Kreator flowchartów

Lucidchart to inteligentna aplikacja do tworzenia diagramów, która przenosi flowcharty na wyższy poziom. Personalizuj kształty, importuj dane i wiele więcej. Zobacz i zbuduj przyszłość w każdym miejscu, korzystając z Lucidchart.

Utwórz bezpłatny flowchart

lub kontynuuj z

Zaloguj się za pomocą GoogleLogowanieZaloguj się za pomocą MicrosoftLogowanieZaloguj się za pomocą SlackLogowanie

Rejestrując się, wyrażasz zgodę na warunki korzystania z usługi i potwierdzasz przeczytanie ze zrozumieniem polityki prywatności.

Zobacz, dlaczego miliony użytkowników na całym świecie wybierają Lucidchart.

 • Amazon logo
 • BAWAG PSK logo
 • NBC logo
 • Venmo logo
 • Google logo

Profesjonalne efekty.

Rozpocznij pracę w zaledwie kilka minut, korzystając z prostego, intuicyjnego kreatora flowchartów.

Wszechstronne flowcharty

Kreator flowchartów umożliwia tworzenie dowolnych diagramów systemów, procesów, danych i programów. Wizualizuj złożone systemy w jednym miejscu.

Biblioteka kształtów flowchartów

Biblioteka dynamicznych kształtów flowchartów oferuje takie elementy, jak kształty, symbole i kontenery torowe niezbędne do tworzenia zarówno prostych, jak i złożonych diagramów.

Łatwa w użyciu

Generator flowchartów udostępnia prosty interfejs użytkownika typu „przeciągnij i upuść”, dzięki czemu można rozpocząć tworzenie flowchartów online w zaledwie kilka minut.

Zaawansowane funkcje flowchartu

Takie funkcje jak formatowanie warunkowe, łączenie danych, warstwy pokazujące fazy procesu, przyciski akcji i łącza zewnętrzne wspierają tworzenie większych, bardziej skomplikowanych diagramów.

Importuj diagramy

Importuj diagramy z programów Visio, Gliffy lub OmniGraffle i kontynuuj pracę od miejsca, w którym została przerwana.

Pracuj z dowolnego miejsca

Środowisko oparte na chmurze ułatwia rozpoczęcie tworzenia diagramów niezależnie od urządzenia, przeglądarki czy systemu operacyjnego.

Bezpieczeństwo

Dbamy o bezpieczeństwo i prywatność użytkowników. Lucidchart ma takie certyfikaty zgodności, jak PCI, Privacy Shield i SOC 2.

Bezpieczeństwo Lucid

Znakomite opinie

Tysiące użytkowników oceniło Lucidchart na 5 gwiazdek w najlepszych aplikacjach innych firm, takich jak Capterra, G2 i TrustRadius.

Opanuj podstawy korzystania z Lucidchart w 3 minuty

 • Utwórz pierwszy flowchart online za pomocą szablonu lub pustego obszaru blokowego albo importuj dokument.
 • Spersonalizuj flowchart, dodając tekst, kształty i linie.
 • Dowiedz się, jak dostosować styl i formatowanie flowchartu.
 • Dostępna jest funkcja wyszukiwania.
 • Udostępnij flowchart zespołowi, aby rozpocząć współpracę.
Utwórz flowchart

Szablony flowchartu

Rozpocznij tworzenie flowchartu, korzystając z bezpłatnych szablonów z naszej galerii.

Przykładowy flowchart algorytmu

Przykładowy flowchart interfejsu API

Przykładowy flowchart audytu informatycznego

Integracje Lucidchart

Połącz Lucidchart z ulubionymi, najlepszymi w branży aplikacjami.

Lucidchart Integrations

Zobacz, dlaczego zespoły wybierają Lucidchart

Twórz diagramy, wizualizuj dane i współpracuj w ramach jednej platformy.

Współpraca

Z łatwością twórz flowcharty online na dowolnym urządzeniu. Lucidchart pomaga zespołom współpracować w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca na świecie. Zwiększ produktywność współpracy w zespole, aby osiągnąć cele związane z produktem.

Przejrzystość

Lucidchart pozwala jasno przedstawić złożone elementy. Inteligentne diagramy umożliwiają szybką oraz kompleksową wizualizację projektów i procesów.

