Edraw kontra Lucidchart

Koniec z kłopotami związanymi z oprogramowaniem dla komputerów stacjonarnych. Wybierz Lucidchart, dynamiczne oprogramowanie w chmurze z wieloma zaawansowanymi funkcjami do tworzenia diagramów.

Zarejestruj się za darmo

Zaufało nam wiele wiodących w branży marek

 • Google logo
 • Venmo logo
 • Hewlett Packard logo
 • Amazon logo
 • General Electric logo
 • Bridgestone logo

Zaawansowane funkcje, z których możesz korzystać, gdzie tylko chcesz

 1. Oprogramowanie oparte na chmurze zapewniające dodatkową elastyczność

  Edraw jest oprogramowaniem dla komputerów stacjonarnych dostępnym tylko do pobrania, dlatego musisz zmagać się z ciągłymi aktualizacjami produktu, jego przestarzałymi wersjami i utraconymi plikami. Oparte na chmurze oprogramowanie Lucidchart eliminuje wszystkie te niedogodności, umożliwiając dostęp do pracy na dowolnym komputerze lub urządzeniu mobilnym czy w dowolnym systemie operacyjnym.
   

 2. Zaawansowane funkcje, które ułatwiają tworzenie diagramów

  Dzięki Lucidchart masz dostęp do zaawansowanych funkcji, takich jak automatyczne tworzenie diagramów, łączenie danych, formatowanie warunkowe i wiele innych – ponadto stale dodawane są nowe funkcje. Oprócz podstawowych narzędzi do tworzenia diagramów, funkcje dostępne w Edraw są ograniczone.
   

 3. Współpraca w czasie rzeczywistym, aby pozostać w kontakcie

  Lucidchart umożliwia współpracę w czasie rzeczywistym z członkami zespołu w tym samym dokumencie. Dostępne są również powiadomienia @mention i istnieje możliwość komentowania kształtów. Funkcje współpracy w Edraw są ograniczone do przesyłania i udostępniania plików w chmurze zespołu.

 4. Najlepsze w branży aplikacje, które wspierają Twój zespół

  Edraw wymaga pracy w środowisku z ograniczoną możliwością integracji z innymi platformami. Zaawansowane funkcje integracji Lucidchart pozwalają użytkownikom korzystać z wiodących aplikacji, takich jak G Suite, Microsoft Office, Slack, Atlassian i wiele innych.
   

 5. Wersja mobilna dostępna na każdym urządzeniu i dla każdego użytkownika

  Lucidchart jest dostępny nie tylko na komputerach stacjonarnych i tabletach, ale także na urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS. Dzięki temu masz dostęp do swoich materiałów i możesz je edytować w dowolnym miejscu i czasie na dowolnym urządzeniu mobilnym. Edraw jest dostępny tylko na komputery stacjonarne.
   

Rozpocznij tworzenie diagramów z Lucidchart

Aż 99% firm z listy Fortune 500 korzysta z Lucidchart. Dołącz do nich! Utwórz swój pierwszy diagram.

Wykonaj diagram

Cechy, które wyróżniają Lucidchart

Szablony Lucidchart

Poszukaj inspiracji w naszej galerii szablonów

Nasza łatwa w obsłudze galeria szablonów zawiera setki szablonów do wszystkiego, od schematów blokowych po schematy sieciowe. Po prostu wyszukaj diagram, którego potrzebujesz, i dostosuj go do swoich potrzeb. Zespół naszych specjalistów od szablonów co tydzień dodaje nowe schematy, dlatego znalezienie odpowiedniego szablonu jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.
 

Integracje Lucidchart

Integracja z aplikacjami, które już masz

Nasze oprogramowanie do tworzenia diagramów umożliwia integrację, która jest łatwa do skonfigurowania i przeprowadzenia. Nasze możliwości integracji pozwalają wstawiać diagramy bezpośrednio do aplikacji, z których korzystacie, takich jak G Suite, Microsoft Office, Confluence, Jira, Slack i wiele innych. Możesz nawet importować i wizualizować dane z Salesforce, Zapier, BambooHR i innych platform. 
 

Dowiedz się więcej
Tryb prezentacji Lucidchart

Prezentuj, publikuj i udostępniaj błyskawicznie

Lucidchart ułatwia udostępnianie materiałów na swoich warunkach. Nasze automatycznie generowane linki pozwalają udostępniać lub osadzać Twoje wizualizacje kilkoma kliknięciami. Wyświetlaj procesy, systemy i informacje, korzystając z naszego trybu prezentacji w edytorze lub osadzając diagramy w prezentacji PowerPoint lub Google Slides. Możesz również udostępnić swój dokument jako plik PDF, JPEG, PNG lub inny typ pliku.
 

Łączenie danych Lucidchart

Powiąż zbiory danych bieżących w celu ich automatycznej aktualizacji

Połącz swój zbiór danych bezpośrednio z diagramem, zamiast tracić czas na ręczne wprowadzanie poszczególnych danych. Nasza funkcja powiązania danych pozwala na import danych z CSV, arkusza kalkulacyjnego Excel i Arkuszy Google. Twój diagram będzie nawet aktualizowany o wszelkie zmiany, jakie wprowadzisz do swojego zbioru danych.
 

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Lucidchart

Ponad 15 milionów użytkowników w 180 krajach

Pracuję z diagramami od 2011 roku, a moim pierwszym oprogramowaniem było Edraw Max. Jednak od 2016 roku używam Lucidchart. Od tamtej pory nigdy nie oglądam się za siebie.

Adanne A. | 8 stycznia 2018 roku

TrustRadius4 stars out of 5
PCMag4 stars out of 5
Zobacz studia przypadków klientów

Porównaj Lucidchart

AirtableBizagiCacoo diagrams.netGoogle DrawOmniGraffleVismeXMind

Poznaj nasze szablony

szablon mapy procesu

Funkcjonalny przepływ procesów

Komunikuj się ze swoim zespołem zawsze i wszędzie. Zarejestruj się na bezpłatny okres próbny już dziś.

Zacznij

 • Cennik
 • Indywidualny
 • Zespół
 • Przedsiębiorstwo
 • Kontakt z działem sprzedaży
PrywatnośćPrawnyPliki cookie
 • linkedin
 • twitter
 • instagram
 • facebook
 • youtube
 • glassdoor

© 2023 Lucid Software Inc.