Kreator schematów elektrycznych

W prosty sposób twórz i wizualizuj schematy elektryczne online za pomocą naszego oprogramowania do projektowania obwodów. Zacznij od początku lub skorzystaj z jednego z naszych wyselekcjonowanych szablonów. Współpracuj z innymi osobami i udostępniaj diagramy.

Utwórz schemat elektryczny

lub kontynuuj z

Zaloguj się za pomocą GoogleLogowanieZaloguj się za pomocą MicrosoftLogowanieZaloguj się za pomocą SlackLogowanie

Rejestrując się, wyrażasz zgodę na warunki korzystania z usługi i potwierdzasz przeczytanie ze zrozumieniem polityki prywatności.

Zobacz, dlaczego miliony użytkowników na całym świecie wybierają Lucidchart.

 • Amazon logo
 • BAWAG PSK logo
 • NBC logo
 • Venmo logo
 • Google logo

Profesjonalny kreator schematów elektrycznych online

Opracuj i zwizualizuj swój obwód, tworząc diagram z obrazami lub schematyczny.

Importowanie istniejących plików z programów Visio®, Gliffy, draw.io i OmniGraffle

Masz już diagramy stworzone w innych platformach? Skorzystaj z naszej funkcji importu, aby przesłać istniejące wizualizacje do naszego kreatora schematów. elektrycznych Dowolne osoby za pomocą Lucidchart mogą przeglądać zaimportowane dokumenty, a użytkownicy z kontami Indywidualnymi, Zespołowymi i dla Przedsiębiorstw mogą również edytować schematy elektryczne w obszarze roboczym Lucidchart. Użytkownicy ci mogą nawet eksportować swoje projekty obwodów z powrotem do Visio, co pozwoli im na dalszą współpracę z użytkownikami aplikacji Visio®.

Dynamiczne integracje z Twoimi ulubionymi aplikacjami

Lucidchart zapewnia integrację z najpopularniejszymi obecnie aplikacjami, takimi jak Confluence, Jira, Microsoft 365 i Google Workspace, dzięki czemu Ty i Twój zespół możecie łatwo wstawiać projekty obwodów do wszystkich niezbędnych rozwiązań.

Dziesiątki standardowych symboli branżowych

Proste tworzenie dowolnych schematów elektrycznych dzięki dedykowanym bibliotekom kształtów. Dzięki dziesiątkom standardowych kształtów do wyboru można tworzyć schematy lub obrazowe schematy obwodów, schematy połączeń i inne schematy elektryczne. Do wyboru masz standardowe symbole elektryczne, źródeł zasilania, tranzystorów, przekaźników, bramek logicznych i inne. Lucidchart pozwala także dodawać niestandardowe kształty, z których może korzystać Twój zespół, i zarządzać nimi, dzięki czemu możesz jeszcze bardziej ustandaryzować swoje procesy.

Pracuj z dowolnego miejsca

Tworzenie schematów w chmurze ułatwia pracę w Lucidchart bez względu na używane urządzenie, przeglądarkę czy system operacyjny.

Twórz proste schematy lub obrazowe schematy elektryczne

Dobrze zaprojektowany schemat elektryczny przejrzyście przedstawia złożone systemy. Niezależnie od tego, czy tworzysz uproszczony schemat elektryczny, czy diagram schematyczny dla zaawansowanych specjalistów technicznych, nasz kreator schematów elektrycznych ułatwi Ci pracę. Przeciąganie i upuszczanie kształtów czy szybkie formatowanie linii i strzałek – te i inne funkcje pozwolą Ci szybciej tworzyć diagramy procesów technicznych i opracowywać zrozumiałe schematy elektryczne przeznaczone dla dowolnej grupy odbiorców.

Znakomite opinie

Tysiące użytkowników oceniło Lucidchart na 5 gwiazdek w najlepszych aplikacjach innych firm, takich jak Capterra, G2 i TrustRadius.

