Oprogramowanie do tworzenia diagramów procesów roboczych

Lucidchart to wizualna przestrzeń robocza, która łączy tworzenie diagramów, wizualizację danych i współpracę, aby przyspieszyć zrozumienie i napędzać innowacje.

Zrób schemat
Obejrzyj wideo
Oprogramowanie do tworzenia diagramów procesów roboczych

Usprawnij swoje procesy dzięki naszemu oprogramowaniu do zarządzania przepływem pracy online

 • schematy przepływu pracy

  Wizualizuj przepływy pracy i usprawnij swoje działania biznesowe

  Dzięki utworzeniu biznesowego przepływu pracy masz pewność, że Twoje najważniejsze procesy są wykonywane we właściwy sposób – za każdym razem. Diagram przepływu pracy stanowi wizualną reprezentację procesów zachodzących w Twoim zespole, wraz z podziałem na poszczególne zadania i zakresy odpowiedzialności. Nasze oprogramowanie do tworzenia map przepływu pracy pozwala łatwo tworzyć, utrzymywać i udostępniać schematy przepływu pracy, które pomagają usprawniać bieżące operacje biznesowe, redukować koszty operacyjne oraz identyfikować przeszkody i obszary wymagające poprawy.

 • szablony diagramów przepływu pracy

  Zapoznaj się z naszymi szablonami, aby sformatować i dostosować swój diagram przepływu pracy

  Nasze intuicyjne oprogramowanie ułatwia tworzenie przepływów pracy online, ale jeśli chcesz się zainspirować, sprawdź naszą obszerną bibliotekę szablonów, która zawiera schematy przepływu pracy w marketingu treści, schematy przepływu procesów wsparcia, schematy przepływu pracy zarządzania i wiele innych. Jeśli zaczniesz od szablonu, możesz dostosować linie, kształty i czcionki za pomocą naszego łatwego w użyciu interfejsu. Uporządkuj swój diagram, używając torów i innych zbiorów, aby wyznaczyć osoby odpowiedzialne za każde zadanie lub fazę przepływu pracy.
   

 • współpraca lucidchart

  Pracuj nad swoim przepływem pracy z każdego miejsca i o każdej porze

  W przeciwieństwie do innych narzędzi do tworzenia przepływów pracy, współpraca w czasie rzeczywistym w Lucidchart umożliwia natychmiastową akceptację i uzyskanie opinii od interesariuszy. Komentarze i edycje aktualizują się automatycznie, więc nie musisz sprawdzać wersji, kiedy pracujesz z innymi w tym samym dokumencie. Nasze oprogramowanie do tworzenia diagramów przepływu pracy jest oparte na chmurze i działa jednakowo na komputerach Mac i PC, pozwalając Ci współpracować ze wszystkimi członkami Twojego zespołu, bez względu na ich lokalizację czy urządzenie. 
   

 • Tryb prezentacji Lucidchart

  Prezentuj i udostępniaj swoje diagramy przepływu pracy

  Nasz tryb prezentacji w edytorze pomoże Ci zaprezentować swój diagram przepływu pracy w sposób profesjonalny. Wystarczy kilka kliknięć, aby utworzyć interaktywną prezentację, która sprawi, że Twój zespół znajdzie wspólny język, zaprezentować kierownictwu ogólny zarys sytuacji lub skupić się na konkretnych zadaniach lub pomysłach z poszczególnymi członkami zespołu. Nasze oprogramowanie do tworzenia przepływów pracy online pozwala łatwo udostępnić wersję na żywo dokumentu za pomocą e-maila lub automatycznie wygenerować opublikowany link, który pozwoli wysłać lub osadzić diagram wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz.
   

 • Integracje Lucidchart

  Wykorzystaj integracje Lucidchart, aby na bieżąco mieć dostęp do swoich materiałów i kontaktować się z zespołem

  Rozbudowane integracje Lucidchart pomogą Ci wykorzystać aplikacje i programy, w które Twój zespół już zainwestował, aby uzyskać dostęp do diagramów, edytować je i udostępniać. Użyj naszych dodatków dla Arkuszy Google, Google Slides i Dokumentów Google, aby zaimportować diagramy z naszego generatora przepływów pracy bezpośrednio do swoich dokumentów Google. Użytkownicy pakietu Microsoft mogą skorzystać z naszych bezpłatnych dodatków do pakietu Microsoft Office, aby wstawić diagramy przepływu pracy do dokumentów Word, arkuszy kalkulacyjnych programu Excel i prezentacji PowerPoint.

Jak utworzyć diagram przepływu pracy online

 1. Określ grupę odbiorców tego diagramu przepływu pracy i stan, który chcesz przedstawić

  Ustalcie, dla kogo przeznaczony jest diagram przepływu pracy, i zastanówcie się, jaki stan powinien on przedstawiać. Możesz wybrać, czy chcesz przedstawić swój obecny proces przepływu pracy, czy też potencjalny przyszły proces.

 2. Określ punkt początkowy i końcowy

  Zainicjuj przepływ pracy, dodając symbol początkowy do pustej kanwy lub dostosowując punkt początkowy w szablonie diagramu przepływu pracy Lucidchart.

 3. Dodaj kroki i połącz kształty

  Dodaj symbol do każdego kroku, używając linii, by połączyć go z poprzednim kształtem. Strzałka każdej linii powinna wskazywać kierunek przepływu pracy.

 4. Sformatuj swój diagram przepływu pracy, aby go ukończyć

  Użyj formatowania warunkowego, aby oznaczyć kolorem kroki lub kształty, a następnie dodaj tory i zbiory, aby pogrupować powiązane kroki. Dostosuj czcionki, linie, kolory i inne elementy za pomocą paska właściwości.

 5. Współpracuj, analizuj, ulepszaj i udostępniaj

  Współpracuj z innymi w czasie rzeczywistym, aby zachować wspólny kierunek, a następnie użyj trybu prezentacji, aby przedstawić swój przepływ pracy. Użyj jednej z naszych integracji z Lucidchart, aby udostępnić swoje materiały.

Stwórz diagram przepływu pracy

Najczęściej zadawane pytania dotyczące naszego oprogramowania do tworzenia diagramów przepływu pracy

Rozpocznij pracę w naszym generatorze przepływów pracy

Diagramy przepływu pracy Lucidchart

Używany przez miliony na całym świecie

„Lucidchart jest najlepszym narzędziem online do tworzenia wykresów i przepływów pracy”.

Capterra rating

4,5/5 gwiazdek Ponad 650 opinii

 • Amazon logo
 • Bridgestone logo
 • Siemens logo
 • NBC logo
 • Google logo
 • PUBG Mobile logo
Więcej klientów

Przeglądaj szablony diagramów przepływu pracy

szablon procesu biznesowego

Szablon przepływu procesów biznesowych

Zobacz, dlaczego 99% firm z listy Fortune 500 bezpiecznie skaluje swoje przedsiębiorstwa za pomocą Lucidchart

Ucz się więcej

Zacznij

 • Cennik
 • Indywidualny
 • Zespół
 • Przedsiębiorstwo
 • Kontakt z działem sprzedaży
PrywatnośćPrawnyPliki cookie
 • linkedin
 • twitter
 • instagram
 • facebook
 • youtube
 • glassdoor

© 2023 Lucid Software Inc.