Oprogramowanie do tworzenia diagramów procesów roboczych

Lucidchart to wizualna przestrzeń robocza, która łączy tworzenie diagramów, wizualizację danych i współpracę, aby przyspieszyć zrozumienie i napędzać innowacje.

Zrób schemat
Obejrzyj wideo

Usprawnij swoje procesy dzięki naszemu oprogramowaniu do zarządzania przepływem pracy online

 • Visualize workflows and improve your business operations

  Wizualizuj przepływy pracy i usprawnij swoje działania biznesowe

  Dzięki utworzeniu biznesowego przepływu pracy masz pewność, że Twoje najważniejsze procesy są wykonywane we właściwy sposób – za każdym razem. Diagram przepływu pracy stanowi wizualną reprezentację procesów zachodzących w Twoim zespole, wraz z podziałem na poszczególne zadania i zakresy odpowiedzialności. Nasze oprogramowanie do tworzenia map przepływu pracy pozwala łatwo tworzyć, utrzymywać i udostępniać schematy przepływu pracy, które pomagają usprawniać bieżące operacje biznesowe, redukować koszty operacyjne oraz identyfikować przeszkody i obszary wymagające poprawy.

 • Explore our templates to format and customize your workflow diagram

  Zapoznaj się z naszymi szablonami, aby sformatować i dostosować swój diagram przepływu pracy

  Nasze intuicyjne oprogramowanie ułatwia tworzenie przepływów pracy online, ale jeśli chcesz się zainspirować, sprawdź naszą obszerną bibliotekę szablonów, która zawiera schematy przepływu pracy w marketingu treści, schematy przepływu procesów wsparcia, schematy przepływu pracy zarządzania i wiele innych. Jeśli zaczniesz od szablonu, możesz dostosować linie, kształty i czcionki za pomocą naszego łatwego w użyciu interfejsu. Uporządkuj swój diagram, używając torów i innych zbiorów, aby wyznaczyć osoby odpowiedzialne za każde zadanie lub fazę przepływu pracy.
   

 • Collaborate on your workflow whenever, wherever

  Pracuj nad swoim przepływem pracy z każdego miejsca i o każdej porze

  W przeciwieństwie do innych narzędzi do tworzenia przepływów pracy, współpraca w czasie rzeczywistym w Lucidchart umożliwia natychmiastową akceptację i uzyskanie opinii od interesariuszy. Komentarze i edycje aktualizują się automatycznie, więc nie musisz sprawdzać wersji, kiedy pracujesz z innymi w tym samym dokumencie. Nasze oprogramowanie do tworzenia diagramów przepływu pracy jest oparte na chmurze i działa jednakowo na komputerach Mac i PC, pozwalając Ci współpracować ze wszystkimi członkami Twojego zespołu, bez względu na ich lokalizację czy urządzenie. 
   

 • Present and share your workflow diagram

  Prezentuj i udostępniaj swoje diagramy przepływu pracy

  Nasz tryb prezentacji w edytorze pomoże Ci zaprezentować swój diagram przepływu pracy w sposób profesjonalny. Wystarczy kilka kliknięć, aby utworzyć interaktywną prezentację, która sprawi, że Twój zespół znajdzie wspólny język, zaprezentować kierownictwu ogólny zarys sytuacji lub skupić się na konkretnych zadaniach lub pomysłach z poszczególnymi członkami zespołu. Nasze oprogramowanie do tworzenia przepływów pracy online pozwala łatwo udostępnić wersję na żywo dokumentu za pomocą e-maila lub automatycznie wygenerować opublikowany link, który pozwoli wysłać lub osadzić diagram wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz.
   

 • Use Lucidchart integrations to stay connected to your work and your team

  Wykorzystaj integracje Lucidchart, aby na bieżąco mieć dostęp do swoich materiałów i kontaktować się z zespołem

  Rozbudowane integracje Lucidchart pomogą Ci wykorzystać aplikacje i programy, w które Twój zespół już zainwestował, aby uzyskać dostęp do diagramów, edytować je i udostępniać. Użyj naszych dodatków dla Arkuszy Google, Google Slides i Dokumentów Google, aby zaimportować diagramy z naszego generatora przepływów pracy bezpośrednio do swoich dokumentów Google. Użytkownicy pakietu Microsoft mogą skorzystać z naszych bezpłatnych dodatków do pakietu Microsoft Office, aby wstawić diagramy przepływu pracy do dokumentów Word, arkuszy kalkulacyjnych programu Excel i prezentacji PowerPoint.

Jak utworzyć diagram przepływu pracy online

 1. Określ grupę odbiorców tego diagramu przepływu pracy i stan, który chcesz przedstawić

  Ustalcie, dla kogo przeznaczony jest diagram przepływu pracy, i zastanówcie się, jaki stan powinien on przedstawiać. Możesz wybrać, czy chcesz przedstawić swój obecny proces przepływu pracy, czy też potencjalny przyszły proces.

 2. Określ punkt początkowy i końcowy

  Zainicjuj przepływ pracy, dodając symbol początkowy do pustej kanwy lub dostosowując punkt początkowy w szablonie diagramu przepływu pracy Lucidchart.

 3. Dodaj kroki i połącz kształty

  Dodaj symbol do każdego kroku, używając linii, by połączyć go z poprzednim kształtem. Strzałka każdej linii powinna wskazywać kierunek przepływu pracy.

 4. Sformatuj swój diagram przepływu pracy, aby go ukończyć

  Użyj formatowania warunkowego, aby oznaczyć kolorem kroki lub kształty, a następnie dodaj tory i zbiory, aby pogrupować powiązane kroki. Dostosuj czcionki, linie, kolory i inne elementy za pomocą paska właściwości.

 5. Współpracuj, analizuj, ulepszaj i udostępniaj

  Współpracuj z innymi w czasie rzeczywistym, aby zachować wspólny kierunek, a następnie użyj trybu prezentacji, aby przedstawić swój przepływ pracy. Użyj jednej z naszych integracji z Lucidchart, aby udostępnić swoje materiały.

Stwórz diagram przepływu pracy

Najczęściej zadawane pytania dotyczące naszego oprogramowania do tworzenia diagramów przepływu pracy

Rosters that can be made with Lucidchart

Lucidchartで楽々プロジェクト管理

Używany przez miliony na całym świecie

„Lucidchart jest najlepszym narzędziem online do tworzenia wykresów i przepływów pracy”.

Capterra rating

4,5/5 gwiazdek Ponad 650 opinii

 • Amazon logo
 • Bridgestone logo
 • Siemens logo
 • NBC logo
 • Google logo
 • Hybecorp logo

Przeglądaj szablony diagramów przepływu pracy

Szablon przepływu procesów biznesowych

Przebieg interakcji użytkownika

Szablon diagramu właściciela konta

Diagram przepływu pracy marketingowej

Samouczek dotyczący przepływu wiadomości e-mail

Szablon procesu wdrażania pracownika

Przetwarzanie i kwalifikowanie leadów

Proces wsparcia

Schemat blokowy procesu rekrutacji

Zobacz, dlaczego 99% firm z listy Fortune 500 bezpiecznie skaluje swoje przedsiębiorstwa za pomocą Lucidchart

Ucz się więcej

Zacznij

 • Cennik
 • Indywidualny
 • Zespół
 • Przedsiębiorstwo
 • Kontakt z działem sprzedaży
PrywatnośćPrawnyUstawienia plików cookiePolityka plików cookie
 • linkedin
 • twitter
 • instagram
 • facebook
 • youtube
 • glassdoor
 • tiktok

© 2024 Lucid Software Inc.