Mural kontra Lucidchart

Mural dobrze sprawdza się jako narzędzie do prowadzenia burzy mózgów, ale dzięki swoim zaawansowanym funkcjom Lucidchart jest lepszym programem do tworzenia diagramów.

Zarejestruj się za darmo

Zaufało nam wiele wiodących w branży marek

 • Google logo
 • Venmo logo
 • Hewlett Packard logo
 • Amazon logo
 • General Electric logo
 • Bridgestone logo

Właściwe oprogramowanie, które pomoże Ci zrealizować dobre pomysły

 1. Narzędzia przydatne na etapie tworzenia pomysłów i nie tylko

  Funkcje programu Mural sprawiają, że stanowi on dobrą platformę do prowadzenia burzy mózgów i tworzenia pomysłów — nie ma jednak do zaoferowania wiele więcej. W Lucidchart znajdziesz standardowe kształty i szablony do kształtowania swoich pomysłów, a także mapy procesów, diagramy sieciowe, makiety i inne wizualizacje, które pozwolą Ci zrealizować każdy projekt. 
   

 2. Zaawansowane funkcje, które ułatwiają tworzenie diagramów

  Użytkownicy programu Mural mogą jedynie tworzyć wizualizacje związane z burzą mózgów i planowaniem. Korzystając z Lucidchart, możesz tworzyć diagramy dotyczące czegokolwiek i w każdym miejscu. Nasze zaawansowane funkcje obejmują zautomatyzowane tworzenie diagramów, łączenie danych i formatowanie warunkowe, dzięki czemu możesz z łatwością kreować zarówno podstawowe, jak i złożone diagramy.

 3. Łatwe tworzenie diagramów bez konieczności odbywania szkolenia

  Dzięki inteligentnym funkcjom formatowania Lucidchart pomaga użytkownikom tworzyć profesjonalne, uporządkowane diagramy tak szybko, jak to tylko możliwe. Funkcja przeciągania i upuszczania kształtów w programie Mural doskonale sprawdza się w przypadku małych diagramów, ale formatowanie większych, bardziej złożonych diagramów może okazać się trudne.
   

 4. Setki kształtów i szablonów do wykorzystania w każdym przypadku

  W Lucidchart znajdziesz setki szablonów i kształtów, które możesz dostosować do swoich potrzeb. Możesz też zaimportować własne kształty i szablony, żeby stworzyć jednolitą szatę graficzną dla całego zespołu. Opcje kształtów i szablonów w programie Mural są ograniczone.
   

 5. Dynamiczna integracja z najlepszymi aplikacjami w branży

  Użytkownicy Lucidchart mogą korzystać z integracji z wiodącymi w branży aplikacjami, takimi jak Google Workspace, Microsoft Office, Confluence, Jira, Slack i wiele innych, a ponadto regularnie powstają nowe możliwości integracji. Nasze otwarte API pozwala także użytkownikom na tworzenie własnych rozwiązań integracyjnych. Mural współpracuje tylko z 11 narzędziami.
   

Rozpocznij tworzenie diagramów z Lucidchart

Przekonaj się, jak możesz widzieć więcej, wiedzieć więcej i robić więcej. Stwórz teraz swój pierwszy diagram.

twórz diagram

Funkcje, które wyróżniają Lucidchart

porównanie lucidchart

Wybierz i dostosuj szablon

W Lucidchart znajdziesz setki szablonów w łatwej do przeglądania bibliotece szablonów. Ten zbiór zawiera mapy myśli, diagramy pokrewieństwa, diagramy rybiej ości i inne narzędzia do burzy mózgów, a także inne przykłady i typy diagramów przydatnych do różnych celów. Każdy szablon jest w pełni konfigurowalny, dzięki czemu możesz tworzyć diagramy dokładnie odpowiadające Twoim wymaganiom, a co tydzień nasz zespół specjalistów ds. szablonów dodaje i udoskonala nowe szablony.
 

