Visual Paradigm kontra Lucidchart

Oparte na chmurze oprogramowanie Lucidchart otwiera nieograniczony potencjał kreatywności i współpracy, przewyższając pod tym względem przestarzałe oprogramowanie Visual Paradigm.

Zarejestruj się za darmo

Zaufało nam wiele wiodących w branży marek

 • Google logo
 • Venmo logo
 • Hewlett Packard logo
 • Amazon logo
 • General Electric logo
 • Bridgestone logo

Intuicyjne funkcje tworzenia diagramów, które wykraczają poza komputer stacjonarny

 1. Funkcjonalność oparta na chmurze, która działa wszędzie tam, gdzie Ty

  Oparte na chmurze oprogramowanie Lucidchart sprawia, że możesz pracować zawsze za jednym kliknięciem, niezależnie od urządzenia czy systemu operacyjnego. Oprogramowanie Visual Paradigm, które trzeba pobrać, wiąże się z ryzykiem korzystania z przestarzałych wersji, koniecznością aktualizacji produktów i ryzykiem utraty plików.
   

 2. Nowoczesny interfejs bez konieczności nauki

  Visual Paradigm ma skomplikowane kształty typu „przeciągnij i upuść”, przytłaczającą ilość funkcji i przestarzały interfejs, przez co trudno go opanować. Intuicyjny interfejs Lucidchart pozwala tworzyć diagramy, formatować i dostosowywać pracę w o połowę krótszym czasie.
   

 3. Współpraca w czasie rzeczywistym, aby Twój zespół był zsynchronizowany

  Visual Paradigm wymaga od użytkowników zapisywania i wysyłania dokumentów tam i z powrotem, co stwarza problemy z przekazywaniem opinii i sprawdzaniem wersji. Lucidchart pozwala współpracować z innymi w czasie rzeczywistym, dodawać komentarze @mention i łatwo publikować lub eksportować swoje materiały.
   

 4. Integracje, które ułatwiają udostępnianie i współpracę

  Visual Paradigm ma ograniczone możliwości łączenia się z innymi aplikacjami, przez co wymaga od Ciebie pracy niemal całkowicie w swoim środowisku. Natomiast Lucidchart jest w pełni zintegrowany z najpopularniejszymi aplikacjami, takimi jak G Suite, Microsoft Office, Slack czy Atlassian.
   

 5. Obsługa urządzeń mobilnych zapewnia nieograniczony dostęp do diagramów

  Użytkownicy Lucidchart mogą łatwo przeglądać, edytować i udostępniać swoje diagramy w podróży dzięki aplikacjom mobilnym dla systemów iOS i Android. W Visual Paradigm masz możliwość pracy tylko na komputerze.
   

Rozpocznij tworzenie diagramów z Lucidchart

Aż 99% firm z listy Fortune 500 korzysta z Lucidchart. Dołącz do nich! Utwórz swój pierwszy diagram.

twórz diagram

Funkcje Lucidchart, które pokochasz

Szablony Lucidchart

Dostosuj szablon z naszej galerii

Do wyboru masz ponad 900 szablonów diagramów każdego typu, które możesz dostosować do swoich potrzeb, od diagramów przepływu przez schematy organizacyjne aż po diagramy sieciowe. Nasza galeria szablonów jest łatwa w obsłudze, a nasz zespół specjalistów od szablonów co tydzień dodaje nowe szablony.

integracje aplikacji lucidchart

Korzystaj z aplikacji, które Twój zespół zna i uwielbia

Nasze dynamiczne integracje pozwalają na dostęp do dokumentów i udostępnianie ich za pomocą aplikacji, które Twój zespół już zna, takich jak G Suite, Microsoft Office, Slack, Confluence, Dropbox i wiele innych. Każda z naszych integracji jest łatwa do skonfigurowania i prosta w użyciu, więc możesz zacząć działać od razu.
 

Dowiedz się więcej
Tryb prezentacji Lucidchart

Łatwo prezentuj, udostępniaj i publikuj swoje materiały

Łatwo zaprezentuj swoje wizualizacje, używając naszego trybu prezentacji w edytorze, lub osadzając swój dokument w prezentacji PowerPoint lub Google Slides. Możesz również opublikować swój dokument jako plik PDF, JPEG, PNG i inne typy plików lub użyć automatycznie wygenerowanych linków, aby udostępnić i osadzić swoją pracę gdzie tylko chcesz.
 

Łączenie danych Lucidchart

Połącz swoje dane na żywo z dowolnym arkuszem kalkulacyjnym

Połącz zbiory danych na żywo bezpośrednio z diagramem. Za pomocą łączenia danych w Lucidchart możesz wizualizować ważne dane liczbowe i informacje w kontekście procesów i systemów bez kłopotliwego ręcznego wprowadzania danych. Importuj zbiory danych z programów Excel, Arkusze Google, Zapier, Salesforce i innych. Gdy wprowadzisz zmiany w swoim zbiorze danych, Lucidchart automatycznie zaktualizuje Twój diagram.
 

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Lucidchart

Ponad 15 milionów użytkowników w 180 krajach

Lucidchart jest moim ulubionym narzędziem do tworzenia złożonych diagramów sieciowych, diagramów przepływu systemów, procesów, diagramów przepływu danych itp. Używam go od lat i nie widzę żadnego powodu, żeby zmienić go na inny produkt.

Aaron C. | 29 września 2019 roku

TrustRadius4 stars out of 5
PCMag4 stars out of 5
Zobacz studia przypadków klientów

Porównaj Lucidchart

Poznaj nasze szablony

szablon diagramu er

Szablon diagramu relacji encji

Komunikuj się ze swoim zespołem zawsze i wszędzie. Zarejestruj się na bezpłatny okres próbny już dziś.

Zacznij

 • Cennik
 • Indywidualny
 • Zespół
 • Przedsiębiorstwo
 • Kontakt z działem sprzedaży
PrywatnośćPrawnyPliki cookie
 • linkedin
 • twitter
 • instagram
 • facebook
 • youtube
 • glassdoor

© 2023 Lucid Software Inc.