XMind kontra Lucidchart

Twórz szczegółowe, wysokiej jakości mapy myśli — i nie tylko — dzięki przyjaznej dla użytkownika wizualnej przestrzeni roboczej Lucidchart.

Zarejestruj się za darmo

Zaufało nam wiele wiodących w branży marek

 • Google logo
 • Venmo logo
 • Nvidia logo
 • Amazon logo
 • General Electric logo
 • Bridgestone logo

Wyjdź poza mapy myśli dzięki Lucidchart

 1. Oprogramowanie oparte na chmurze, które działa zawsze i wszędzie

  Korzystając z oprogramowania Lucidchart opartego na chmurze, masz zawsze pod ręką swoje materiały — a przestarzałe oprogramowanie, problemy z instalacją czy zagubione materiały nigdy nie stanowią problemu. Oprogramowanie XMind, które jest dostępne tylko do pobrania, pozwala na korzystanie z niego tylko na komputerze stacjonarnym.

 2. Funkcje współpracy, które dotrzymują kroku Twojemu zespołowi

  XMind działa tylko na pulpicie, dlatego jego możliwości współpracy są ograniczone. Lucidchart umożliwia jednoczesną pracę w tym samym dokumencie z innymi współpracownikami, a następnie natychmiastowe udostępnianie, publikowanie i drukowanie swoich materiałów.

 3. Dynamiczne integracje z nieograniczonymi możliwościami

  Lucidchart pozwala łatwo połączyć się ze wszystkimi aplikacjami, których używasz na co dzień, w tym Google Workspace, Microsoft Office, Slack, Salesforce, Atlassian i wiele innych. Natomiast XMind zapewnia ograniczone możliwości współpracy z innymi programami i wymaga od użytkowników pracy w swoim środowisku.
   

 4. Funkcjonalność, która wykracza poza mapy myśli

  XMind jest świetny do tworzenia map myśli, ale jego inne możliwości tworzenia diagramów są bardzo ograniczone. Lucidchart pozwala tworzyć dynamiczne mapy myśli, konstruować schematy organizacyjne z plików CSV, rysować plany pięter, tworzyć schematy blokowe i nie tylko, korzystając z jednej platformy.
   

Stwórz mapę myśli w kilka minut

Zacznij od szablonu lub stwórz mapę myśli od podstaw, używając Lucidchart.

Stwórz mapę myśli

Wyjdź poza mapy myśli dzięki Lucidchart

Get started faster with your choice of templates

Zacznij szybciej dzięki wybranym szablonom

Nasza biblioteka szablonów zawiera setki szablonów do wyboru, a każdy z nich możesz w pełni dostosować do swoich potrzeb. Wybieraj spośród szablonów map myśli, schematów blokowych, schematów sieciowych, schematów Venna i wielu innych. Nasz zespół dedykowanych specjalistów od szablonów regularnie dodaje nowe szablony, ułatwiając tworzenie diagramów, które odpowiadają Twoim konkretnym potrzebom.
 

Present your work easily and instantly

Prezentuj swoje projekty łatwo i natychmiastowo

Przedstaw swój diagram bez wychodzenia z edytora dzięki naszemu przejrzystemu, łatwemu w użyciu trybowi prezentacji. Potężne możliwości integracyjne Lucidchart pozwalają również na migrację całej prezentacji do PowerPoint lub Google Slides, co zapewnia dodatkową wygodę i wszechstronność.

Save time with data linking

Oszczędzaj czas dzięki łączeniu danych

Zobacz swoje dane w kontekście - i zaoszczędź sobie kłopotów związanych z ręcznym wprowadzaniem całych zbiorów danych. Importuj swoje dane z Excela, Arkuszy Google, Zapier, Salesforce i innych. Wszystkie zmiany dokonane w Twoim zestawie danych natychmiast pojawią się w diagramie Lucidchart.
 

Work from any device or operating system

Pracuj na dowolnym urządzeniu lub systemie operacyjnym

Lucidchart działa bezproblemowo zarówno na urządzeniach z systemem iOS, jak i Android, więc możesz zacząć tworzyć diagramy bez względu na to, z jakiego urządzenia korzystasz. Nasz edytor w chmurze jest łatwo dostępny z komputera stacjonarnego, laptopa lub smartfona, co ułatwia tworzenie, edytowanie i udostępnianie swoich materiałów w podróży.
 

Import from Visio, OmniGraffle, draw.io, or Smartdraw

Importuj z Visio, OmniGraffle, draw.io lub Smartdraw

Nasza funkcja importowania sprawia, że przejście z innego programu do tworzenia diagramów jest prostsze niż kiedykolwiek. Zaimportuj istniejące diagramy do Lucidchart w ciągu kilku minut, a następnie skorzystaj z pełnego zakresu narzędzi do edycji, formatowania, współpracy i udostępniania swoich projektów według własnego uznania.
 

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Lucidchart

Podoba mi się to, że jest on oparty na chmurze i nie ma potrzeby instalowania żadnego oprogramowania na komputerze, a także to, że mogę zdalnie przypisać innych współpracowników lub członków mojego zespołu.

Robert J. | April 04 2019

TrustRadius4 stars out of 5
PCMag4 stars out of 5
Zobacz studia przypadków klientów

Porównaj Lucidchart

AirtableBizagiCacoo Createlydiagrams.netEdrawMuralOmniGraffleSmartDrawVismeVisual ParadigmXMind

Poznaj nasze szablony

Mapa myśli — biznesplan sprzedaży

Mapa myśli — marketing cyfrowy

Plan marketingowy

Mapa bąbelkowa

Mapa koncepcyjna typu pająk

Podstawowa mapa myśli

Osobista mapa myśli OKR: Przykład PMM

Mapa koncepcyjna sprawozdań finansowych

Podwójna mapa bąbelkowa

Komunikuj się ze swoim zespołem zawsze i wszędzie. Zarejestruj się na bezpłatny okres próbny już dziś.

Zacznij

 • Cennik
 • Indywidualny
 • Zespół
 • Przedsiębiorstwo
 • Kontakt z działem sprzedaży
PrywatnośćPrawnyWybór prywatności plików cookiePolityka plików cookie
 • linkedin
 • twitter
 • instagram
 • facebook
 • youtube
 • glassdoor
 • tiktok

© 2024 Lucid Software Inc.