Creately kontra Lucidchart

Zaawansowane funkcje Lucidchart oraz funkcjonalność oparta na chmurze dają użytkownikom elastyczność tworzenia i udostępniania, której Creately nie jest w stanie dorównać.

Zarejestruj się za darmo

Zaufało nam wiele wiodących w branży marek

 • Google logo
 • Venmo logo
 • Hewlett Packard logo
 • Amazon logo
 • General Electric logo
 • Bridgestone logo

Inteligentne funkcje umożliwiające szybsze i łatwiejsze tworzenie schematów

 1. Łatwy w użyciu interfejs – nie wymaga szkoleń

  Choć kształty w Creately dobrze nadają się do tworzenia podstawowych diagramów, nieprzewidywalne działanie kształtów i skomplikowane formatowanie utrudniają pracę na początku. W Lucidchart dostępne są inteligentne funkcje formatowania, takie jak automatyczne okienka, dzięki którym wszystkie diagramy są przejrzyste i wyglądają profesjonalnie.
   

 2. Zaawansowane funkcje pomagające szybciej gromadzić informacje

  Użytkownicy Lucidchart mogą korzystać z zaawansowanych funkcji, takich jak zautomatyzowane tworzenie diagramów, łączenie danych i biblioteki kształtów, aby szybko tworzyć wizualizacje, które osadzają dane w kontekście. Zestaw funkcji Creately jest niewystarczający, przez co nadaje się on raczej do tworzenia podstawowych diagramów.
   

 3. Integracja z obecnie najlepszymi aplikacjami w branży

  Creately nie umożliwia integracji z innymi aplikacjami. Lucidchart jest w pełni zintegrowany z ponad 20 najlepszymi aplikacjami, takimi jak Google Workspace, Microsoft Office i Slack, co ułatwia dostęp do diagramów i udostępnianie ich za pomocą programów, które Twój zespół pokochał.
   

 4. Funkcje współpracy, które współdziałają z Twoim zespołem

  Lucidchart umożliwia użytkownikom szybką i łatwą współpracę w czasie rzeczywistym, dodawanie komentarzy dotyczących kształtu, wysyłanie powiadomień @mention oraz korzystanie z kursorów, które informują, kto dokonał danej zmiany w dokumencie. Creately zapewnia tylko podstawowe funkcje współpracy.
   

 5. Obsługa aplikacji mobilnej umożliwia tworzenie i udostępnianie z dowolnego miejsca

  Oprogramowanie Creately, które musi zostać pobrane, umożliwia jedynie pracę na komputerze stacjonarnym. Lucidchart jest oprogramowaniem opartym na chmurze, dlatego można z niego korzystać na komputerze lub urządzeniu mobilnym z dowolnym systemem operacyjnym, dzięki bezpłatnym aplikacjom dla systemów Android i iOS.

Rozpocznij tworzenie diagramów z Lucidchart

Aż 99% firm z listy Fortune 500 korzysta z Lucidchart. Dołącz do nich! Utwórz swój pierwszy diagram.

twórz diagram

Cechy, które sprawiają, że Lucidchart jest najlepszy

creately kontra lucidchart

Wybierz szablon, który chcesz dostosować do swoich potrzeb

W bibliotece szablonów Lucidchart znajdziesz setki szablonów ułatwiających i przyspieszających tworzenie diagramów. Każdy szablon można w pełni modyfikować, dzięki czemu możesz dostosować jego zawartość i nadać mu dodatkowe kształty, tak aby pasował do konkretnego przypadku. Co tydzień dodajemy do naszej galerii nowe szablony, stworzone przez nasz zespół dedykowanych specjalistów od szablonów.

lucidchart kontra creately

Integracja z aplikacjami, z których korzystasz na co dzień

Dzięki ponad 20 wewnętrznym i partnerskim funkcjom integracyjnym, Lucidchart pozwala Tobie i Twojemu zespołowi korzystać z aplikacji, w które zainwestowaliście. Nasze oprogramowanie jest w pełni zintegrowane z aplikacjami, takimi jak Google Workspace, Microsoft Office, Confluence, Jira, Slack, Dropbox Paper i innymi. Nasz system integracji można łatwo skonfigurować, więc możesz od razu zacząć wstawiać i udostępniać swoje prace.
 

Dowiedz się więcej
alternatywne rozwiązanie dla creately

Prezentuj, publikuj i udostępniaj w ciągu kilku sekund

Łatwo twórz przejrzyste, profesjonalne prezentacje, korzystając z trybu prezentacji w edytorze lub umieszczając swoją pracę w Google Slides lub PowerPoint. Możesz również udostępniać swoje dokumenty w różnych formatach plików lub udostępniać swoje materiały w mediach społecznościowych lub na swojej stronie internetowej za pomocą automatycznie generowanych linków.
 

lucidchart creately porównanie

Importuj dane, aby łatwo je wizualizować

Użyj naszej funkcji łączenia danych, aby zaimportować dane z dowolnego pliku Excel, Arkuszy Google lub CSV bezpośrednio do dowolnego diagramu. Możesz również łączyć dane z Salesforce, Zapier, BambooHR i innych platform. Lucidchart aktualizuje diagram wraz z każdą zmianą dokonaną w zbiorze danych, umożliwiając łatwą wizualizację danych w kontekście procesów i systemów.
 

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Lucidchart

Ponad 15 milionów użytkowników w 180 krajach

Uwielbiam prostotę Lucidchart i to, że pozwala naszemu zespołowi informować o przebiegu naszych działań. Korzystałem już z innych programów i nie były one tak proste w obsłudze dla mnie i dla zespołu.

Zweryfikowana opinia | 26 marca 2019 r.

TrustRadius4 stars out of 5
PCMag4 stars out of 5
Zobacz studia przypadków klientów

Porównaj Lucidchart

Poznaj nasze szablony

Szablon analizy SWOT

Szablon analizy SWOT

Komunikuj się ze swoim zespołem zawsze i wszędzie. Zarejestruj się na bezpłatny okres próbny już dziś.

Zacznij

 • Cennik
 • Indywidualny
 • Zespół
 • Przedsiębiorstwo
 • Kontakt z działem sprzedaży
PrywatnośćPrawnyPliki cookie
 • linkedin
 • twitter
 • instagram
 • facebook
 • youtube
 • glassdoor

© 2023 Lucid Software Inc.