Porównanie Lucidchart z Creately

Porównaj narzędzie do tworzenia diagramów Creately z Lucidchart, inteligentną aplikacją do tworzenia diagramów. Zobacz, jak Lucidchart przewyższa Creately pod względem zaawansowanych możliwości tworzenia diagramów i nie tylko.

Zarejestruj się za darmo

lub kontynuuj z

Zaloguj się za pomocą GoogleLogowanieZaloguj się za pomocą MicrosoftLogowanieZaloguj się za pomocą SlackLogowanie
  • Amazon logo
  • General Electric logo
  • Hewlett Packard Enterprise logo
  • McDonalds logo
  • Atlassian logo

Dlaczego zespoły wybierają Lucidchart

Advanced features to clarify complexity

Zaawansowane funkcje wyjaśniające złożone procesy

Dzięki najlepszym możliwościom w zakresie obsługi danych i automatyzacji Lucidchart umożliwia tworzenie diagramów i flowchartów o większej złożoności i głębi. Wykorzystaj takie zaawansowane funkcje, jak łączenie danych, formuły, import i eksport danych SQL, niestandardowe biblioteki kształtów z niestandardowymi danymi kształtów i wiele więcej. Zestaw funkcji oferowanych przez Creately jest ograniczony, przez co narzędzie to nadaje się raczej do tworzenia jedynie podstawowych diagramów.

Reliable, intuitive, and easy to use

Niezawodne, intuicyjne i łatwe w obsłudze

Narzędzie Lucidchart jest szybko przyswajane przez użytkowników bez względu na umiejętności techniczne. Dzięki wbudowanym bibliotekom kształtów wszyscy mogą z łatwością przeciągać i upuszczać obiekty oraz linie, dodawać tekst, wstawiać łącza do obrazów i edytować kolory w dokumentach. Niektórzy użytkownicy Creately zgłaszają nie tylko, że obsługa jest nieintuicyjna, ale że aplikacja działa niestabilne, powodując zamrożenie dokumentów i utratę pracy.

Integrations for a broad range of use cases

Integracje do współpracy z zaawansowanymi zastosowaniami

Lucidchart bezproblemowo integruje się z aplikacjami najczęściej używanymi przez zespoły, takimi jak Asana, Confluence, Google Workspace, Jira, Microsoft 365, Notion, Slack i wiele innych. Łączy się również z takimi specjalistycznymi aplikacjami używanymi przez zespoły w każdej organizacji, jak BambooHR, LeanIX, Salesforce i ServiceNow. Creately integruje się wyłącznie z kilkoma zewnętrznymi aplikacjami.

Designed for better collaboration

Zaprojektowane z myślą o lepszej współpracy

Dzięki wzmiankom @mention w komentarzach i opcjom zapraszania współpracowników za pomocą wiadomości e-mail, linku lub identyfikatora dołączenia Lucidchart ułatwia całym zespołom współpracę w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca. Możesz jednocześnie tworzyć, aktualizować i przekazywać opinie na temat wizualizacji. Niektórzy użytkownicy Creately zgłaszają problemy występujące podczas jednoczesnej pracy wielu użytkowników z diagramami.

„Obsługi Lucidchart można się łatwo nauczyć. To aplikacja niezwykle przyjazna użytkownikom, a funkcja «przeciągnij i upuść» pozwoliła mi zaoszczędzić wiele godzin”.

Kailey Roeder - IT HelpDesk Associate w 2U

„Podoba mi się, że Lucidchart pozwala mi prawidłowo wyrównywać i łączyć obiekty. Oferuje dużą elastyczność. Mogę bez większego wysiłku utworzyć diagram, który wygląda naprawdę bardzo ładnie”.

Rahul Amin - Fintech Product Manager w Uber

„Tworzymy diagramy UML, procesy pracy i projekty baz danych. Wiemy, że współpraca i innowacje w czasie rzeczywistym są niezbędne — dlatego polegamy na Lucidchart w zakresie wszystkich tych krytycznych elementów”.

David Hardwick - CTO w BetterCloud

Więcej zasobów pomocnych w porównaniu Lucidchart z Creately

Lucidchart oferuje wszystkie opcje wizualizacji, które wspierają burzę mózgów i tworzenie.

Przewodnik kupujących: sposoby oceny platformy do współpracy wizualnej

Dowiedz się, jak funkcje współpracy wizualnej mogą pomóc przyspieszyć realizację kluczowych inicjatyw, i zapoznaj się z listą kontrolną dotyczącą wyboru najlepszej platformy.

Co to jest inteligentne tworzenie diagramów?

Zobacz, jak zaawansowane funkcje Lucidchart, takie jak łączenie danych, umożliwiają zespołom przeglądanie, dostosowywanie pracy i podejmowanie działań w oparciu o najlepsze pomysły.

Galeria szablonów lucidchart

Przeglądaj lub wyszukuj gotowe do użycia szablony obejmujące setki przypadków zastosowań. Szybciej wizualizuj, udostępniaj i dokumentuj każdy pomysł.

Poznaj szablony

Porównanie Lucidchart z innymi konkurentami

Przekonaj się, dlaczego Lucidchart jest najlepszym wyborem.

AirtableBizagiCacoo Creately
diagrams.netdraw.ioEdrawMiro

Często zadawane pytania dotyczące Lucidchart

Rozpocznij bezpłatny okres próbny i zacznij szybciej budować przyszłość dzięki najlepszej aplikacji do inteligentnego tworzenia diagramów.

Zarejestruj się bezpłatnie

Zacznij

  • Cennik
  • Indywidualny
  • Zespół
  • Przedsiębiorstwo
  • Kontakt z działem sprzedaży
PrywatnośćPrawnyPliki cookie

© 2024 Lucid Software Inc.