Oprogramowanie do tworzenia struktury podziału pracy

Lucidchart to wizualna przestrzeń robocza, która łączy tworzenie diagramów, wizualizację danych i współpracę, aby przyspieszyć zrozumienie i napędzać innowacje.

Zrób schemat
Obejrzyj wideo

Dziel i zwyciężaj dzięki SPP do zarządzania projektami.

 • Streamline the project management process

  Usprawnij proces zarządzania projektem

  Dla menedżera projektu kluczowe znaczenie ma właściwe planowanie, które pozwala określić jasne oczekiwania i dopilnować, by zespół wykonał swoje zadania w celu ukończenia projektu na czas i zgodnie z założonym budżetem. Zorganizowana struktura podziału pracy (SPP) może rozbić Twoje duże projekty na mniejsze, łatwiejsze do zarządzania zadania, dzięki czemu Ty, Twoja kadra menedżerska i Twój zespół będziecie mogli skupić się na konkretnych wynikach i możliwych do oszacowania kamieniach milowych. Dzięki naszemu kreatorowi SPP możesz w ciągu kilku minut stworzyć strukturę podziału pracy, jakiej potrzebujesz.
   

 • Create basic WBS diagrams with easy-to-use features

  Twórz podstawowe diagramy SPP dzięki łatwym w użyciu funkcjom

  Inne narzędzia do tworzenia diagramów SPP nie mają funkcji umożliwiających szybkie i łatwe tworzenie diagramów SPP, natomiast zaawansowane funkcje i intuicyjny interfejs Lucidchart pozwolą Ci dostosować diagram do potrzeb projektu. Zacznij od przeciągnięcia kształtów na pusty obszar roboczy, a następnie wstaw zadania projektu do poszczególnych kształtów lub zaimportuj dane z arkusza kalkulacyjnego lub pliku CSV. Po wprowadzeniu danych możesz skorzystać z naszych rozbudowanych funkcji formatowania, aby wyróżnić zadania i podzadania lub określić, kto odpowiada za zadanie.
   

 • Easily present and publish your diagram

  Łatwo prezentuj i udostępniaj swój diagram

  Nasze łatwe w użyciu opcje prezentowania, publikowania i udostępniania diagramu SPP sprawią, że będzie on łatwo dostępny dla całego zespołu. Dzięki przejrzystemu, profesjonalnemu trybowi prezentacji możesz błyskawicznie przedstawić swoje materiały, nie opuszczając edytora Lucidchart. Wykorzystaj nasze potężne możliwości integracji z popularnymi aplikacjami, takimi jak Google Workspace, Microsoft Office, Slack i innymi, żeby udostępniać swoje materiały za pomocą platform, z których Twój zespół już korzysta na co dzień.

 • Collaborate in real time with your entire team

  Współpracuj w czasie rzeczywistym z całym zespołem

  Współpracuj z osobami zaangażowanymi w projekt, tworząc strukturę podziału pracy (SPP), aby mieć pewność, że uwzględniasz wszystkie niezbędne zadania, podzadania i informacje o budżecie projektu. Współpraca w czasie rzeczywistym, dodawanie komentarzy @mention i czat w edytorze pozwalają natychmiast aktualizować i udostępniać informacje. Nasze oprogramowanie do tworzenia struktury podziału pracy działa w chmurze, dzięki czemu możesz uzyskać dostęp do diagramu SPP z dowolnego komputera, tabletu lub urządzenia mobilnego, co pozwala Tobie i Twojemu zespołowi pracować tam, gdzie chcecie i kiedy chcecie.
   

 • Use Lucidchart to take action from your work breakdown structure

  Użyj Lucidchart do podjęcia działań w oparciu o strukturę podziału pracy

  Dzięki setkom szablonów diagramów i zaawansowanym funkcjom Lucidchart jest czymś więcej niż tylko narzędziem do tworzenia SPP. Kiedy Twoja SPP będzie już kompletna, a Twój zespół przekaże Ci niezbędne opinie, pomożemy Ci rozpocząć projekt za pomocą tablic Kanban, tablic scrumowych, wykresów Gantta, wykresów PERT i nie tylko. Oferujemy ponad 800 szablonów różnych diagramów, dzięki czemu możesz tworzyć przejrzyste wizualizacje na potrzeby burzy mózgów, planowania ważnych kamieni milowych, przydzielania zadań i innych czynności.
   

Jak utworzyć strukturę podziału pracy (SPP)

 1. Dodaj nazwę projektu

  Zacznij od pierwszego poziomu SPP, czyli nazwy projektu. Następnie wykorzystaj zakres i założenia projektu, aby określić główne cele, które są niezbędne do osiągnięcia sukcesu projektu.

 2. Dodaj cele na drugim poziomie

  Wybierz cele, które udało Ci się określić, i dodaj je do struktury podziału pracy na drugim poziomie, łącząc je z nazwą projektu.

 3. Podziel główne cele na grupy robocze

  Podziel każdy ze swoich głównych celów na niezbędne zadania, które są konieczne do jego realizacji. Zapisz każdy z nich na SPP na trzecim poziomie. Większość struktur podziału pracy będzie miała trzy poziomy, ale w razie potrzeby możesz dodać ich więcej.

 4. Przeglądaj i grupuj zadania, którymi chcesz zarządzać

  Zanim przystąpisz do działania, sprawdź, czy cele i cele cząstkowe stanowią 100% zakresu pracy koniecznego do ukończenia projektu. Następnie podziel utworzone przez siebie zadania tak, by były gotowe do przydzielenia odpowiednim członkom zespołu.

 5. Udostępnij SPP członkom zespołu

  Kiedy już sfinalizujesz strukturę podziału pracy, udostępnij ją osobom zaangażowanym w projekt oraz członkom zespołu, którzy będą przydzieleni do zadań, aby wszyscy widzieli, jakie są planowane rezultaty i czego oczekuje się od każdego zadania.

twórz diagram

Najczęściej zadawane pytania dotyczące naszego narzędzia do tworzenia SPP

Rosters that can be made with Lucidchart

Lucidchartで楽々プロジェクト管理

Używany przez miliony na całym świecie

Nie rozpoczynam żadnego projektu bez wcześniejszego stworzenia wizualnej mapy drogowej. Nie znam szybszego sposobu na to, by członkowie zespołu pracowali spójnie.

Capterra rating

4,5/5 gwiazdek Ponad 650 opinii

 • Amazon logo
 • Bridgestone logo
 • Siemens logo
 • NBC logo
 • Google logo
 • Hybecorp logo

Przeglądaj szablony struktury podziału pracy

Szablon struktury podziału pracy

Szablon dekompozycji funkcjonalnej

Szablon struktury podziału ryzyka

Zobacz, dlaczego 99% firm z listy Fortune 500 bezpiecznie skaluje swoje przedsiębiorstwa za pomocą Lucidchart

Ucz się więcej

Zacznij

 • Cennik
 • Indywidualny
 • Zespół
 • Przedsiębiorstwo
 • Kontakt z działem sprzedaży
PrywatnośćPrawnyUstawienia plików cookiePolityka plików cookie
 • linkedin
 • twitter
 • instagram
 • facebook
 • youtube
 • glassdoor
 • tiktok

© 2024 Lucid Software Inc.