Narzędzie do tworzenia makiet

Lucidchart to wizualna przestrzeń robocza, która łączy tworzenie diagramów, wizualizację danych i współpracę, aby przyspieszyć zrozumienie i napędzać innowacje.

Zrób schemat
Obejrzyj wideo

Porównanie Lucidchart z innymi narzędziami do tworzenia makiet

 • Ideal for designers and product managers

  Idealne narzędzie dla projektantów i menedżerów produktu

  Oprogramowanie do tworzenia makiet pomaga projektantom i menedżerom produktu wizualizować strukturę i funkcjonalność strony internetowej lub ekranu aplikacji. Nasza funkcja „przeciągnij i upuść” sprawia, że łatwo możesz uporządkować każdą sekcję i komponent na potrzeby projektów mobilnych, tabletów i stron internetowych. Projektowanie szkieletu za pomocą narzędzia do tworzenia makiet Lucidchart jest łatwe i pozwala wykorzystać warstwy, linki i hotspoty do wizualizacji funkcji projektu i każdego potencjalnego scenariusza wyświetlania dla optymalnego doświadczenia użytkownika, bez konieczności budowania go.

 • Easy to collaborate with stakeholders, present to clients, and share

  Łatwa współpraca z interesariuszami, prezentacje dla klientów i udostępnianie

  W przeciwieństwie do innych bezpłatnych narzędzi do tworzenia makiet, Lucidchart ułatwia proces pozyskiwania opinii w procesie tworzenia makiet. Zadbaj o to, aby Twoja makieta stała się efektownym projektem końcowym dla wszystkich zaangażowanych dzięki naszym wbudowanym funkcjom współpracy. Utwórz wspólny adres URL i wyślij aktualną wersję swojej makiety klientom i interesariuszom. Przekazuj opinie i zbieraj je, komentując bezpośrednio dokument lub używając czatu w edytorze. Przedstawiaj klientom lub interesariuszom dopracowane prezentacje swoich makiet, używając trybu prezentacji lub integracji z Google Slides.

 • Shape libraries for every device type

  Biblioteki kształtów na każde urządzenie

  Używając narzędzi do tworzenia makiet, warto zaprojektować stronę docelową lub ekran aplikacji z myślą o każdym typie urządzenia, aby zapewnić wysokiej jakości doświadczenie wszystkim użytkownikom. Wykorzystaj moc Lucidchart do projektowania i tworzenia prototypów dla użytkowników komputerów stacjonarnych, tabletów i urządzeń mobilnych, bez względu na to, jakiej wersji systemu Android lub iOS używają na preferowanym urządzeniu. Skorzystaj z biblioteki kształtów UI, zawierającej wszystko, czego potrzebujesz, aby zaplanować interfejs użytkownika, taki jak pola wyszukiwania, edytory tekstu, akordeony, okruszki chleba, ikony mapy strony i wiele innych.

 • Templates for web pages, user flows, and apps

  Szablony dla stron internetowych, interfejsu użytkownika i aplikacji

  Zainspiruj się i dowiedz się, jak szybciej tworzyć makiety, korzystając z galerii szablonów Lucidchart. Oszczędzaj czas dzięki szablonom stron docelowych, interfejsów użytkownika i aplikacji, które są dostosowane do komputerów stacjonarnych, urządzeń mobilnych i tabletów. Wykorzystaj szablony stron z cenami, przepływów e-commerce, stron zapisów i stron głównych, a następnie dostosuj je tak, aby odzwierciedlały Twoją działalność. Szybko twórz wysokiej jakości makiety, dzięki którym szybciej doprowadzisz do premiery projektu, który zachwyci Twoich odbiorców.

Jak zaprojektować makietę w Lucidchart

 1. Określ cel swojej makiety

  Wyraźnie określ, co zamierzasz zbudować i stworzyć w swojej makiecie. Skup się raczej na elementach doświadczeń użytkownika i funkcjonalności niż na szczegółach kreatywnego projektu.

 2. Aktywuj biblioteki kształtów makiet

  Wybierz swoje biblioteki kształtów, takie jak mockupy Android, iOS czy UI. Możesz też zacząć od szablonu do tworzenia makiet dla urządzeń mobilnych i/lub komputerów stacjonarnych.

 3. Zachowaj prostotę

  Dodaj siatkę, przyciski, pola układu i inne dodatkowe elementy. Uwzględnij elementy niezbędne do zapewnienia pozytywnego doświadczenia użytkownika, zamiast skupiać się na drobnych szczegółach.

 4. Użyj zaawansowanych funkcji, aby zademonstrować funkcjonalność

  Gdy Twoja makieta będzie prawie gotowa, zasymuluj funkcjonalność strony, dodając linki, warstwy, hotspoty i strzałki, aby zademonstrować zamierzony przepływ użytkowników.

 5. Współpracuj, prezentuj i udostępniaj

  Zaangażuj wszystkich interesariuszy w tworzenie makiety, udostępniając im adres URL, lub zaprezentuj proponowany projekt klientom, używając trybu prezentacji.

Utwórz makietę

Najczęściej zadawane pytania dotyczące tworzenia makiet za pomocą Lucidchart

Using Lucidchart for wireframes

Using Lucidchart for wireframes

Używany przez miliony na całym świecie

„Po wypróbowaniu wielu różnych narzędzi do tworzenia makiet zdecydowaliśmy się na Lucidchart. Ma wszystkie podstawowe elementy i wiele obrazów do wyboru. Pozwala nam łatwo dzielić się projektami z naszymi klientami bez konieczności zakupu dodatkowych licencji”.

Capterra rating

4,5/5 gwiazdek Ponad 650 opinii

 • Amazon logo
 • Bridgestone logo
 • Siemens logo
 • NBC logo
 • Google logo
 • Hybecorp logo

Przeglądaj szablony makiet

Szablon strony głównej z adnotacjami

Podstawowy szablon strony głównej

Podstawowy szablon makiety strony logowania

Szablon makiety interfejsu użytkownika w handlu elektronicznym

Szablon makiety strony głównej e-commerce

Szablon makiety instagrama

Szablon makiety strony docelowej

Szablon makiety strony rejestracji

Szablon pustej makiety

Zobacz, dlaczego 99% firm z listy Fortune 500 bezpiecznie skaluje swoje przedsiębiorstwa za pomocą Lucidchart

Ucz się więcej

Zacznij

 • Cennik
 • Indywidualny
 • Zespół
 • Przedsiębiorstwo
 • Kontakt z działem sprzedaży
PrywatnośćPrawnyWybór prywatności plików cookiePolityka plików cookie
 • linkedin
 • twitter
 • instagram
 • facebook
 • youtube
 • glassdoor
 • tiktok

© 2024 Lucid Software Inc.