Kreator map myśli

Wizualnie uchwyć i uporządkuj swoje myśli za pomocą Lucidchart. Nasze oprogramowanie do tworzenia map myśli umożliwia łatwe i intuicyjne przeprowadzanie burzy mózgów wokół głównego tematu i łączenie pomysłów.

Stwórz mapę myśli

lub kontynuuj z

Zaloguj się za pomocą GoogleLogowanieZaloguj się za pomocą MicrosoftLogowanieZaloguj się za pomocą SlackLogowanie

Rejestrując się, wyrażasz zgodę na warunki korzystania z usługi i potwierdzasz przeczytanie ze zrozumieniem polityki prywatności.

Zobacz, dlaczego miliony użytkowników na całym świecie wybierają Lucidchart.

 • Amazon logo
 • BAWAG PSK logo
 • NBC logo
 • Venmo logo
 • Google logo

Łatwe tworzenie map myśli

Skorzystaj z naszego kreatora map myśli, aby uporządkować i udostępniać pomysły na nieograniczonym obszarze roboczym.

Mapuj swoje myśli

Twórz przejrzyste mapy myśli z odgałęzieniami, które zwijają się lub rozwijają. Wykorzystaj sztuczną inteligencję do generowania, rozwijania i podsumowywania pomysłów.

Importuj i eksportuj pomysły

Importuj mapy myśli z programów Visio, Gliffy, OmniGraffle i diagrams.net, aby wykorzystać wcześniejsze projekty. Możesz również importować pomysły z dowolnego pliku TXT. Lucidchart pomoże Ci je uporządkować, a po zakończeniu pracy możesz wyeksportować gotową mapę myśli w formie pliku PDF, JPEG lub PNG.

Udostępnij swoją mapę myśli

Utwórz adres URL do udostępnienia lub użyj trybu prezentacji, aby zaprezentować swoją mapę myśli wszystkim zainteresowanym. Zintegruj Lucidchart z popularnymi aplikacjami, takimi jak Google Workspace, Microsoft 365 i Slack, aby usprawnić udostępnianie i scentralizować zasoby.

Współpracuj swobodnie

Mapowanie myśli w chmurze umożliwia pracę z dowolnego miejsca i z dowolnymi osobami – bez względu na używane przez nich urządzenie, przeglądarkę czy system operacyjny.

Zacznij od szablonu mapy myśli

Stworzyliśmy ponad 1000 szablonów diagramów do wyboru. Możesz zacząć od zera lub zainspirować się innymi, aby zyskać przewagę.

Czuj się bezpiecznie z Lucidchart

Poważnie traktujemy Twoje bezpieczeństwo i prywatność, dlatego mamy certyfikaty zgodności z PCI, Privacy Shield i SOC II.

Zobacz, dlaczego wszyscy się tym zachwycają

Tysiące użytkowników wystawiło nam pięciogwiazdkowe oceny w aplikacjach innych firm, takich jak Capterra, G2 i TrustRadius. Wypróbuj Lucidchart, aby zobaczyć, o co tyle hałasu.

Opanuj podstawy korzystania z Lucidchart w 3 minuty

 • Utwórz pierwszą mapę myśli za pomocą szablonu lub pustego obszaru roboczego.
 • Dodaj kształty, linie i treść, by spersonalizować diagram.
 • Nadaj styl i sformatuj swój diagram tak, by pasował do wybranego celu.
 • Skorzystaj z funkcji wyszukiwania w Lucidchart, aby znaleźć dodatkowe kształty i funkcje.
 • Podziel się swoim diagramem z zespołem, aby uzyskać cenne informacje zwrotne i przejść do kolejnej iteracji.
Stwórz mapę myśli

Szablony mapy myśli

Utwórz własną mapę myśli, zaczynając od jednego z naszych szablonów.

Podstawowa mapa myśli

Szablon mapy myśli

Mapa myśli z liniami (bezpłatna)

Integracje Lucidchart

Połącz Lucidchart z ulubionymi, najlepszymi w branży aplikacjami.