Koordynacja

Zapewnij koordynację działań w zespole, współpracując w tej samej przestrzeni. Szybko mapuj procesy i pomysły w czasie rzeczywistym, aby nie przegapić żadnego szczegółu.

Razem lepiej

Pakiet do współpracy wizualnej Lucid zmienia sposób pracy od pomysłu do zakończenia projektu. Przeprowadź burzę mózgów i planuj w Lucidspark, a następnie mapuj w Lucidchart. Utwórz żywy schemat swojej organizacji.

Czym jest flowchart?

Flowchart to diagram przedstawiający proces, system lub algorytm komputerowy. Służy do dokumentowania, badania, planowania, ulepszania i przedstawiania złożonych procesów w postaci jasnych, zwięzłych diagramów. W flowchartach wykorzystywane są kształty określające typ kroku, wraz ze strzałkami łączącymi, które określają przepływ lub sekwencję. Są to jedne z najczęściej stosowanych form diagramów, używane zarówno przez osoby z wiedzą techniczną, jak i bez niej.

Jak utworzyć flowchart

 1. Zbierz informacje i określ cel flowchartu

  Określ, który proces chcesz opisać na flowcharcie, a następnie wyznacz punkt początkowy i końcowy. Spotkaj się z osobami zaangażowanymi w projekt, aby przeprowadzić burzę mózgów i określić niezbędne kroki. Za pomocą Lucidspark możesz przeprowadzić burzę mózgów online w czasie rzeczywistym z członkami swojego zespołu.

 2. Wybierz szablon, otwórz pusty dokument lub zaimportuj flowchart

  Wybierz jeden z wielu szablonów flowchartów Lucidchart i po prostu wprowadź odpowiednie dane w stosowne kształty. Możesz także zacząć od pustego obszaru roboczego (kanwy), aby utworzyć flowchart online od podstaw. Jeśli masz już własny szablon lub utworzony flowchart, który wymaga aktualizacji, zaimportuj diagram do Lucidchart z Lucidspark, Visio, Gliffy, Omnigraffle lub Diagrams.net. Jeśli masz tylko dane do zaimportowania, możesz je pobrać z Arkuszy Google lub z programu Excel.

 3. Przeciągnij i upuść kształty flowchartu

  Kliknij i przeciągnij wybrane kształty z biblioteki kształtów, a następnie upuść je w dowolnym miejscu na obszarze roboczym. Wystarczy kliknąć kształt, aby dodać do niego tekst, a następnie skorzystać z dostępnych opcji formatowania, aby dostosować kształty, kolory i tekst.

 4. Połącz kształty w odpowiedniej kolejności

  Ustaw kursor nad dowolnym kształtem, aby zobaczyć cztery białe kółka z czerwonym konturem. Wystarczy kliknąć jedno z tych kółek i przeciągnąć linię lub strzałkę, aby połączyć je z następnym kształtem. Kliknij linię, aby dodać do niej tekst, a następnie sformatuj styl linii, korzystając z paska właściwości.

 5. Udostępnij flowchart i współpracuj w czasie rzeczywistym nad ulepszeniami

  Po utworzeniu zadań i punktów decyzyjnych procesu oraz upewnieniu się, że każdy krok jest jasno sprecyzowany, udostępnij flowchart osobom zainteresowanym, aby mogły zgłaszać sugestie dotyczące ulepszeń, dodawać komentarze, edytować dane i wprowadzać inne zmiany na diagramie przed jego przedstawieniem lub opublikowaniem.

 6. Zaprezentuj lub opublikuj flowchart

  Gdy flowchart jest już gotowy, możesz go opublikować jako plik PDF lub obraz. Aby zaprezentować flowchart, możesz go przekształcić w pokaz slajdów i zaprezentować bezpośrednio z Lucidchart lub wyeksportować do Prezentacji Google. Szczegółowe instrukcje dotyczące tworzenia flowchartu zawiera przewodnik „Jak utworzyć flowchart”.

Często zadawane pytania dotyczące flowchartów

Zacznij

 • Cennik
 • Indywidualny
 • Zespół
 • Przedsiębiorstwo
 • Kontakt z działem sprzedaży
PrywatnośćPrawnyWybór prywatności plików cookiePolityka plików cookie
 • linkedin
 • twitter
 • instagram
 • facebook
 • youtube
 • glassdoor
 • tiktok

© 2024 Lucid Software Inc.