Opanuj podstawy w 3 minuty

 • Utwórz swój pierwszy schemat elektryczny za pomocą szablonu, pustego obszaru roboczego lub importując dokument.
 • Dodaj kształty, linie łączące i tekst, aby jeszcze bardziej rozbudować swój diagram.
 • Dostosuj styl i format schematu elektrycznego, by był on bardziej czytelny i atrakcyjny wizualnie.
 • Znajdź wszystko, korzystając z funkcji wyszukiwania.
 • Udostępnij swój schemat zespołowi i natychmiast rozpocznij współpracę.
Utwórz schemat elektryczny

Szablony i przykłady schematów elektrycznych

Utwórz swój schemat elektryczny za pomocą jednego z naszych szablonów.

Przykładowy schemat

Przykładowy schemat blokowy odbiornika

Przykładowy schemat wzmacniacza słuchawkowego

Integracje Lucidchart

Lucidchart naturalnie integruje się z Twoimi najczęściej używanymi aplikacjami.

Lucidchart Integrations

Dowiedz się, dlaczego zespoły wybierają Lucidchart do tworzenia schematów elektrycznych

Twórz diagramy, wizualizuj dane i współpracuj w ramach jednej platformy

Współpraca

W prosty sposób twórz schematy elektryczne na dowolnym urządzeniu. Lucidchart pomaga zespołom współpracować w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca na świecie. Usprawniaj współpracę w zespole, aby realizować założone cele.

Przejrzystość

Lucidchart pozwala jasno przedstawić złożone elementy. Inteligentne diagramy umożliwiają szybką oraz kompleksową wizualizację projektów i procesów.

Koordynacja

Zapewnij koordynację działań w zespole, współpracując w tej samej przestrzeni. Szybko mapuj procesy i pomysły w czasie rzeczywistym, aby nie przegapić żadnego szczegółu.

Razem lepiej

Pakiet do współpracy wizualnej Lucid zmienia sposób pracy – od pomysłu do zakończenia projektu. Przeprowadź burzę mózgów i planuj w Lucidspark, a następnie mapuj w Lucidchart. Utwórz żywy schemat dla swojej organizacji.

Co to jest schemat elektryczny?

Schemat elektryczny to wizualna reprezentacja obwodu elektrycznego. Obrazowy schemat elektryczny jest oparty na obrazach komponentów (np. zdjęcia lub szkice), a diagram schematu przedstawia komponenty i połączenia w obwodzie za pomocą standardowych symboli.

Tworzenie schematu elektrycznego w Lucidchart

 1. Określ cel i grupę odbiorców swojego schematu

  Określ, czy Twoi odbiorcy to specjaliści dysponujący bardzo dużą wiedzą o obwodach elektrycznych, i zdecyduj, czy Twój diagram powinien być schematyczny czy wykorzystywać obrazy.

 2. Wybierz bibliotekę kształtów oraz przeciągnij i upuść komponenty

  Wybierz bibliotekę kształtów schematu elektrycznego i zacznij przeciągać komponenty na obszar roboczy. Możesz też zaimportować obraz swojego schematu elektrycznego w celach poglądowych.

 3. Narysuj i sformatuj połączenia

  Narysuj linie między komponentami obrazujące połączenia przewodów. Linie, które się przecinają, będą automatycznie pokazywane jako przeskoki, ale możesz dostosować tę funkcję w ustawieniach strony dotyczących linii.

 4. Umieść i wyznacz źródła zasilania

  Umieść element źródła zasilania w diagramie i określ jego etykietę, orientację i obciążenie, korzystając z menu podręcznego po jego dwukrotnym kliknięciu.

 5. Przejrzyj i udostępnij

  Po dodaniu każdego elementu, w tym połączeń, sprawdź, czy narysowany przez Ciebie schemat elektryczny spełnia oczekiwania. Udostępnij go innym, umieść w prezentacji lub udostępnij jako plik graficzny.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące schematów elektrycznych

Zacznij

 • Cennik
 • Indywidualny
 • Zespół
 • Przedsiębiorstwo
 • Kontakt z działem sprzedaży
PrywatnośćPrawnyWybór prywatności plików cookiePolityka plików cookie
 • linkedin
 • twitter
 • instagram
 • facebook
 • youtube
 • glassdoor
 • tiktok

© 2024 Lucid Software Inc.