Kreator schematów organizacyjnych

Szybko twórz od podstaw schematy organizacyjne. Zacznij od jednego z naszych szablonów lub po prostu zaimportuj dane pracowników. Lucidchart ułatwia współpracę, wizualizację i aktualizację danych pracowników.

Zrób schemat
Obejrzyj wideo
Kreator schematów organizacyjnych Lucidchart

Lepszy od przeciętnego oprogramowania do tworzenia schematów organizacyjnych

 • Oprogramowanie do tworzenia schematów organizacyjnych

  Oprogramowanie do tworzenia schematów organizacyjnych dla działów HR i operacji

  W miarę jak organizacje się rozwijają i kierują wzrostem, zespoły HR i operacyjne polegają na oprogramowaniu do tworzenia schematów organizacyjnych, aby wyjaśnić, kto jest kim i kto czym się zajmuje w organizacji. Wykorzystanie narzędzia do tworzenia schematów organizacyjnych jest szczególnie przydatne w dużych organizacjach. Dzięki niemu można przekształcić struktury raportowania i relacje między działami w schematy, które są czytelne i zrozumiałe. Utwórz schemat organizacyjny online i przechowuj go w centralnym miejscu w Lucidchart, aby poprawić wewnętrzną komunikację. Zapewnij pracownikom dostęp wyłącznie do widoku, aby mieć pewność, że mają dostęp do informacji, których potrzebują, a ty zachowasz kontrolę nad wprowadzaniem zmian.

 • Import danych schematu organizacyjnego

  Importuj dane, aby szybciej tworzyć schematy organizacyjne

  Lucidchart umożliwia użytkownikom stworzenie schematu organizacyjnego online w zaledwie kilku prostych krokach. Stwórz schemat organizacyjny od podstaw, użyj szablonów lub prześlij dane pracowników, aby automatycznie wygenerować schemat za pomocą funkcji importowania danych. Wybierz rodzaj pliku arkusza kalkulacyjnego i zweryfikuj zbiór danych, który ma zostać zaimportowany. Aktualizacja danych jest łatwiejsza niż kiedykolwiek dzięki naszemu generatorowi schematów organizacyjnych - jeśli twoje zestawy danych są połączone z Arkuszami Google, łatwo odświeżasz i aktualizujesz swoje schematy, gdy dokonujesz zmian w danych lub po prostu wgrywasz nowy i zaktualizowany plik CSV.

 • Schematy organizacyjne bamboohr

  Integracja z BambooHR

  Zespoły, które używają Lucidchart jako swojego głównego narzędzia do tworzenia schematów organizacyjnych, mogą wykorzystać moc wbudowanej integracji z BambooHR. Zaimportuj istniejące dane z BambooHR i wygeneruj profesjonalne schematy organizacyjne, które umożliwią zobrazowanie nowych struktur raportowania lub zaplanowanie udziału nowych osób i projektów. Możesz udostępnić te informacje kierownictwu i pracownikom, używając trybu prezentacji, udostępniając adres URL lub integrując swoje diagramy z Google Slides, Confluence i Slackiem.

 • Kreator schematów organizacyjnych

  Zarządzaj, sortuj i aktualizuj z łatwością

  Firmy ciągle się rozwijają i zmieniają, dlatego twoje schematy organizacyjne muszą być często aktualizowane, albo konieczne może być spojrzenie na nie z innej perspektywy. W przeciwieństwie do innych kreatorów schematów organizacyjnych Lucidchart pomaga efektywnie tworzyć i aktualizować schemat organizacyjny bez konieczności ciągłego zmieniania jego formatu, zaczynania od zera lub ręcznego wprowadzania aktualizacji w wielu miejscach. Łatwe dodawanie, przenoszenie i usuwanie pracowników. Użyj widoku grupowego, aby posortować według nazwiska, działu, zespołu scrumowego, roli zawodowej, wysokości pensji i innych pól. Korzystaj z formatowania warunkowego i ikon, aby zapewnić równość płac, tworzyć zespoły scrumowe i nie tylko.

Utwórz schemat organizacyjny, używając naszych funkcji importowania danych

 1. Utwórz arkusz kalkulacyjny

  Zanim zaczniesz pracę w Lucidchart uporządkuj dane swoich pracowników w arkuszu kalkulacyjnym, takim jak CSV, dokument Excel lub Arkusz Google, aby ułatwić importowanie.

 2. Użyj importowania danych dla schematów organizacyjnych

  Zastosuj bibliotekę kształtów schematu organizacyjnego w Lucidchart. Następnie kliknij przycisk „Importuj dane” i postępuj zgodnie z instrukcją importowania. Wybierz typ pliku arkusza kalkulacyjnego i zweryfikuj zbiór danych, który chcesz zaimportować.

 3. Modyfikuj pola, zdjęcia i stylizacje

  Zaimportowane przez ciebie dane pojawią się jako schemat organizacyjny na osobnej stronie. Dodawaj lub usuwaj pola według potrzeb i dostosuj swoje kształty za pomocą zdjęć, różnych czcionek, tekstów i kolorów, pojedynczo lub wszystkich naraz, korzystając z opcji motywów.

 4. Zarządzaj pracownikami i dokonuj zmian

  Grupuj dane pracowników, zarządzaj nimi i zastępuj je ręcznie, przeciągając i upuszczając kształty na obszar roboczy lub używając ikony „Zarządzaj danymi” w panelu danych. Kliknij, aby pogrupować według lokalizacji, stażu lub innych atrybutów, korzystając z opcji układu na panelu danych i wybierz opcję „Utwórz widok grupowy”.

 5. Prezentuj i udostępniaj aktualną wersję

  Prezentuj i udostępniaj swój schemat organizacyjny bezpośrednio z edytora schematów organizacyjnych Lucidchart, który ma tryb prezentacji. Możesz też utworzyć adres URL z możliwością udostępniania i zmiany uprawnień, a także osadzić go na stronie internetowej lub w jednej z naszych wiodących aplikacji integracyjnych, takich jak Slack.

Utwórz schemat organizacyjny

Utwórz schemat organizacyjny

Stwórz schemat organizacyjny online w Lucidchart

Używany przez miliony na całym świecie

„Jako osoba odpowiedzialna za aktualizowanie naszych schematów organizacyjnych, korzystam z Lucidchart każdego dnia. Bardzo podoba mi się wygląd wersji beta i jej przyjazność dla użytkownika”.

Capterra rating

4,5/5 gwiazdek Ponad 650 opinii

 • Amazon logo
 • Bridgestone logo
 • Siemens logo
 • NBC logo
 • Google logo
 • PUBG Mobile logo

Przeglądaj szablony schematów organizacyjnych

org chart template

Szablon schematu organizacyjnego

Zobacz, dlaczego 99% firm z listy Fortune 500 bezpiecznie skaluje swoje przedsiębiorstwa za pomocą Lucidchart

Ucz się więcej

Zacznij

 • Cennik
 • Indywidualny
 • Zespół
 • Przedsiębiorstwo
 • Kontakt z działem sprzedaży
PrywatnośćPrawnyPliki cookie
 • linkedin
 • twitter
 • instagram
 • facebook
 • youtube
 • glassdoor

© 2023 Lucid Software Inc.