Lucidchart Integrations

Zobacz, dlaczego zespoły tworzą mapy myśli z Lucidchart

Twórz diagramy, wizualizuj dane i współpracuj w ramach jednej platformy.

Współpraca

Z łatwością korzystaj z naszego generatora map myśli na dowolnym urządzeniu. Lucidchart pomaga zespołom współpracować w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca na świecie. Usprawnij współpracę w zespole, aby zrealizować założone cele.

Przejrzystość

Lucidchart pozwala jasno przedstawić złożone elementy. Inteligentne diagramy umożliwiają szybką oraz kompleksową wizualizację projektów i procesów.

Koordynacja

Zapewnij koordynację działań w zespole, współpracując w tej samej przestrzeni. Szybko mapuj procesy i pomysły w czasie rzeczywistym, aby nie przegapić żadnego szczegółu.

Razem lepiej

Pakiet do współpracy wizualnej Lucid zmienia sposób pracy od pomysłu do zakończenia projektu. Przeprowadź burzę mózgów i planuj w Lucidspark, a następnie mapuj w Lucidchart. Utwórz żywy schemat swojej organizacji.

Co to jest mapa myśli?

Mapa myśli to sposób na uchwycenie myśli. Zacznij od głównego pomysłu, a następnie twórz od niego odgałęzienia do powiązanych koncepcji. Dzięki nim możesz swobodnie dodawać i łączyć ze sobą pomysły. Mapy myśli sprawdzają się w przypadku osób myślących obrazowo, a ich elastyczna struktura umożliwia prowadzenie nieszablonowych burzy mózgów.

Jak przygotować mapę myśli w Lucidchart

 1. Stwórz główny pomysł

  Główny pomysł reprezentuje przedmiot burzy mózgów, na przykład problem, który próbujesz rozwiązać, lub cel przyszłego projektu. Przeciągnij na swoją tablicę kształt z biblioteki kształtów mapy myśli i dodaj do niego główną ideę. Kształt ten pozostanie centralnym punktem, z którego będzie się rozszerzać mapa.

 2. Dodaj gałęzie nadrzędne

  Stwórz gałęzie, które nakreślą podstawowe tematy dodatkowe. Przeciągnij linię od głównego pomysłu, a następnie wybierz kształt z automatycznego okienka i wpisz informacje o temacie dodatkowym. Możesz również użyć klawisza skrótu „Tab”, aby utworzyć i połączyć gałąź nadrzędną.

 3. Dodaj gałęzie podrzędne i słowa kluczowe

  Utwórz więcej gałęzi z dodanych tematów dodatkowych. Aby dodać bardziej szczegółowe informacje, użyj klawisza skrótu „Enter”. Użyj klawisza skrótu „Z”, aby zwinąć i rozwinąć gałęzie podrzędne – dzięki temu mapa myśli będzie bardziej przejrzysta i czytelna.

 4. Dodaj kolory lub obrazy

  Mimo że nie jest to absolutnie konieczne, kolory i obrazy pomagają wizualnie uporządkować i zrozumieć Twoje pomysły. Dzięki nim mapa myśli staje się bogatsza i bardziej pomocna.

 5. Udostępnij swoją mapę myśli

  Udostępnij swoją mapę myśli online, nawet osobom, które nie korzystają z Lucidchart. Wygeneruj adres URL, aby udostępnić diagram w popularnych aplikacjach integrujących się z Lucidchart, osadzić diagram w wiki lub wyeksportować diagram i szkice do różnych typów plików.

Często zadawane pytania dotyczące map myśli

Zacznij

 • Cennik
 • Indywidualny
 • Zespół
 • Przedsiębiorstwo
 • Kontakt z działem sprzedaży
PrywatnośćPrawnyUstawienia plików cookiePolityka plików cookie
 • linkedin
 • twitter
 • instagram
 • facebook
 • youtube
 • glassdoor
 • tiktok

© 2024 Lucid Software Inc.