Rozwijaj, twórz i wdrażaj produkty wysokiej jakości

Dowiedz się, jak Lucidchart może pomóc tworzyć i wspierać oprogramowanie w chmurze.

Kontakt z działem sprzedaży

Niezależnie od tego, czy korzystasz z AWS, GCP czy Azure, Lucidscale pomoże Ci automatycznie zwizualizować całą infrastrukturę i metadane, a następnie opracować plan przyszłego stanu w celu optymalizacji wydajności.

Dowiedz się więcej o Lucidscale

Wizualizuj swoją infrastrukturę sieciową, aby zidentyfikować problematyczne obszary i szybko się z nimi uporać, aby utrzymać zadowolenie klientów i uniknąć utraty przychodów. Możesz nawet użyć Lucidchart do stworzenia wizualnego panelu, który będzie monitorował wydajność Twoich instancji w chmurze, aby zapobiec problemom zanim one wystąpią.

Zanim wprowadzisz nowe funkcje do swojego oprogramowania, musisz się upewnić, że masz infrastrukturę i przepustowość, które pozwolą Ci je obsłużyć. Użyj Lucidchart, aby określić swoje procesy rozwoju i wdrażania i podziel się nimi z programistami, działem QA i osobami zainteresowanymi, aby lepiej je zrozumieć.

Wizualizacje ułatwiają pracownikom zapoznanie się z Twoją siecią i systemami, niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynają pracę w firmie, czy po prostu przechodzą z jednego zespołu do drugiego. Kiedy już stworzysz swoje schematy sieciowe w Lucidchart, możesz skorzystać z naszej integracji z Confluence, aby zapewnić wszystkim łatwy dostęp do nich w każdej chwili, dzięki czemu cała Twoja organizacja będzie trzymała się tego samego celu.

Skontaktuj się z działem sprzedaży

Webinarium na żądanie: Jak zwizualizować architekturę AWS za pomocą Lucidchart

Dołącz do Collina Manguma i Jerry’ego Hargrove’a i dowiedz się, jak Jerry używa Lucidchart do projektowania architektur AWS i dzielenia się pomysłami w czytelny sposób. Liczba miejsc jest ograniczona, więc zarezerwuj obecność już dziś!

Ucz się więcej

LogMeIn — studium przypadku

Trevor Bryant, starszy inżynier sieciowy w LogMeIn, nadzoruje infrastrukturę sieciową wszystkich biur firmy w Ameryce Północnej. Lucidchart zapewnia prosty, wspólny sposób na utrzymanie dokładnych schematów sieciowych, które dokumentują konfigurację każdego biura. Trevor Bryant, starszy inżynier sieciowy w LogMeIn, nadzoruje infrastrukturę sieciową wszystkich biur firmy w Ameryce Północnej. Lucidchart zapewnił prosty, wspólny sposób na utrzymanie dokładnych schematów sieciowych, które dokumentują konfigurację każdego biura.

Ucz się więcej

Dlaczego Lucidchart jest lepszy od Visio?

Dowiedz się, jak Lucidchart działa w porównaniu z Visio

Ucz się więcej
Każda restauracja, którą obsługuje Breadcrumb, ma sieć bezprzewodową, która jest skonfigurowana lub zoptymalizowana pod kątem naszych usług. Aby zapewnić właściwe wsparcie dla tych restauracji, potrzebujemy schematu sieciowego. Pomyśleliśmy o Lucidchart, aby tworzyć i przechowywać referencyjne mapy sieci. Zrobił to, czego potrzebowaliśmy... Możemy bardzo szybko i łatwo nakreślić sieć. Możemy użyć zdjęć z Google lub rzeczywistych zdjęć produktów, których używamy. Możemy też w bardzo prosty sposób umieścić linki do wykresów sieciowych w naszym narzędziu CRM.
- Joshua Fruhman - dyrektor ds. wdrożeń Groupon

Zacznij

 • Cennik
 • Indywidualny
 • Zespół
 • Przedsiębiorstwo
 • Kontakt z działem sprzedaży
PrywatnośćPrawnyWybór prywatności plików cookiePolityka plików cookie
 • linkedin
 • twitter
 • instagram
 • facebook
 • youtube
 • glassdoor
 • tiktok

© 2024 Lucid Software Inc.