Kreator makiet

Lucidchart to wizualna przestrzeń robocza, która łączy tworzenie diagramów, wizualizację danych i współpracę, aby przyspieszyć zrozumienie i napędzać innowacje.

Zrób schemat
Obejrzyj wideo

Narzędzie do tworzenia makiet stron internetowych pozwalające tworzyć prototypy w szybki i prosty sposób

 • Design mockups to visualize and improve your user flow

  Zaprojektuj makiety, które pozwolą Ci zwizualizować i ulepszyć przepływ użytkowników

  Dzięki makietom możesz poznać ogólną sytuację, tworząc projekt swojego oprogramowania lub strony internetowej. Tworząc makiety i oceniając swoje projekty na bieżąco, Ty i Twoi współpracownicy możecie nakreślić i ocenić przepływ użytkowników, ocenić projekty przed ich wdrożeniem i podjąć przemyślane decyzje, zanim zainwestujecie cenny czas i energię w ostateczny projekt. Nasze oprogramowanie do tworzenia makiet ułatwia projektantom przygotowywanie makiet uniwersalnych programów i stron internetowych, niezależnie od tego, jak prosty lub złożony jest dany projekt.
   

 • Create and collaborate with team members in real time

  Twórz i współpracuj z zespołami w czasie rzeczywistym

  Nasze intuicyjne funkcje narzędzia do tworzenia makiet są idealne do szybkiego i łatwego prototypowania, niezależnie od tego, czy projektujesz makiety samodzielnie, czy współpracujesz z innymi. Możesz tworzyć, stylizować i łączyć obiekty w swojej makiecie, korzystając z funkcji przeciągania i upuszczania kształtów, tworzenia kształtów z automatycznymi podpowiedziami oraz inteligentnych funkcji formatowania, które pomogą Ci jak najszybciej zaprojektować makietę. Współpracując w czasie rzeczywistym, możesz pracować nad tą samą makietą, na której pracują Twoi programiści stron internetowych, osoby odpowiedzialne za marketing i inne osoby zaangażowane w projekt, aby na bieżąco śledzić poprawki, dodawać notatki i natychmiast otrzymywać uwagi dotyczące makiety UI.
   

 • Select templates and shapes for customized mockups

  Wybierz szablony i kształty do tworzenia niestandardowych makiet

  Galeria szablonów i biblioteki kształtów Lucidchart zawierają szeroki wybór szablonów i kształtów, dzięki którym możesz rozpocząć pracę nad swoją makietą lub szkicem projektu. Bez względu na to, czy pracujesz nad przepływem użytkownika w aplikacji mobilnej, czy upraszczasz szkielet strony głównej, nasze szablony makiet z łatwością pozwolą Ci rozpocząć pracę. Przeszukaj nasze dedykowane biblioteki kształtów, aby znaleźć kształty takie jak kontenery dla urządzeń mobilnych, tabletów i komputerów stacjonarnych, a także elementy UI, takie jak przyciski i menu – lub zaimportuj własne.
   

 • Present and share your work for universal understanding

  Prezentuj i udostępniaj swoje materiały, żeby każdy mógł się z nimi zapoznać

  Nasz kreator makiet umożliwia prezentowanie i udostępnianie makiet menedżerom produktu, projektantom UX, twórcom stron internetowych i innym osobom zaangażowanym w projekt, dzięki czemu mogą oni zobaczyć i zrozumieć Twoje koncepcje i projekty. Stwórz interaktywną prezentację z hotspotami i warstwami, aby łatwo przedstawić funkcjonalność aplikacji lub programu po wdrożeniu swoich pomysłów. Lucidchart pozwala także eksportować makietę do różnych typów plików, możesz też umieścić swoje materiały bezpośrednio w aplikacjach takich jak G Suite, Microsoft Office, Jira, Slack i innych, wykorzystując nasze integracje.
   

Jak utworzyć makietę

 1. Otwórz nowy dokument lub szablon makiety

  Otwórz czysty obszar roboczy, aby stworzyć swoją makietę online od podstaw, używając kształtów metodą „przeciągnij i upuść”, lub wybierz szablon makiety lub szkielet z naszej galerii szablonów, aby szybko rozpocząć pracę.

 2. Otwórz biblioteki kształtów makiet UI i makiet iOS

  Użytkownicy kont dla profesjonalistów, zespołów i firm mogą otwierać biblioteki kształtów makiet UI, iOS i Android, które zawierają wiele różnych kształtów charakterystycznych dla projektów UX/UI.

 3. Dodawaj elementy i importuj dodatkowe kształty/obrazy w zależności od potrzeb

  Wszyscy użytkownicy mogą importować dodatkowe elementy, takie jak niestandardowe obrazy i dodatkowe kształty, aby jeszcze lepiej zobrazować różne elementy w swojej makiecie.

 4. Współpracuj z innymi, aby ukończyć swój projekt

  Przenoś elementy i obrazy według własnego uznania. Kiedy zakończysz pracę, przejrzyj makietę ze swoim zespołem, aby sprawdzić, czy zaprojektowany przepływ użytkowników działa prawidłowo.

 5. Prezentuj i udostępniaj

  Użyj trybu prezentacji, aby wyświetlić swoją makietę w formie slajdów, dzięki czemu uczestnicy będą mogli lepiej zrozumieć zaproponowany przez Ciebie projekt. Możesz też wyeksportować swoją makietę do różnych formatów lub wstawić ją do którejś ze zintegrowanych aplikacji.

Utwórz makietę

Najczęściej zadawane pytania dotyczące naszego oprogramowania do tworzenia makiet

Rosters that can be made with Lucidchart

Lucidchartで楽々プロジェクト管理

Używany przez miliony na całym świecie

„Używam Lucidchart jako narzędzia do współpracy online przy tworzeniu modeli danych i makiet UI, które mogę przedstawić klientom. Możliwość pracy w środowisku, w którym możemy pracować nad różnymi materiałami naraz, jest świetna.

Capterra rating

4,5/5 gwiazdek Ponad 650 opinii

 • Amazon logo
 • Bridgestone logo
 • Siemens logo
 • NBC logo
 • Google logo
 • Hybecorp logo

Poznaj nasze szablony

Podstawowy model szkieletu

Szablon resetowania hasła

Szablon makiety strony logowania

Szablon makiety profilu na Instagramie

Szablon makiety iPada

Szablon makiety iPhone'a

Szablon makiety przepływu użytkownika w handlu elektronicznym

Szablon makiety strony kategorii e-commerce

Szablon makiety mobilnego e-commerce

Zobacz, dlaczego 99% firm z listy Fortune 500 bezpiecznie skaluje swoje przedsiębiorstwa za pomocą Lucidchart

Ucz się więcej

Zacznij

 • Cennik
 • Indywidualny
 • Zespół
 • Przedsiębiorstwo
 • Kontakt z działem sprzedaży
PrywatnośćPrawnyWybór prywatności plików cookiePolityka plików cookie
 • linkedin
 • twitter
 • instagram
 • facebook
 • youtube
 • glassdoor
 • tiktok

© 2024 Lucid Software Inc.