Oprogramowanie do tworzenia map drogowych produktów

Lucidchart to wizualna przestrzeń robocza, która łączy tworzenie diagramów, wizualizację danych i współpracę, aby przyspieszyć zrozumienie i napędzać innowacje.

Zrób schemat
Obejrzyj wideo

Narzędzie do tworzenia map drogowych produktów, które pozwala jasno określić strategie biznesowe

 • Create product roadmaps that focus on the big picture

  Twórz mapy drogowe produktów, które uwzględniają całościowy obraz

  Dokładna mapa drogowa produktu zgodna z zasadami agile pomaga jasno określić i przedstawić długoterminową strategię firmy dotyczącą produktu oraz krótkoterminowe plany jej realizacji. Dzięki naszemu oprogramowaniu do tworzenia map drogowych produktów, menedżerowie produktu, kadra kierownicza i pozostałe osoby zaangażowane w proces mogą opracować ogólny zarys, który pozwoli uspójnić działania całej organizacji. Wizualne mapy drogowe są znane z tego, że pomagają zespołom programistów nadawać priorytety projektom i określać daty wydania, ale mogą też stanowić dla zespołów marketingu i sprzedaży źródło wiedzy o tym, jak zarządzać oczekiwaniami klientów, i pozwolić dbać o to, by komunikaty były zgodne z wizją firmy.

 • Find customizable product roadmap templates

  Poznaj szablony map drogowych produktów, które można dostosować do własnych potrzeb

  Nasze szablony osi czasu produktów to najlepsze źródło map drogowych, które pozwolą Ci w ciągu kilku minut stworzyć ogólny zarys Twojej strategii produktowej. Do wyboru masz proste szablony map drogowych produktów lub szablony z wbudowanymi inteligentnymi pojemnikami, które możesz szybko i łatwo dostosować do swoich potrzeb w oparciu o uwarunkowania i inteligentne dane. W naszej galerii szablonów znajdziesz ponad 800 szablonów diagramów. Kiedy już opracujesz swoją strategię, możesz zacząć ją realizować dzięki szablonom tablic scrumowych, wykresów Gantta, osi czasu, tablic kanbanowych i wielu innych.
   

 • Use advanced features to streamline creation and track progress

  Korzystaj z zaawansowanych funkcji, aby ułatwić tworzenie i śledzenie postępów

  Dzięki naszym zaawansowanym funkcjom Twoja wizualna mapa drogowa będzie łatwym do odczytania pojedynczym źródłem wiedzy. Chcesz szybciej stworzyć swoją mapę drogową produktu i zadbać o jej dokładność? Połącz zbiory danych z diagramem, aby automatycznie uzupełnić etapy rozwoju, nazwy cech i inne informacje. Podziel wydarzenia na tzw. tory, aby wskazać, kiedy będą realizowane projekty i co zostało przydzielone poszczególnym zespołom. Kiedy zespoły programistów zaczną realizować strategię produktu, zastosuj formatowanie warunkowe, aby ułatwić śledzenie terminów i postępów.
   

 • Collaborate and share easily within our roadmap builder

  Możesz łatwo współpracować i dzielić się informacjami w ramach naszego kreatora mapy drogowej

  Do czego przydaje się oś czasu produktu, do której ma dostęp tylko kilku członków zespołu? Lucidchart ułatwia współpracę zespołu kierowniczego, produktowego, marketingowego i sprzedażowego oraz zbieranie wszelkich opinii. Możesz udostępniać materiały bezpośrednio w naszym oprogramowaniu do tworzenia map drogowych produktu lub utworzyć udostępniony adres URL, aby wszystkie zaangażowane osoby miały dostęp do ich najbardziej aktualnej wersji. Dzięki naszym licznym integracjom możesz także dodać swoją mapę drogową produktu do aplikacji takich jak Jira, Confluence, Slack, Google Workspace, Microsoft Teams i nie tylko.

Stwórz swoją mapę drogową online w pięciu prostych krokach

 1. Podziel swój projekt na strategie

  Zwizualizuj hierarchię celów, zadań i harmonogramów w swoim projekcie. Mapa drogowa dzieli się na kilka części, takich jak historie, eposy, inicjatywy i tematy.

 2. Wybierz szablon

  Wybierz szablon mapy drogowej produktu z naszej galerii lub otwórz pusty plik w naszym edytorze, aby stworzyć własną mapę drogową od podstaw.

 3. Dostosuj szablon do swoich potrzeb

  Wprowadź każdy z kamieni milowych projektu, daty i zadania, a następnie dostosuj je wizualnie, żeby wskazać, kiedy każdy kamień milowy zostanie ukończony i kto jest odpowiedzialny za poszczególne zadania.

 4. Udostępniaj i edytuj swoją mapę drogową produktu

  Wstaw swoją mapę drogową do dokumentu MS Office lub Google Workspace, aby łatwo udostępnić swoje materiały współpracownikom i zebrać istotne opinie na temat swojej mapy drogowej od osób zaangażowanych.

 5. Zaprezentuj produkt końcowy

  Użyj naszego trybu prezentacji w edytorze, aby zaprezentować swoją mapę drogową i wdrożyć strategię biznesową. Intuicyjne funkcje edycji w Lucidchart pozwalają łatwo aktualizować mapę drogową w miarę potrzeb.

Stwórz mapę drogową produktu

Najczęściej zadawane pytania dotyczące naszego oprogramowania do tworzenia map drogowych produktów

Rosters that can be made with Lucidchart

Lucidchartで楽々プロジェクト管理

Używany przez miliony na całym świecie

„Lucidchart pomaga mi upraszczać pomysły i tworzyć solidne mapy drogowe, tak by inni też mogli je zrozumieć”.

Capterra rating

4,5/5 gwiazdek Ponad 650 opinii

 • Amazon logo
 • Bridgestone logo
 • Siemens logo
 • NBC logo
 • Google logo
 • Hybecorp logo

Zapoznaj się z naszymi szablonami

Przykład planu mapy drogowej produktu

Szablon diagramu Gantta z paskiem postępu

Przykład szczegółowego planu produktu

Szablon mapy produktu

Szablon wykresu Gantta przejścia na rynek

Szablon mapy drogowej produktu z inteligentnymi pojemnikami

Szablon tablicy Kanban z inteligentnymi pojemnikami

Przykład szczegółowej tablicy zadań Scrum

Szablon tablicy zadań Scrum z inteligentnymi pojemnikami

Zobacz, dlaczego 99% firm z listy Fortune 500 bezpiecznie skaluje swoje przedsiębiorstwa za pomocą Lucidchart

Ucz się więcej

Zacznij

 • Cennik
 • Indywidualny
 • Zespół
 • Przedsiębiorstwo
 • Kontakt z działem sprzedaży
PrywatnośćPrawnyWybór prywatności plików cookiePolityka plików cookie
 • linkedin
 • twitter
 • instagram
 • facebook
 • youtube
 • glassdoor
 • tiktok

© 2024 Lucid Software Inc.