Kreator map koncepcyjnych

Lucidchart to wizualna przestrzeń robocza, która łączy tworzenie diagramów, wizualizację danych i współpracę, aby przyspieszyć zrozumienie i napędzać innowacje.

Zrób schemat
Obejrzyj wideo
Kreator map koncepcyjnych Lucidchart

Kreator map koncepcyjnych przeznaczony do porządkowania pomysłów

  • Mapy koncepcyjne dla edukacji

    Wystartuj z inicjatywą edukacji cyfrowej

    Zarówno nauczyciele, jak i studenci korzystają z Lucidchart jako najlepszego narzędzia do nauczania i uczenia się. Nasz generator map koncepcyjnych umożliwia wizualizowanie powiązań między pomysłami, wydarzeniami lub notatkami, aby lepiej zaplanować program nauczania, stworzyć przewodniki do nauki lub opracować konspekty zadań pisemnych. Opcje formatowania, które można dostosować, dają pełną kontrolę nad wyglądem i działaniem mapy koncepcyjnej, umożliwiając opracowanie lekcji, ocen i przewodników, które wspierają edukację na wyższym poziomie poznawczym.

  • oprogramowanie do mapowania koncepcyjnego

    Realizuj swoje pomysły biznesowe

    Zapomnij o ołówku i papierze – wzbogać swoje pomysły biznesowe, korzystając z kreatora map koncepcyjnych zaprojektowanego w taki sposób, aby każdy dział w organizacji, nawet nietechniczny, mógł łatwo je zrozumieć. Skorzystaj z naszego narzędzia do tworzenia map koncepcyjnych, aby uprościć złożone relacje, dostrzec luki i sprzeczności oraz promować kreatywne rozwiązywanie problemów i zrozumienie w celu osiągnięcia pożądanych wyników. Wraz z pojawianiem się nowych problemów i pomysłów w Twojej organizacji aktualizuj i udostępniaj wyniki swojej pracy w Lucidchart kilkoma prostymi kliknięciami.

  • generator map koncepcyjnych

    Z łatwością twórz mapy koncepcyjne

    Stwórz swoją mapę koncepcyjną online od podstaw lub skorzystaj z jednego z naszych szablonów, aby szybko i przejrzyście zobrazować swoje pomysły. Używaj kształtów i sugestii typu „przeciągnij i upuść”, aby łatwo łączyć tematy i podtematy, a następnie uporządkuj swoje pomysły według kolorów, dzięki czemu Twoja mapa koncepcyjna będzie czytelna. Każdy element mapy koncepcyjnej lub strony internetowej można łatwo dostosować i poprawić, niezależnie od tego, czy chcesz zmodyfikować układ przed wydrukiem czy dodać obrazy i zrzuty ekranu w celu dopasowania komunikatu.

  • narzędzie do tworzenia mapy koncepcyjnej

    Prezentuj i udostępniaj

    Mapy koncepcyjne najlepiej sprawdzają się w pracy zespołowej. Gdy nie jest możliwa współpraca twarzą w twarz, funkcje Lucidchart, takie jak aktualizacje w czasie rzeczywistym i czat w edytorze, pozwalają w kilka sekund wykorzystać pomysły dodane przez innych użytkowników. Udostępniaj swoje materiały studentom, członkom zespołu lub współpracownikom, zachowując kontrolę nad uprawnieniami do edycji, albo użyj trybu prezentacji, aby jednym kliknięciem przenieść swoją mapę koncepcyjną lub stronę internetową bezpośrednio z trybu edycji do trybu prezentacji. Możesz udostępnić swoją mapę koncepcyjną online, mając pewność, że przez cały czas każdy będzie miał dostęp do jej najbardziej aktualnej wersji.

  • Integracje Lucidchart z Google

    Korzystaj z funkcji integracyjnych z G Suite

    Obsługa G Suite umożliwia wykorzystanie konta Google w celu uzyskania dostępu do mapy koncepcyjnej online i zarządzania nią. Dzięki bezpłatnym dodatkom Lucidchart możesz łatwo zaimportować swoją mapę koncepcyjną, aby podzielić obszerne dokumenty tekstowe w Dokumentach Google i zwiększyć przejrzystość prezentacji w Google Slides. Możesz również dokonać synchronizacji z Dyskiem Google, aby przechowywać dokumenty Lucidchart razem z inną dokumentacją – wszelkie zmiany dokonane w Lucidchart zostaną zaktualizowane na Dysku Google.

Jak utworzyć mapę koncepcyjną w Lucidchart

  1. Zacznij od tematu

    Istotą Twojej mapy koncepcyjnej powinien być pojedynczy problem, który chcesz rozwiązać przy pomocy mapy koncepcyjnej. Przeciągnij na obszar roboczy kształt, który będzie stanowił podstawę struktury hierarchicznej.

  2. Określ kluczowe pojęcia

    Sporządź listę wszystkich kluczowych pomysłów, które są powiązane z Twoją główną koncepcją i uporządkuj je tak, aby najbardziej ogólne koncepcje znalazły się na początku, a bardziej szczegółowe na końcu. Lista ta nazywana jest „parkingiem”.

  3. Połącz tematy i podtematy

    Połącz kluczowe pojęcia, które udało Ci się zidentyfikować, i kontynuuj swoją pracę. Przedstaw relacje za pomocą linii, dodając tekst do linii, aby pomóc zdefiniować każdą relację.

  4. Dostosuj i sformatuj

    Dodaj kolory i obrazy, aby spersonalizować swój diagram i wyraźnie przedstawić powiązane koncepcje i pomysły. Stale poprawiaj swoją mapę koncepcyjną, gdy zdobędziesz nowe informacje.

  5. Prezentuj i dziel się swoimi materiałami

    Udostępnij swoją mapę koncepcyjną, korzystając z opcji łatwego udostępniania w Lucidchart. Udostępnij ją bezpośrednio w Lucidchart, wydrukuj lub pobierz jako PNG, JPEG lub PDF.

Utwórz mapę koncepcyjną

Najczęściej zadawane pytania dotyczące naszego kreatora map koncepcyjnych

Uporządkuj swój następny pomysł za pomocą naszego generatora map koncepcyjnych

Uporządkuj swój następny pomysł za pomocą naszego generatora map koncepcyjnych

Używany przez miliony na całym świecie

„Po prostu kocham Lucidchart! Używam Lucidchart do burzy mózgów, dzielenia się pomysłami z innymi członkami zespołu oraz tworzenia map nowych procesów w ramach restrukturyzacji”.

Capterra rating

4,5/5 gwiazdek Ponad 650 opinii

  • Amazon logo
  • Bridgestone logo
  • Siemens logo
  • NBC logo
  • Google logo
  • PUBG Mobile logo
Więcej klientów

Przeglądaj szablony map koncepcyjnych

szablon mapy koncepcyjnej

Szablon mapy koncepcyjnej

Zobacz, dlaczego 99% firm z listy Fortune 500 bezpiecznie skaluje swoje przedsiębiorstwa za pomocą Lucidchart

Ucz się więcej

Zacznij

  • Cennik
  • Indywidualny
  • Zespół
  • Przedsiębiorstwo
  • Kontakt z działem sprzedaży
PrywatnośćPrawnyPliki cookie
  • linkedin
  • twitter
  • instagram
  • facebook
  • youtube
  • glassdoor

© 2023 Lucid Software Inc.