Kreator schematów elektrycznych

Lucidchart to wizualna przestrzeń robocza, która łączy tworzenie diagramów, wizualizację danych i współpracę, aby przyspieszyć zrozumienie i napędzać innowacje.

Zrób a Circuit diagram
Obejrzyj wideo
Kreator schematów elektrycznych Lucidchart

Oprogramowanie do projektowania schematów elektrycznych umożliwiające tworzenie profesjonalnych schematów

 • kreator schematów elektrycznych

  Twórz schematyczne lub obrazowe schematy elektryczne przeznaczone dla dowolnej grupy odbiorców

  Przemyślany schemat elektryczny może rozjaśnić skomplikowany system i stanowić przydatne źródło informacji. Niezależnie od tego, czy tworzysz uproszczony schemat graficzny, czy schemat elektryczny dla osób o wysokim stopniu zaawansowania technicznego, nasz kreator schematów elektrycznych może Ci pomóc. Dzięki kształtom do przeciągania i upuszczania oraz łatwo formatowanym liniom i strzałkom, możesz zaoszczędzić czas na kreśleniu procesów technicznych i w ciągu kilku minut stworzyć łatwe do odczytania schematy elektryczne przeznaczone dla każdego odbiorcy. 
   

 • symbole schematu elektrycznego

  Do wyboru masz standardowe symbole schematów elektrycznych

  Nasz program do tworzenia schematów elektrycznych pozwala łatwo konstruować dowolne typy schematów przy użyciu dedykowanych bibliotek kształtów. Mając do wyboru dziesiątki standardowych kształtów, możesz tworzyć schematy, schematy obwodów, schematy instalacji i inne schematy elektryczne. Do wyboru masz symbole elektryczne, źródeł zasilania, tranzystorów, przekaźników, bramek logicznych i inne standardowe symbole. Lucidchart pozwala także dodawać niestandardowe kształty, z których może korzystać Twój zespół, i zarządzać nimi, dzięki czemu możesz jeszcze bardziej ustandaryzować swoje procesy.

 • importowanie z programu visio

  Importuj istniejące pliki z programów Visio, Gliffy, draw.io i OmniGraffle

  Masz już diagramy stworzone w innych platformach? Użyj naszej funkcji importowania/eksportowania, aby załadować istniejące wizualizacje do naszego kreatora schematów elektrycznych. Każdy może używać Lucidchart do przeglądania dokumentów zaimportowanych z innych programów, a użytkownicy korzystający z kont Profesjonalnych, Zespołowych i Firmowych mogą kontynuować edycję schematów elektrycznych w obszarze roboczym Lucidchart. Użytkownicy mogą nawet eksportować swoje schematy elektryczne z powrotem do Visio, dzięki czemu możesz nadal współpracować z użytkownikami Visio, którzy jeszcze nie korzystają z programu. 
   

 • oprogramowanie do tworzenia schematów elektrycznych

  Zaprezentuj i udostępnij swój schemat elektryczny, aby wszyscy go zrozumieli

  Zaprezentuj swój schemat elektryczny współpracownikom, osobom zaangażowanym w projekt i osobom decyzyjnym za pomocą kilku kliknięć, dzięki naszemu trybowi prezentacji w edytorze. Niezależnie od tego, czy prezentujesz obrazkowy czy schematyczny schemat elektryczny, nasze oprogramowanie do projektowania schematów pozwoli Ci zaprezentować swoje projekty, a Twoi słuchacze będą mogli dokładnie zobaczyć i zrozumieć każdą część Twojego schematu. Użyj trybu prezentacji, aby wyświetlić ogólny zarys schematu lub powiększyć kluczowe punkty rysunku schematu w celu ich lepszego objaśnienia. 
   

 • Integracje Lucidchart

  Udostępniaj i współpracuj za pośrednictwem aplikacji, które Twój zespół zna i lubi

  Dzięki naszym funkcjom dynamicznej integracji możesz dzielić się i współpracować online nad schematami w aplikacjach, z których Ty i Twój zespół korzystacie na co dzień. Lucidchart płynnie współpracuje z najpopularniejszymi aplikacjami, takimi jak Confluence, Jira, MS Office i Google Workspace, dzięki czemu Ty i Twój zespół możecie łatwo umieszczać swoje schematy elektryczne w dowolny sposób. Możesz też pobrać swoje schematy w formacie PDF, PNG, JPEG lub SVG, aby łatwo je przeglądać i udostępniać.
   

Jak narysować schemat elektryczny

 1. Określ cel i grupę odbiorców swojego schematu

  Zastanów się, czy Twoi odbiorcy mają specjalistyczną wiedzę na temat obwodów elektrycznych i zdecyduj na tej podstawie, czy Twój diagram powinien być schematyczny czy obrazowy.

 2. Wybierz bibliotekę kształtów oraz przeciągnij i upuść komponenty

  Wybierz bibliotekę kształtów schematu elektrycznego i zacznij przeciągać komponenty na obszar roboczy. Możesz też zaimportować obraz swojego schematu elektrycznego w celach poglądowych.

 3. Narysuj i sformatuj połączenia

  Narysuj linie między elementami, które przedstawiają połączenia przewodów. Linie, które się przecinają, będą automatycznie pokazywane jako przeskoki linii, ale możesz dostosować tę funkcję w ustawieniach strony dotyczących linii.

 4. Umieść i wyznacz źródła zasilania

  Umieść element źródła zasilania w diagramie i określ jego etykietę, orientację i obciążenie, korzystając z menu podręcznego po jego dwukrotnym kliknięciu.

 5. Przejrzyj i udostępnij

  Po dodaniu każdego elementu, w tym połączeń, sprawdź, czy narysowany przez Ciebie schemat elektryczny spełnia oczekiwania. Udostępnij go innym, umieść w prezentacji lub udostępnij jako plik graficzny.

Utwórz schemat elektryczny

Najczęściej zadawane pytania dotyczące naszego oprogramowania do tworzenia schematów elektrycznych

Rozpocznij pracę w naszym kreatorze schematów elektrycznych

Kreator schematów Lucidchart

Używany przez miliony na całym świecie

Podoba mi się to, że mogę tworzyć dowolne schematy i że jest to bardzo proste. Wolę Lucidchart niż jakiekolwiek inne oprogramowanie, którego używaliśmy w przeszłości. Schematy są bardziej przejrzyste, a ich tworzenie jest mniej czasochłonne.

Capterra rating

4,5/5 gwiazdek Ponad 650 opinii

 • Amazon logo
 • Bridgestone logo
 • Siemens logo
 • NBC logo
 • Google logo
 • PUBG Mobile logo
Więcej klientów

Przeglądaj szablony schematów elektrycznych

szablon schematu elektrycznego

Szablon schematu elektrycznego

Zobacz, dlaczego 99% firm z listy Fortune 500 bezpiecznie skaluje swoje przedsiębiorstwa za pomocą Lucidchart

Ucz się więcej

Zacznij

 • Cennik
 • Indywidualny
 • Zespół
 • Przedsiębiorstwo
 • Kontakt z działem sprzedaży
PrywatnośćPrawnyPliki cookie
 • linkedin
 • twitter
 • instagram
 • facebook
 • youtube
 • glassdoor

© 2023 Lucid Software Inc.