Porównanie Lucidchart z Mural

Porównaj cyfrową tablicę Mural z Lucidchart, inteligentną aplikacją do tworzenia diagramów. Zobacz, jak Lucidchart przewyższa Mural pod względem zaawansowanych funkcji tworzenia diagramów, integracji i nie tylko.

Zarejestruj się za darmo

lub kontynuuj z

Zaloguj się za pomocą GoogleLogowanieZaloguj się za pomocą MicrosoftLogowanieZaloguj się za pomocą SlackLogowanie
  • Amazon logo
  • General Electric logo
  • Hewlett Packard Enterprise logo
  • McDonalds logo
  • Atlassian logo

Dlaczego zespoły wybierają Lucidchart

Intelligent, dynamic diagramming

Inteligentne, dynamiczne tworzenie diagramów

Lucidchart wykracza daleko poza podstawowe diagramy. Nie tylko oferuje standardowe biblioteki kształtów, ale umożliwia także tworzenie kształtów niestandardowych i dołączanie niestandardowych danych kształtu. Możesz przełączać warstwy, aby sprawdzać i porównywać bieżące i przyszłe stany oraz automatycznie podświetlać różnice względem poprzedniej wersji. Mural nie obsługuje warstw, a te okazują się kluczowe podczas tworzenia dynamicznych diagramów.

Data and automation for actionable insights

Dane i automatyzacja zapewniające przydatne informacje

Dzięki zaawansowanym funkcjom danych i automatyzacji Lucidchart możesz przekształcić złożone dane w przydatne informacje. Stosuj formuły z niestandardowymi polami danych na potrzeby obliczeń lub twórz powiązania między danymi, by łączyć etapy procesu z rzeczywistymi informacjami. Mural nie oferuje takich możliwości i nie może konkurować z Lucidchart w zakresie danych i automatyzacji.

Integrations to help you do more

Integracje, dzięki którym zrobisz więcej

Lucidchart bezproblemowo integruje się z wieloma najlepszymi w branży aplikacjami, takimi jak Google Workspace, Microsoft 365, Slack i nie tylko. Oferuje również integracje obsługujące szersze zastosowania (takie jak zautomatyzowane struktury organizacyjne), których nie spotkamy w Mural. Obejmują one BambooHR, import i eksport diagramów ERD z SQL, LeanIX, Salesforce i ServiceNow.

Intuitive and easy to use

Intuicyjny i łatwy w obsłudze

Interfejs Lucidchart i jego proste funkcje przeciągania i upuszczania zaprojektowano tak, by były łatwe w obsłudze i skracały dzięki temu czas wdrożenia. Na opanowanie narzędzi Mural potrzeba znacznie więcej czasu i mogą okazać się trudne w nawigacji. Aby jak najlepiej wykorzystać funkcje Mural, wielu nowych użytkowników musi przejść odpowiednie szkolenie.

„Tworzymy diagramy UML, procesy pracy i projekty baz danych. Wiemy, że współpraca i innowacje w czasie rzeczywistym są niezbędne — dlatego polegamy na Lucidchart w zakresie wszystkich tych krytycznych elementów”.

David Hardwick - CTO w BetterCloud

„Podoba mi się, że Lucidchart pozwala mi prawidłowo wyrównywać i łączyć obiekty. Oferuje dużą elastyczność. Mogę bez większego wysiłku stworzyć diagram, który wygląda naprawdę bardzo ładnie. To mój pierwszy wybór, gdy próbuję coś dokładnie rozplanować”.

Rahul Amin - Fintech Product Manager w Uber

„Uwielbiamy uniwersalność Lucidchart – możliwość udostępnienia łącza osobie w Chinach, Montrealu lub Redwood City i świadomość, że wszyscy możemy działać spójnie. Możliwość pracy na różnych [platformach] za pośrednictwem przeglądarki i oglądania tego samego obrazu to coś wspaniałego”.

Pablo Valarezo - Expert Information Security Manager w Acxiom

Więcej zasobów pomocnych w porównaniu Lucidchart z Mural

Lucidchart oferuje wszystkie opcje wizualizacji, które wspierają burzę mózgów i tworzenie.

Co to jest inteligentne tworzenie diagramów?

Przewodnik kupujących: sposoby oceny platformy do współpracy wizualnej

Galeria szablonów Lucidchart

Poznaj szablony

Porównanie Lucidchart z innymi konkurentami

Przekonaj się, dlaczego Lucidchart jest najlepszym wyborem.

AirtableBizagiCreatelydiagrams.net
draw.ioMiroMuralOmniGraffle

Często zadawane pytania dotyczące Lucidchart

Rozpocznij bezpłatny okres próbny i zacznij szybciej budować przyszłość dzięki najlepszej aplikacji do inteligentnego tworzenia diagramów.

Zarejestruj się bezpłatnie

Zacznij

  • Cennik
  • Indywidualny
  • Zespół
  • Przedsiębiorstwo
  • Kontakt z działem sprzedaży
PrywatnośćPrawnyPliki cookie

© 2024 Lucid Software Inc.