Kreator planu piętra

Lucidchart to wizualna przestrzeń robocza, która łączy tworzenie diagramów, wizualizację danych i współpracę, aby przyspieszyć zrozumienie i napędzać innowacje.

Zrób schemat
Obejrzyj wideo

Zmaksymalizuj potencjał swojej przestrzeni dzięki naszemu kreatorowi planu piętra

 • Floor plan Creator for all projects and users

  Kreator planu piętra dla wszystkich projektów i użytkowników

  Użyj Lucidchart do stworzenia profesjonalnych planów w skali 1:1 do największych i najmniejszych projektów, niezależnie od poziomu Twojej wiedzy. Nasz kreator planów kondygnacji ułatwia eksperymentowanie i pracę nad potencjalnymi wyzwaniami w Twojej unikalnej przestrzeni, niezależnie od tego, czy chcesz przeanalizować różne opcje przebudowy domu, czy określić najbardziej efektywny przepływ ruchu na nadchodzącym spotkaniu. Odtwórz swoją przestrzeń z dokładnością do najmniejszej rośliny, aby Twój remont lub wydarzenie przebiegły bezbłędnie.

 • Utilize shape libraries and floor plan templates

  Korzystaj z bibliotek kształtów i szablonów rzutów kondygnacji

  Nasze łatwe do dostosowania szablony i obszerne biblioteki kształtów sprawiają, że proces odtwarzania i przeprojektowywania każdego rodzaju przestrzeni jest szybki i prosty. Z naszej galerii szablonów wybierz szablony planów pięter domu, biura, wydarzenia, przyjęcia, a nawet magazynu, a następnie dostosuj je i przeskaluj do swoich potrzeb. Wypełnij swój plan piętra stałymi elementami wyposażenia, takimi jak kominki czy drzwi. Następnie dodaj symbole urządzeń kuchennych i łazienkowych oraz mebli pokojowych i biurowych, aby zapewnić optymalny przepływ, komunikację i widoczność w przestrzeni.

 • Guarantee accuracy with scale tools

  Gwarancja dokładności narzędzi do skalowania

  Jednym z największych wyzwań podczas projektowania każdego planu piętra jest stworzenie dokładnego i proporcjonalnego odwzorowania przestrzeni. Używając narzędzia do skalowania w naszym programie do projektowania planów pięter, możesz dostosować ściany i kształty tak, by odzwierciedlały prawidłowe proporcje, co usprawni proces projektowania wnętrz. Gdy już umieścisz kształty w przestrzeni, użyj obiektu pomiaru, aby zweryfikować poprawność rozmiaru, lub umieść go obok planu piętra jako punkt odniesienia podczas prezentacji lub drukowania.

 • Collaborate and share

  Współpracuj i udostępniaj

  Dzięki wielu opcjom udostępniania możesz udostępnić najbardziej aktualną wersję planu praktycznie w każdym miejscu. Współpracuj z dekoratorem wnętrz lub koordynatorem wydarzeń, wysyłając swój plan przez e-mail lub opublikowany link, albo poproś o uwagi, korzystając z wygodnych funkcji komentowania i czatu w edytorze. Kiedy udostępniasz i edytujesz starsze schematy na różnych platformach, narzędzia do importowania i eksportowania zawarte w naszym kreatorze online ułatwiają przenoszenie planu piętra do platform takich jak Visio czy Gliffy i w drugą stronę.

 • Convey your vision with presentation mode

  Przedstaw swoją wizję za pomocą trybu prezentacji

  Przejdź szybko od edycji do prezentacji, korzystając z naszego trybu prezentacji w edytorze. Użyj trybu prezentacji w naszym kreatorze rzutów kondygnacji, aby uchwycić nawet najdrobniejsze szczegóły planu podczas końcowych spotkań z zespołem lub projektantem wnętrz. Podziel plan piętra na osobne slajdy, dzięki czemu skupisz uwagę słuchaczy na konkretnych aspektach swojego planu. Aby dokonać dodatkowych zmian, po prostu przełącz się z powrotem na obszar roboczy w edytorze Lucidchart.

Jak narysować plan piętra online

 1. Wymień swoje wymagania

  Określ obszar, który ma zostać nakreślony, i w zależności od tego, czy przebudowujesz, czy budujesz przestrzeń, stwórz listę cech, życzeń i potrzeb, które chcesz uwzględnić w swoim planie.

 2. Zmierz swoją przestrzeń

  Sprawdź, czy dokładnie zmierzyłeś(-aś) każdy pokój, a także wymiary istniejących mebli i elementów wyposażenia (kominki, drzwi, okna itp.).

 3. Stwórz szkielet

  Dostosuj szablon lub zacznij od podstaw, przeciągając i upuszczając poszczególne ściany lub pokoje w obszarze roboczym. Następnie dopasuj skalę i skoryguj w razie potrzeby, aby mieć pewność, że plan piętra został dokładnie odwzorowany.

 4. Uwzględnij ważne elementy

  Dodaj meble, rozwiązania techniczne i urządzenia z naszych bibliotek kształtów planów pięter. Więcej możliwości uzyskasz, wyszukując dodatkowe kształty, obrazy lub ikony na pasku wyszukiwania w przyborniku lub przesyłając własne obrazy i skalując je na obszarze roboczym.

 5. Udostępnij swoje materiały

  Poproś kogoś o spojrzenie na Twój plan, aby sprawdzić jego poprawność i uzyskać pomocne uwagi na temat ewentualnych zmian.

Utwórz rzut kondygnacji

Najczęściej zadawane pytania dotyczące naszego kreatora planu piętra

Rosters that can be made with Lucidchart

Lucidchartで楽々プロジェクト管理

Używany przez miliony na całym świecie

„Używam Lucidchart do tworzenia wykresów i diagramów biznesowych, schematów pracy i układów pomieszczeń w moich projektach remontowych. Jest łatwy w użyciu, a efekty są dobrze opracowane i łatwe do zrozumienia”.

Capterra rating

4,5/5 gwiazdek Ponad 650 opinii

 • Amazon logo
 • Bridgestone logo
 • Siemens logo
 • NBC logo
 • Google logo
 • Hybecorp logo

Przeglądaj szablony planów pięter

Szablon szczegółowego planu piętra biura

Szablon planu piętra konferencyjnego

Szablon planu piętra wydarzenia

Szablon planu piętra biura

Szablon planu piętra magazynu

Szablon planu piętra recepcji

Zobacz, dlaczego 99% firm z listy Fortune 500 bezpiecznie skaluje swoje przedsiębiorstwa za pomocą Lucidchart

Ucz się więcej

Zacznij

 • Cennik
 • Indywidualny
 • Zespół
 • Przedsiębiorstwo
 • Kontakt z działem sprzedaży
PrywatnośćPrawnyWybór prywatności plików cookiePolityka plików cookie
 • linkedin
 • twitter
 • instagram
 • facebook
 • youtube
 • glassdoor
 • tiktok

© 2024 Lucid Software Inc.