Kreator diagramu Gantta

Lucidchart to wizualna przestrzeń robocza, która łączy tworzenie diagramów, wizualizację danych i współpracę, aby przyspieszyć zrozumienie i napędzać innowacje.

Zrób schemat
Obejrzyj wideo
Kreator wykresów Gantta Lucidchart

Oprogramowanie do tworzenia diagramów Gantta zostało zaprojektowane po to, by uprościć, a nie skomplikować proces

 • diagram gantta na potrzeby zarządzania projektami

  Efektywnie zarządzaj harmonogramem projektu za pomocą diagramów Gantta

  Skumuluj wszystkie zadania i terminy związane z kolejnym projektem w jednym dokumencie dzięki naszemu kreatorowi diagramów Gantta. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wsparcia w efektywnym przydzielaniu zasobów, ułatwianiu koordynacji między grupami, czy zarządzaniu wieloma terminami, nasza platforma do tworzenia diagramów ułatwia wizualizację tego, kto, co i kiedy powinien zrobić w ramach projektu. Użyj Lucidchart do stworzenia i dostosowania diagramu Gantta, który pomoże Ci ukończyć projekt na czas i nie przekroczyć budżetu.

 • Szablon diagramu Gantta

  Wybierz specjalistyczny szablon wykresu Gantta z naszej galerii

  Choć tradycyjne diagramy Gantta mogą wydawać się kłopotliwe i nieuporządkowane, nasza galeria szablonów pomoże Ci stworzyć klarowne diagramy, które zorganizują Twój projekt od początku do końca. Wybierz szablon wykresu Gantta z naszej galerii szablonów, aby stworzyć szczegółowy, dopasowany diagram, który dokładnie odpowiada potrzebom Twojego projektu. W porównaniu z innymi narzędziami do tworzenia wykresów Gantta, Lucidchart ułatwia modyfikowanie diagramu za pomocą metody „przeciągnij i upuść”, dzięki kształtom, w tym torom, opcjom formatowania i dostosowywanym kolorom, które pozwalają jasno zdefiniować ważne zadania, zespoły i zasoby.

 • kreator diagramu Gantta

  Szybko współpracuj w aplikacjach, których już używasz

  Choć inne programy do zarządzania projektami utrudniają aktualizację lub współpracę nad diagramami Gantta, nasz program do tworzenia wykresów Gantta zachęca do współpracy w czasie rzeczywistym, dzięki czemu wszystkie zaangażowane osoby mogą dodać coś od siebie. Wygodnie rozmawiaj na czacie, dodawaj notatki albo udostępniaj swój diagram bezpośrednio z Lucidchart. Pracuj w tym samym dokumencie jednocześnie z innymi współpracownikami — o każdej porze i z każdego miejsca. Udostępniaj swoje materiały za pośrednictwem platform takich jak Slack, Confluence, Jira lub innych, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że Twój zespół zawsze ma dostęp do najbardziej aktualnej wersji diagramu Gantta Twojego projektu.

 • oprogramowanie do tworzenia diagramów gantta

  Udostępnij swój diagram Gantta w Google Workspace

  Nasze potężne możliwości integracji z platformą Google Workspace zapewniają dodatkową elastyczność podczas edytowania, udostępniania i współtworzenia diagramów Gantta online. Dzięki połączeniu z Dyskiem Google możesz korzystać z automatycznej synchronizacji i tworzenia kopii zapasowych, co ułatwia przechowywanie, otwieranie i aktualizowanie wszystkich plików w jednym centralnym miejscu. Udostępniaj i prezentuj swoje dokumenty Lucidchart z łatwością i obok innych ważnych dokumentów — dzięki naszym bezpłatnym dodatkom możesz wstawiać swoje wykresy Gantta bezpośrednio do dokumentów, slajdów i arkuszy Google.

 • Diagramy Gantta w programie Excel

  Wykorzystaj programy Word, Excel i PowerPoint do tworzenia bardziej rozbudowanych prezentacji

  Twórz ciekawsze dokumenty tekstowe, prezentacje PowerPoint i arkusze kalkulacyjne dzięki naszym rozwiązaniom integracyjnym Microsoft dla Lucidchart. Wstaw diagram Lucidchart do dowolnego pliku programu Word, Excel lub Powerpoint, aby zredukować ilość tekstu w dokumentach, uzupełnić dane odpowiednimi wizualizacjami lub dodać interaktywny diagram do prezentacji. Łatwo współpracuj w Microsoft Teams, wstawiając swój diagram jako zakładkę w kanale zespołu. Dzięki wbudowanemu edytorowi, Ty i Twój zespół możecie tworzyć zadania za pomocą diagramu Gantta i przekazywać opinie, nie opuszczając Teams.

Jak utworzyć diagram Gantta online

 1. Zgromadź informacje potrzebne do realizacji projektu

  Przygotuj listę informacji o osi czasu projektu, zaangażowanych osobach, zadaniach i zasobach, aby Twój diagram Gantta był jak najdokładniejszy.

 2. Wybierz szablon wykresu Gantta lub otwórz pusty obszar w naszym edytorze

  Aby uprościć proces tworzenia diagramu, wybierz szablon wykresu Gantta z naszej galerii szablonów i zmodyfikuj swój diagram zgodnie z potrzebami projektu Twojego zespołu.

 3. Dostosuj szablon do swoich potrzeb

  Wprowadź wszystkie kamienie milowe i terminy realizacji projektu, a następnie dostosuj każdy pasek tak, aby wizualnie odpowiadał przewidywanemu czasowi trwania każdego z nich.

 4. Wstaw diagram do dokumentu MS Office lub Google Workspace, aby go zaprezentować

  Skorzystaj z naszych rozwiązań integracyjnych, aby łatwo wyeksportować swój diagram Gantta na Dysk Google lub do programów Microsoft Office lub Microsoft Teams w celu ich edycji i udostępnienia.

 5. Współpracuj, analizuj, udoskonalaj i dziel się z członkami swojego zespołu

  Udostępniaj najbardziej aktualną wersję swojego diagramu osobom zaangażowanym w projekt, aby analizować potencjalne problemy, wprowadzać zmiany i oceniać postępy w realizacji projektów.

Utwórz diagram Gantta

Najczęściej zadawane pytania dotyczące naszego kreatora diagramów Gantta

Rozpocznij pracę z naszym narzędziem do tworzenia diagramów Gantta

zacznij pracę z diagramami Gantta

Używany przez miliony na całym świecie

„Gorąco polecam Lucidchart każdemu zespołowi, który chce zoptymalizować procesy, stworzyć mapę infrastruktury, zaplanować projekt itp. To fantastyczne narzędzie!”.

Capterra rating

4,5/5 gwiazdek Ponad 650 opinii

 • Amazon logo
 • Bridgestone logo
 • Siemens logo
 • NBC logo
 • Google logo
 • PUBG Mobile logo
Więcej klientów

Przeglądaj szablony diagramów Gantta

prosty szablon diagramu gantta

prosty szablon diagramu gantta

Zobacz, dlaczego 99% firm z listy Fortune 500 bezpiecznie skaluje swoje przedsiębiorstwa za pomocą Lucidchart

Ucz się więcej

Zacznij

 • Cennik
 • Indywidualny
 • Zespół
 • Przedsiębiorstwo
 • Kontakt z działem sprzedaży
PrywatnośćPrawnyPliki cookie
 • linkedin
 • twitter
 • instagram
 • facebook
 • youtube
 • glassdoor

© 2023 Lucid Software Inc.