Bizagi kontra Lucidchart

Twórz diagramy BPMN i nie tylko, korzystając z naszego potężnego oprogramowania do tworzenia diagramów, które jest dostępne wszędzie i na każdym systemie operacyjnym.

Zarejestruj się za darmo

Zaufało nam wiele wiodących w branży marek

 • Google logo
 • Venmo logo
 • Nvidia logo
 • Amazon logo
 • General Electric logo
 • Bridgestone logo

Dlaczego Lucidchart jest lepszy od Bizagi

 1. Oprogramowanie oparte na chmurze, które działa wszędzie tam, gdzie Ty

  W przeciwieństwie do Bizagi, które jest dostępne tylko w systemie Windows, Lucidchart działa w chmurze, więc możesz go używać w dowolnym systemie operacyjnym, gdziekolwiek jesteś. Zapomnij o pobieraniu, instalacji i przestarzałym oprogramowaniu. 
   

 2. Intuicyjne narzędzia, które są szybkie i łatwe w użyciu

  Intuicyjna funkcja „przeciągnij i upuść” w Lucidchart sprawia, że tworzenie diagramów staje się dziecinnie proste. Wystarczy przeciągnąć kształty z naszych licznych bibliotek kształtów, szybko dodać linie lub zmienić kolor i styl za pomocą jednego kliknięcia.

 3. Współpraca, która działa

  Wspólna praca staje się rzeczywistością dzięki platformie Lucidchart opartej na chmurze. Pracuj w czasie rzeczywistym nad tym samym dokumentem ze swoimi współpracownikami, komentuj diagramy i korzystaj z funkcji czatu — to wszystko jest niemożliwe w oprogramowaniu na komputery stacjonarne, takim jak Bizagi.

 4. Tworzenie diagramów, które wykraczają poza mapy procesów

  Bizagi umożliwia tworzenie diagramów BPMN i tworzenie map procesów — ale to tylko tyle. Lucidchart daje Ci to i wiele więcej. Twórz harmonogramy projektów osadzone w danych, diagramach UML, ERD, makietach, mapach koncepcyjnych i innych. 
   

 5. Integracja z najlepszymi aplikacjami w branży

  Łatwo łącz się z wszystkimi swoimi ulubionymi aplikacjami dzięki funkcjom integracji Lucidchart. Google Workspace, Microsoft Office 365, Slack, Zapier, Atlassian, Salesforce, LinkedIn, AWS — obsługujemy je wszystkie i nie tylko. Korzystając z Bizagi, jesteś ograniczony do ich środowiska i masz możliwość połączenia się tylko z kilkoma innymi programami. 
   

Rozpocznij tworzenie diagramów z Lucidchart

Przekonaj się, jak możesz widzieć więcej, wiedzieć więcej i robić więcej. Stwórz teraz swój pierwszy diagram.

twórz diagram

Dlaczego Lucidchart jest lepszy od Bizagi

Choose from hundreds of templates

Do wyboru masz setki szablonów

Od diagramów BPMN przez schematy organizacyjne po tablice rozdzielcze, Lucidchart ma obszerną galerię szablonów z setkami szablonów dla wszystkich typów diagramów. Możesz łatwo poruszać się po naszej galerii szablonów i znaleźć to, czego potrzebujesz — po prostu przewijaj miniaturki każdego diagramu lub użyj paska wyszukiwania. Możesz całkowicie dostosować każdy szablon, który otworzysz, lub użyć gotowych kształtów i stylów, aby stworzyć przejrzysty, profesjonalny diagram. Dzięki nowym szablonom dodawanym co tydzień przez dedykowany zespół specjalistów od szablonów, nasza biblioteka staje się coraz bogatsza.

Link to your live data

Łącze do Twoich aktualnych danych

Wizualizuj swoje dane, aby nadać sens większym zbiorom danych, śledzić wyniki i komunikować się z interesariuszami. Aktualizuj swoje diagramy dzięki funkcji łączenia danych w Lucidchart. Możesz importować dane na żywo z Excela, Arkuszy Google, plików CSV, Zapier i innych. Połącz swoje diagramy z aktualnymi danymi, a będą się one automatycznie aktualizować, gdy te dane się zmienią, więc zawsze będziesz na bieżąco śledzić zmiany. 

