Zrozum złożone pomysły i podziel się nimi

Dowiedz się, jak Lucidchart może pomóc Ci tworzyć światowej klasy aplikacje i przedstawiać swoją wizję.

Kontakt z działem sprzedaży

Rozwiązuj złożone problemy wizualnie — w Lucidchart możesz pracować indywidualnie lub zespołowo, aby uporządkować i uszeregować pomysły, wypracować osobiste podejście i określić najlepszy sposób tworzenia potężnych aplikacji.

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi i bibliotekom kształtów UML w Lucidchart możesz tworzyć przejrzystą dokumentację dotyczącą procesów, kodu i systemów fundamentalnych dla Twojej organizacji. Możesz przechowywać wszystko w centralnym repozytorium, łatwo dostępnym dla wszystkich, dzięki czemu szkolenia i rozwiązywanie problemów stają się łatwiejsze.

W Lucidchart możesz tworzyć profesjonalne wizualizacje, dzięki którym łatwiej porozumiesz się z innymi inżynierami i wyjaśnisz projekty nietechnicznym kolegom, nie wnikając głęboko w kod. Korzystając z naszej integracji z Jirą, możesz osadzać diagramy, aby odpowiadać na pytania dotyczące kodu i przedsięwzięć z przeszłości.

Niezależnie od tego, czy pracujesz z nowo zatrudnionymi, czy z pracownikami przechodzącymi z jednego zespołu do drugiego, możesz wykorzystać Lucidchart do stworzenia wizualizacji, które pozwolą im szybko zapoznać się z bazą kodu lub systemami.

Skontaktuj się z działem sprzedaży

Jasno przekazuj informacje techniczne dowolnej grupie odbiorców

Dołącz do Pablo Valarezo, eksperta ds. bezpieczeństwa informacji w Acxiom, aby dowiedzieć się, jak używa Lucidchart do przedstawiania procesów technicznych i pomysłów odbiorcom o różnym poziomie wiedzy technicznej. Liczba miejsc jest ograniczona, więc zarezerwuj obecność już dziś!

Studium przypadku — Datapipe

Inżynierowie oprogramowania w Datapipe używają diagramów Lucidchart do usprawnienia procesu rekrutacji, standaryzacji kodu, komunikacji złożonych koncepcji technicznych i współpracy z zespołem rozproszonym po całym świecie.

Używałem diagramów w różnych formach zarówno z firmami z listy Fortune 500, jak i z klientami, by wyrównać poziom dyskusji. Jeden diagram w zasadzie redukuje dwie lub trzy godziny rozmowy do 20 minut dyskusji. Tyle wystarczy, żeby obrać wspólną wizję. Następnie możemy zacząć rozmawiać o istotnych rzeczach.

Patrick McCloy, starszy wiceprezes ds. inżynierii platformy w Datapipe

Zacznij

  • Cennik
  • Indywidualny
  • Zespół
  • Przedsiębiorstwo
  • Kontakt z działem sprzedaży
PrywatnośćPrawnyPliki cookie

© 2023 Lucid Software Inc.