Kreator schematu drzewa decyzyjnego

Lucidchart to inteligentna aplikacja do tworzenia diagramów, która przenosi schematy drzewa decyzyjnego na wyższy poziom. Personalizuj kształty, importuj dane i wiele więcej. Zobacz i zbuduj przyszłość w każdym miejscu, korzystając z Lucidchart.

Utwórz bezpłatny schemat drzewa decyzyjnego

lub kontynuuj z

Zaloguj się za pomocą GoogleLogowanieZaloguj się za pomocą MicrosoftLogowanieZaloguj się za pomocą SlackLogowanie

Rejestrując się, wyrażasz zgodę na warunki korzystania z usługi i potwierdzasz przeczytanie ze zrozumieniem polityki prywatności.

Zobacz, dlaczego miliony użytkowników na całym świecie wybierają Lucidchart.

 • Amazon logo
 • LVHM logo
 • McDonalds logo
 • Google logo

Rozpocznij tworzenie schematu drzewa decyzyjnego w zaledwie kilka minut

Nasz kreator drzew decyzyjnych oferuje wszystkie funkcje niezbędne do tworzenia dynamicznych schematów drzew decyzyjnych.

Elastyczne zastosowania

Nasze oprogramowanie do tworzenia drzew decyzyjnych ułatwia tworzenie map możliwych wyników serii decyzji poprzez objaśnianie wyborów, ryzyka, celów oraz potencjalnych zysków lub strat. Wystarczy otworzyć jeden z szablonów drzew decyzyjnych, aby rozpocząć pracę w zaledwie kilka minut.

Kształty, symbole i notacje

Lucidchart oferuje wszystkie symbole niezbędne do tworzenia schematów drzewa, w tym węzły, gałęzie, łączniki oraz punkty początkowe i końcowe.

Zaawansowane funkcje schematu drzewa

Lucidchart oferuje funkcje umożliwiające tworzenie nawet najbardziej złożonych schematów drzew. Kreator drzew umożliwia dodawanie tekstu, formuł i warstw danych ułatwiających podejmowanie ważnych decyzji.

Prezentuj i udostępniaj

Wyślij schemat drzewa decyzyjnego na pojedyncze adresy e-mail, wygeneruj łącze do publikacji lub osadź schemat w witrynie. Udostępniaj projekty z wybranymi uprawnieniami, aby zapobiec wprowadzaniu niepożądanych zmian lub wysyłaj je za pośrednictwem ulubionych aplikacji.

Zaprojektowany z myślą o zespołach i współpracy

Pracuj z innymi osobami jednocześnie nad tym samym dokumentem i współpracuj dzięki funkcji czatu w generatorze schematów drzew decyzyjnych. Dodawaj komentarze i notatki, aby przekazywać informacje i na bieżąco śledzić zmiany.

Działa w chmurze, na komputerach PC i Mac

Lucidchart jest przeznaczony zarówno dla zespołów pracujących lokalnie, jak i zdalnych. Pracuj online z dowolnego miejsca na komputerze Mac lub PC.

Zabezpieczenia i prywatność

Dbamy o bezpieczeństwo i prywatność użytkowników. Lucidchart ma takie certyfikaty zgodności, jak PCI, Privacy Shield i SOC 2.

Dowiedz się więcej

Znakomite opinie

Tysiące użytkowników oceniło Lucidchart na 5 gwiazdek w najlepszych aplikacjach innych firm, takich jak Capterra, G2 i TrustRadius.

Opanuj podstawy korzystania z Lucidchart w 3 minuty

 • Utwórz pierwsze drzewo decyzyjne za pomocą szablonu lub pustego obszaru blokowego albo zaimportuj dokument.
 • Dodawaj kształty, łącz linie i wpisuj tekst.
 • Dowiedz się, jak dostosować styl i formatowanie drzewa decyzyjnego.
 • Dostępna jest funkcja wyszukiwania.
 • Udostępnij tablicę zespołowi, aby rozpocząć współpracę.
Utwórz drzewo decyzyjne

Szablony schematów drzewa decyzyjnego

Twórz schematy drzew, korzystając z szablonów dostępnych w naszej galerii.