Track document changes with revision history

Śledzenie zmian w dokumentach z historią zmian

Nie musisz się już martwić, że utracisz swoje materiały albo że inni wprowadzą zmiany, których nie da się cofnąć. Dzięki historii zmian możesz śledzić zmiany dokonane w czasie, a nawet zobaczyć, kto ich dokonał. Jeśli przez przypadek usuniesz część swojego diagramu lub zechcesz wrócić do poprzedniej wersji, nie musisz się martwić, ponieważ Lucidchart zapisuje pełną historię zmian dokonanych we wszystkich dokumentach. 

Create any diagram with our shape libraries

Twórz dowolne diagramy za pomocą naszych bibliotek kształtów

Poznaj setki kształtów, które są standardowo dostępne w Lucidchart. Stwórz swoją architekturę sieciową, używając standardowych kształtów AWS, GCP i Azure. Użyj naszych kształtów schematu organizacyjnego, aby w prosty sposób zwizualizować swoją strukturę organizacyjną i dodać informacje o pracownikach. Wykonaj makietę swojego projektu strony internetowej, używając naszych kształtów UI. A jeśli potrzebujesz tylko podstawowego diagramu przepływu z pływakami, mamy też takie kształty. Oprócz szerokiej biblioteki gotowych kształtów, Lucidchart ułatwia tworzenie własnych bibliotek kształtów z importowanych lub niestandardowych kształtów.
 

Drive solutions and stay secure with our Enterprise functionality

Twórz rozwiązania i zachowaj bezpieczeństwo dzięki naszym funkcjom dla przedsiębiorstw

Zwiększ bezpieczeństwo i zarządzaj kontami użytkowników, a jednocześnie korzystaj z pełnego dostępu do zaawansowanych funkcji dzięki subskrypcji dla firm. Chroń prywatność swojej firmy i zarządzaj ustawieniami konta swojego zespołu, korzystając z naszej łatwej kontroli administracji, integracji SAML i SCIM oraz kontroli domeny. Nie musisz się też martwić, że stracisz dostęp do ważnych plików, gdy pracownik opuści Twoją firmę dzięki retencji dokumentów.
 

Dowiedz się więcej

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Lucidchart

Lucidchart radykalnie poprawił moją zdolność do wizualizacji procesów, wyzwań i rozwiązań. Używam narzędzia zarówno jako osoba indywidualna, jak i jako część zespołu, przy czym w tym drugim przypadku ułatwiają mi to świetne funkcje współpracy zawarte w produkcie.

Jonathan M. – dyrektor, architektura Salesforce | November 22 2016

TrustRadius4 stars out of 5
PCMag4 stars out of 5
Zobacz studia przypadków klientów

Porównaj Lucidchart

AirtableBizagiCacoo Createlydiagrams.netEdrawMuralOmniGraffleSmartDrawVismeVisual ParadigmXMind

Poznaj nasze szablony

szablon bpmn

Szablon BPMN dla produkcji

Szablon BPMN choreografii

Szablon BPMN współpracy

Szablon konwersacji BPMN

Szablon BPMN 2.0

Szablon mapy procesów biznesowych

Szablon diagramu właściciela konta

Szablon przepływu procesów biznesowych

Komunikuj się ze swoim zespołem zawsze i wszędzie. Zarejestruj się na bezpłatny okres próbny już dziś.

Zacznij

 • Cennik
 • Indywidualny
 • Zespół
 • Przedsiębiorstwo
 • Kontakt z działem sprzedaży
PrywatnośćPrawnyUstawienia plików cookiePolityka plików cookie
 • linkedin
 • twitter
 • instagram
 • facebook
 • youtube
 • glassdoor
 • tiktok

© 2024 Lucid Software Inc.