Porównanie Lucidchart z Visual Paradigm

Porównaj oprogramowanie do tworzenia diagramów Visual Paradigm UML z Lucidchart, inteligentną aplikacją do tworzenia diagramów. Zobacz, jak Lucidchart pokonuje Visual Paradigm pod względem współpracy, łatwości użytkowania i nie tylko.

Zarejestruj się za darmo

lub kontynuuj z

Zaloguj się za pomocą GoogleLogowanieZaloguj się za pomocą MicrosoftLogowanieZaloguj się za pomocą SlackLogowanie
  • Amazon logo
  • General Electric logo
  • Hewlett Packard Enterprise logo
  • McDonalds logo
  • Google logo

Dlaczego zespoły wybierają Lucidchart

Collaboration for speed and agility

Współpraca zapewniająca szybkość i sprawność

Lucidchart stworzony z myślą o sprawnej współpracy. Twórz diagramy ze swoim zespołem w czasie rzeczywistym, zostawiaj opinie za pomocą wzmianek @mention do komentarzy i łatwo publikuj lub eksportuj swoją pracę. Podczas gdy płatne wersje Visual Paradigm umożliwiają współpracę synchroniczną, w wersji Community Edition brakuje funkcji współpracy w czasie rzeczywistym i zespołowej, co powoduje problemy z przepływem informacji zwrotnych i kontrolą wersji.

Advanced diagramming with less complexity

Zaawansowane tworzenie mniej skomplikowanych diagramów

Lucidchart umożliwia użytkownikom technicznym szybkie tworzenie szczegółowych diagramów z formułami do obliczeń, dynamicznymi kształtami oraz tablicami i raportami działającymi na danych. Nasze oprogramowanie jest jednak przeznaczone nie tylko dla technicznych ekspertów. Każdy może łatwo przeciągać i upuszczać kształty, dodawać tekst, wstawiać łącza do obrazów i edytować kolory. Dla kontrastu, Visual Paradigm może przytłoczyć nowych użytkowników poziomem skomplikowania.

Works when and where you do

Działa kiedy i gdzie chcesz

Jako platforma oparta na chmurze Lucidchart działa na różnych urządzeniach, przeglądarkach i systemach operacyjnych – w tym Linux, Mac i Windows. Dzięki aplikacjom Lucidchart na systemy Android i iOS możesz tworzyć diagramy i uzyskiwać do nich dostęp z dowolnego miejsca. Oprogramowanie Visual Paradigm, które trzeba pobrać na komputer, wiąże się z ryzykiem korzystania z przestarzałych wersji, koniecznością aktualizacji produktów i ryzykiem utraty plików.

Integrations that support broader use cases

Integracje obsługujące więcej zastosowań

Lucidchart integruje się z najlepszymi aplikacjami zwiększającymi produktywność, takimi jak Google Workspace, Microsoft 365 i Slack. Integruje się jednak również z aplikacjami, które są preferowane przez zespoły IT, zespoły konstruktorów i zespoły zarządzania projektami, takimi jak Asana, AWS, Confluence, Jira, LeanIX, Microsoft Azure, Notion, ServiceNow, UVexplorer i inne.

„Wykorzystaliśmy Lucidchart do zarządzania naszą tablicą Scrum, dzięki czemu proces organizowania pracy i zarządzania nią stał się mniej kłopotliwy. Każdego dnia, gdy mamy nasze codzienne spotkanie, wskakujemy do Lucidchart”.

Dave Paolicelli - dyrektor w Definitive Logic

„Dla mnie bardzo ważne jest, aby narzędzie nie było powiązane z jednym, konkretnym systemem operacyjnym. W przypadku Lucidchart mogę pracować na Macu, laptopie z systemem Linux lub komputerze z systemem Windows. To fantastyczne. Aby dostać się do swoich dokumentów, nie muszę niczego instalować na komputerze”.

Leo Ramsamy - Enterprise Architect w Flybuys Australia

Więcej zasobów pomocnych w porównaniu Lucidchart z Visual Paradigm

Lucidchart oferuje wszystkie opcje wizualizacji, które wspierają burzę mózgów i tworzenie.

Co to jest inteligentne tworzenie diagramów?

Zobacz, jak zaawansowane funkcje Lucidchart, takie jak łączenie danych, umożliwiają zespołom przeglądanie, dostosowywanie i podejmowanie działań w oparciu o najlepsze pomysły.

Galeria szablonów Lucidchart

Przeglądaj lub wyszukuj gotowe do użycia szablony obejmujące setki przypadków zastosowań. Szybciej wizualizuj, udostępniaj i dokumentuj każdy pomysł.

Poznaj szablony

Zestaw hybrydowych narzędzi zespołowych do spotkań Agile

Dowiedz się, jak narzędzia i szablony Lucidchart mogą pomóc Twojemu zespołowi dostosować praktyki Agile do środowiska hybrydowego.

Porównanie Lucidchart z innymi konkurentami

Przekonaj się, dlaczego Lucidchart jest najlepszym wyborem.

AirtableBizagiCacoo Creately
diagrams.netdraw.ioEdrawMiro

Często zadawane pytania dotyczące Lucidchart

Rozpocznij bezpłatny okres próbny i zacznij szybciej budować przyszłość dzięki najlepszej aplikacji do inteligentnego tworzenia diagramów.

Zarejestruj się bezpłatnie

Zacznij

  • Cennik
  • Indywidualny
  • Zespół
  • Przedsiębiorstwo
  • Kontakt z działem sprzedaży
PrywatnośćPrawnyPliki cookie

© 2024 Lucid Software Inc.