomocą naszego wbudowanego edytora, aby osiągnąć przejrzystość i usprawnić współpracę w każdym projekcie.

Learn more

ServiceNow

Automatycznie generuj diagramy na podstawie danych ServiceNow, aby móc wizualizować portfolio aplikacji i uzyskać wiedzę pozwalającą na optymalizację.

Learn more

Funkcje integracji stworzone przez partnerów

LeanIX

Architekci korporacyjni mogą usprawnić strategiczne planowanie IT, wizualizując możliwą do zastosowania architekturę rozwiązań. Wystarczy umieścić diagramy Lucidchart w LeanIX lub przekształcić diagramy LeanIX w dokumenty Lucidchart.

Learn more

Asana

Bezproblemowo umieszczaj w swoich projektach Asany diagramy, schematy blokowe, makiety i nie tylko.

AuditBoard

Przekształć długie opowiadania w proste schematy blokowe. Dzięki tej integracji możesz osadzać diagramy Lucidchart wraz z inną dokumentacją audytową w AuditBoard.

Learn more

Vidstep

Wspieraj rozwój i efektywność swojej firmy. Zaprojektuj swoje procesy robocze w Lucidchart, a następnie kliknij dowolny krok, aby dowiedzieć się, jak wykonać zadanie w Vidstep.

Learn more

UVExplorer

Kiedy już wykryjesz urządzenia sieciowe i wygenerujesz mapę sieci w UVexplorer, możesz łatwo edytować i udostępniać swoje mapy sieci za pomocą Lucidchart.

Learn more

Zoho Connect

Zsynchronizuj Lucidchart z Zoho Connect, aby zamieszczać swoje diagramy bezpośrednio w sieci lub na ścianie grupy albo rozpocząć współpracę z członkami zespołu nad nowym diagramem.

Learn more

Nuclino

Dziel się wiedzą ze swoim zespołem, osadzając diagramy Lucidchart w Nuclino. Po prostu utwórz publiczny link do swojego diagramu i wklej go w edytorze elementu Nuclino.

Learn more

Dropbox Paper

Dropbox Paper automatycznie wygeneruje podgląd Twojego diagramu Lucidchart, bezpośrednio w dokumencie Paper, gdy wkleisz link do opublikowania.

Learn more

CloudApp

Nagrywaj, wstawiaj i odtwarzaj filmy w swoich dokumentach Lucidchart. Zapewnij kontekst i wsparcie swojemu zespołowi współpracującemu asynchronicznie.

Learn more

Loom

Możesz z łatwością nagrywać swój ekran lub obraz z kamery. Następnie umieść nagranie bezpośrednio w swoim dokumencie Lucidchart, aby dać współpracownikom, którzy pracują o innych porach, dostęp do dodatkowego kontekstu.

Learn more

Importowanie i eksportowanie

Importowanie i eksportowanie do programu Visio

Przejdź do chmury, nie tracąc swoich dotychczasowych schematów. Lucidchart umożliwia masowe importowanie plików z Visio, udostępnia darmową przeglądarkę Visio dla Google Chrome, a nawet umożliwia eksportowanie plików z Visio osobom, które nie zdecydowały się na zmianę.

Learn more

Importowanie w Draw.io (beta)

Dzięki możliwości importowania z draw.io możesz korzystać z automatyzacji, integracji i zaawansowanych zabezpieczeń dostępnych w Lucidchart. Po prostu zaimportuj swoje diagramy i zacznij je edytować.

Learn more

Importowanie w OmniGraffle

W przeciwieństwie do OmniGraffle, Lucidchart działa na komputerach PC oraz Mac i z systemem Linux. Konwertuj swoje pliki OmniGraffle, aby móc współpracować nad diagramami z użytkownikami korzystającymi z dowolnego systemu operacyjnego.

Learn more

Importowanie w Gliffy

Przechodzisz z Gliffy? Lucidchart czyni ten proces prostym – dzięki funkcji masowego importowania z Gliffy przekonwertujemy nawet wszystkie diagramy znajdujące się w przestrzeni Confluence za jednym razem.

Learn more

Eksportowanie w Quickbase

Współpraca z kolegami z zespołu właśnie stała się łatwiejsza. Twórz diagramy baz danych (ERD) jako wizualny punkt wyjścia do projektowania baz danych i eksportuj swój diagram ERD do Quickbase, aby uwolnić potencjał swoich cyfrowych operacji.


Pojedyncze logowanie (SSO) i przydzielanie uprawnień

Uwierzytelnianie za pomocą SSO i SAML

Lucidchart obsługuje bezpieczne uwierzytelnianie i autoryzację użytkowników za pomocą dowolnego dostawcy tożsamości wykorzystującego SAML, w tym Google, Okta, OneLogin, Ping, ADFS, Centrify i Shibboleth.

Learn more

Zautomatyzowane przydzielanie licencji

Dzięki SCIM możesz automatycznie udostępniać licencje Lucidchart (z uprawnieniami do edycji lub dostępem tylko do widoku), gdy ktokolwiek dokona zmian w obrębie twojego dostawcy tożsamości. Możliwość integracji z dowolnym dostawcą SCIM, w tym z Okta, OneLogin, Azure i nie tylko.

Learn more

Aplikacje mobilne

Aplikacja na systemu iOS

Twórz diagramy, gdy jesteś poza domem czy biurem, dzięki naszym zaawansowanym aplikacjom na iPada i iPhone’a. Intuicyjny interfejs pomoże ci przeglądać, tworzyć, edytować i komentować dokumenty Lucidchart.

Learn more

Aplikacja dla systemu Android

Uzyskaj dostęp do swoich dokumentów Lucidchart, kiedy tylko ich potrzebujesz. Użytkownicy systemu Android mogą przeglądać i edytować istniejące diagramy lub tworzyć nowe, aby wizualizować procesy, pomysły i systemy w dowolnym miejscu i czasie.

Learn more

Zmaksymalizuj produktywność dzięki integracji z ulubionymi aplikacjami

Kontakt z działem sprzedaży

Zacznij

  • Cennik
  • Indywidualny
  • Zespół
  • Przedsiębiorstwo
  • Kontakt z działem sprzedaży
PrywatnośćPrawnyWybór prywatności plików cookiePolityka plików cookie

© 2024 Lucid Software Inc.