współpraca lucidchart

Współpracuj z innymi w czasie rzeczywistym

Stworzyliśmy Lucidspark z myślą o współpracy. Korzystając z naszej wizualnej przestrzeni roboczej, możesz udostępniać dokumenty, które Twoi współpracownicy mogą wyświetlać, edytować i komentować w czasie rzeczywistym. Dopasuj uprawnienia do diagramów, aby rozgraniczyć właścicieli, redaktorów, komentatorów i przeglądających, a także używaj powiadomień @mention, czatu w edytorze i kursorów do współpracy, aby śledzić, kto dokonuje zmian w Twoim dokumencie. 

funkcje lucidchart

Łatwo śledź zmiany

Śledź zmiany w dokumencie na przestrzeni czasu, korzystając z historii zmian. Lucidchart przechowuje pełną historię zmian dokonanych w każdym dokumencie, więc nigdy nie musisz się martwić, że zgubisz swoje materiały lub zapomnisz wcześniejszych wersji swoich procesów czy pomysłów. Dzięki tej funkcji możesz także powrócić do poprzedniej wersji dokumentu oraz w razie potrzeby cofnąć każdą zmianę.
 

prezentacje lucidchart

Udostępnij i zaprezentuj swój diagram

Lucidchart pozwala łatwo udostępniać i prezentować diagramy tak, jak chcesz. Udostępnij swój diagram za pomocą linków do publikowania, wyeksportuj dokument jako obraz lub wstaw swój diagram bezpośrednio do jednej z ulubionych aplikacji. Lucidchart bezproblemowo współpracuje z aplikacjami Google Workspace, Microsoft Office, Atlassian i innymi programami, z których twój zespół korzysta na co dzień. Ponadto dzięki trybowi prezentacji możesz zaprezentować swoje materiały w formie profesjonalnych, interaktywnych prezentacji, nie opuszczając Lucidchart. 
 

lucidchart dla firm

Wykorzystaj zwiększone bezpieczeństwo dla klientów firmowych

Lucidchart proponuje jedyne skalowalne narzędzie do tworzenia diagramów dla firm. Nasi klienci biznesowi mogą zwiększyć bezpieczeństwo i w prosty sposób zarządzać kontami użytkowników, korzystając jednocześnie z pełnego dostępu do zaawansowanych funkcji Lucidchart. Dzięki możliwości pojedynczego logowania, przydzielania użytkowników, dedykowanej pomocy technicznej i prostemu interfejsowi administratora możesz pracować wiedząc, że Twoje dane są prywatne i bezpieczne, a Twoja organizacja stale się rozwija.
 

Dowiedz się więcej

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Lucidchart

Ponad 15 milionów użytkowników w 180 krajach

Jeżeli muszę opracować mapę procesu lub strategii, korzystam z programu Lucidchart. Dzięki niemu udało mi się przeprowadzić wiele prezentacji i zamknąć wiele projektów, bo moje pomysły stały się jasne i przejrzyste.

Gary R. | 26 marca 2019 r.

TrustRadius4 stars out of 5
PCMag4 stars out of 5
Zobacz studia przypadków klientów

Porównaj Lucidchart

AirtableBizagiCacoo Createlydiagrams.netEdrawGoogle DrawOmniGraffleSmartDrawVismeVisual ParadigmXMind

Poznaj nasze szablony

szablon tablicy burzy mózgów

Szablon tablicy burzy mózgów

Komunikuj się ze swoim zespołem zawsze i wszędzie. Zarejestruj się na bezpłatny okres próbny już dziś.

Zacznij

 • Cennik
 • Indywidualny
 • Zespół
 • Przedsiębiorstwo
 • Kontakt z działem sprzedaży
PrywatnośćPrawnyPliki cookie
 • linkedin
 • twitter
 • instagram
 • facebook
 • youtube
 • glassdoor

© 2023 Lucid Software Inc.