Oprogramowanie do tworzenia diagramów torowych

Utwórz diagram swimlane w Lucidchart i pomóż swojej organizacji realizować zadania. Nasze intuicyjne oprogramowanie pomoże szybko zaplanować zadania i obowiązki, a następnie wygodnie zaktualizować je, gdy zmienią się wymogi. Utwórz diagram i zaplanuj przyszłość za pomocą Lucidchart.

Wykonaj darmowy diagram swimlane

lub kontynuuj z

Zaloguj się za pomocą GoogleLogowanieZaloguj się za pomocą MicrosoftLogowanieZaloguj się za pomocą SlackLogowanie

Zobacz, dlaczego miliony użytkowników na całym świecie wybierają Lucidchart.

 • Amazon logo
 • BAWAG PSK logo
 • Volkswagen logo
 • NBC logo
 • Venmo logo
 • Google logo

Rozpocznij tworzenie diagramu swimlane

Dowiedz się, w jaki sposób nasze oprogramowanie do tworzenia diagramów swimlane ułatwia opracowywanie diagramu tego typu.

Prosta aktualizacja

Dzięki funkcji namagnesowania wszystkie kształty dodawane do torów będą poruszać się wraz z kontenerem przy każdej zmianie położenia. W razie potrzeby wyłącz funkcję namagnesowania i płynnie aktualizuj diagram swimlane.

Przeciągnij i upuść kształty

Z biblioteki kształtów kontenerów przeciągnij i upuść kształty, aby w ciągu kilku minut opracować swój diagram swimlane online. Dostosuj tory za pomocą paska właściwości – możesz dodać więcej torów, zmienić kolory, a nawet zmodyfikować ich orientację.

Współpracuj z każdym, z dowolnego miejsca

Wraz z członkami zespołu opracowuj ten sam diagram swimlane w czasie rzeczywistym. Korzystaj z powiadomień @mention w diagramie swimlane lub z czatu w edytorze, aby podzielić się pomysłami z zespołem podczas pracy.

Śledź własność

Jasno określ, kto jest odpowiedzialny za poszczególne zadania i jak wpływają one na inne podmioty w procesie. Współpracuj z innymi na tym samym diagramie swimlane online, automatycznie wyświetlając aktualizacje każdemu użytkownikowi.

Dostosuj gotowe szablony

Lucidchart zapewnia ponad 1000 szablonów diagramów do wyboru! Rozpocznij pracę nad diagramem swimlane, korzystając z gotowego szablonu i dostosowując go do swoich wymogów.

Powierz nam swoje diagramy

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych i pomysłów. Dysponujemy certyfikatami zgodności, takimi jak PCI, Privacy Shield i SOC II.

Bezpieczeństwo Lucid

Zaufaj naszej reputacji

Sprawdź opinie użytkowników o nas w aplikacjach innych firm, takich jak G2, Capterra i TrustRadius. Spodobają Ci się.

W 3 minuty naucz się tworzyć diagramy

 • Rozpocznij pracę nad pierwszym diagramem swimlane. Do szablonu zaimportuj dane lub zacznij od pustego obszaru roboczego.
 • Dodaj kształty do diagramu. Połącz je liniami oraz dodaj tekst do kształtów i linii, aby opisać sytuację.
 • Sformatuj diagram i dostosuj styl. Za pomocą naszych narzędzi nadaj mu profesjonalny i czytelny wygląd.
 • Podczas dostrajania diagramu znajdź dowolne informacje, których potrzebujesz, za pomocą funkcji wyszukiwania.
 • Udostępnij swój diagram swimlane zespołowi. Otrzymuj informacje zwrotne, współpracuj i prezentuj z łatwością dzięki Lucidchart.
Utwórz diagram swimlane

Szablony i przykładowe diagramy swimlane

Nie trać czasu – skorzystaj z jednego z naszych szablonów diagramów swimlane, zamiast zaczynać tworzenie od początku.

Activity diagram with swimlanes example

Diagram aktywności z przykładowymi torami

Integracje Lucidchart

Połącz Lucidchart z ulubionymi, najlepszymi w branży aplikacjami.

Lucidchart Integrations

Zobacz, dlaczego zespoły wybierają Lucidchart

Twórz diagramy, wizualizuj dane i współpracuj w ramach jednej platformy.

Współpraca

Z łatwością korzystaj z Lucidchart na dowolnym urządzeniu. Lucidchart pomaga zespołom współpracować w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca na świecie. Usprawnij współpracę w zespole, aby zrealizować założone cele.

Przejrzystość

Lucidchart pozwala jasno przedstawić złożone elementy. Inteligentne diagramy umożliwiają szybką oraz kompleksową wizualizację projektów i procesów.

Koordynacja

Zapewnij koordynację działań w zespole, współpracując w tej samej przestrzeni. Szybko mapuj procesy i pomysły w czasie rzeczywistym, aby nie przegapić żadnego szczegółu.

Razem lepiej

Pakiet do współpracy wizualnej Lucid zmienia sposób pracy od pomysłu do zakończenia projektu. Przeprowadź burzę mózgów i planuj w Lucidspark, a następnie mapuj w Lucidchart. Utwórz żywy schemat swojej organizacji.

Czym jest diagram swimlane?

Diagram swimlane pokazuje przynależność zadań w procesie lub systemie. Każdy podmiot taki jak osoba, zespół czy dział będzie mieć własny tor na diagramie, a każde zadanie, za które dany podmiot jest odpowiedzialny, będzie znajdować się na tym torze. Strzałki obrazują przepływ zadań i informacji między podmiotami. Diagramy swimlane pomagają określić organizacjom zadania do wykonania, ich wykonawców i etapy procesu. Za pomocą tych diagramów można również zidentyfikować ewentualne opóźnienia i usprawniać procesy.

Tworzenie diagramu swimlane w Lucidchart

 1. Przeanalizuj i udokumentuj swój proces

  Podziel proces roboczy na kroki, uwzględniając to, które zespoły lub osoby wykonują te kroki i jak wpływają one na inne działy. Wykorzystaj te informacje, by określić swoje tory.

 2. Zacznij od pustego dokumentu lub szablonu diagramu torowego

  Rozpocznij tworzenie swojego diagramu swimlane z użyciem jednego z naszych szablonów. Możesz też otworzyć pusty dokument i przeciągnąć kształty z naszej biblioteki kształtów kontenerów.

 3. Dostosuj tory

  Po dodaniu torów dostosuj orientację kontenerów do wymogów procesu. Tory mogą biec poziomo lub pionowo.

 4. Dodaj kształty procesu

  Przeciągnij i upuść kształty procesów na swój diagram, a następnie połącz je, aby przedstawić przepływ procesów. Dodaj tekst, kolor i styl do swojego diagramu, używając naszych narzędzi do formatowania.

 5. Uzyskaj opinie zespołu

  Udostępnij swój diagram swimlane najważniejszym współpracownikom, aby upewnić się, że dokładnie odzwierciedla on dany proces. Otrzymaj opinie, korzystając z naszych funkcji współpracy, udostępnij diagram jako link lub plik obrazu albo bezpośrednio w dowolnej zintegrowanej aplikacji

Często zadawane pytania dotyczące diagramów swimlane

Zacznij

 • Cennik
 • Indywidualny
 • Zespół
 • Przedsiębiorstwo
 • Kontakt z działem sprzedaży
PrywatnośćPrawnyUstawienia plików cookiePolityka plików cookie
 • linkedin
 • twitter
 • instagram
 • facebook
 • youtube
 • glassdoor
 • tiktok

© 2024 Lucid Software Inc.