Drzewo decyzyjne procesu zarządzania projektem

Pionowe drzewo decyzyjne

Drzewo decyzyjne z formułami

Integracje Lucidchart

Połącz Lucidchart z ulubionymi, najlepszymi w branży aplikacjami.

Lucidchart Integrations

Zobacz, dlaczego zespoły wybierają Lucidchart jako narzędzie do tworzenia schematów drzewa decyzyjnego

Twórz diagramy, wizualizuj dane i współpracuj w ramach jednej platformy.

Współpraca

Z łatwością twórz drzewa decyzyjne online na dowolnym urządzeniu. Lucidchart pomaga zespołom współpracować w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca na świecie. Usprawnij współpracę w zespole, aby zrealizować założone cele.

Przejrzystość

Lucidchart pozwala jasno przedstawić złożone elementy. Inteligentne diagramy umożliwiają szybką oraz kompleksową wizualizację projektów i procesów.

Koordynacja

Zapewnij koordynację działań w zespole, współpracując w tej samej przestrzeni. Szybko mapuj procesy i pomysły w czasie rzeczywistym, aby nie przegapić żadnego szczegółu.

Razem lepiej

Pakiet do współpracy wizualnej Lucid zmienia sposób pracy od pomysłu do zakończenia projektu. Przeprowadź burzę mózgów i planuj w Lucidspark, a następnie mapuj w Lucidchart. Utwórz żywy schemat swojej organizacji.

Czym jest schemat drzewa decyzyjnego?

Schemat drzewa decyzyjnego to mapa możliwych wyników serii powiązanych ze sobą wyborów. Pozwala osobie lub organizacji porównywać możliwe działania pod względem ich kosztów, prawdopodobieństwa i ewentualnych korzyści. Można ich użyć do przeprowadzenia nieformalnej dyskusji lub do opracowania algorytmu, który matematycznie przewiduje najlepsze wybory.

Zalety korzystania ze schematów drzew decyzyjnych

 1. Wszechstronne

  Drzewa decyzyjne zachęcają do przyjrzenia się wszystkim możliwym rezultatom wyboru, dzięki czemu pozwalają lepiej poznać i zrozumieć ryzyko oraz konsekwencje podejmowanych decyzji.

 2. Wizualne

  Drzewa decyzyjne nie opierają się na formułach. Są łatwe do zrozumienia i można je łatwo udostępniać współpracownikom, aby poznać ich opinię. Może to pomóc w zdobyciu poparcia zaangażowanych stron.

 3. Możliwość dostosowania

  Schematy drzew decyzyjnych ułatwiają uzyskanie odpowiedzi na pytania. Mogą być proste lub złożone, zależnie od indywidualnych potrzeb.

 4. Ograniczenie tendencyjności

  Schematy drzew decyzyjnych pomagają wyeliminować emocje związane z podejmowaniem decyzji, umożliwiając właściwe porównanie następstw jednej decyzji z nastepstwami drugiej.

 5. Proste

  Drzewa decyzyjne działają na danych, które już masz. Jeśli w danych występują luki, możesz sprawdzić, gdzie będziesz potrzebować więcej informacji.

 6. Mniejsze koszty

  Tworzenie schematu drzewa decyzyjnego jest bezpłatne i nie wymaga zaawansowanego szkolenia. Dostępnych jest wiele darmowych szablonów.

Często zadawane pytania dotyczące drzew decyzyjnych

Zacznij

 • Cennik
 • Indywidualny
 • Zespół
 • Przedsiębiorstwo
 • Kontakt z działem sprzedaży
PrywatnośćPrawnyWybór prywatności plików cookiePolityka plików cookie
 • linkedin
 • twitter
 • instagram
 • facebook
 • youtube
 • glassdoor
 • tiktok

© 2024 Lucid Software Inc.