Cacoo kontra Lucidchart

Zaawansowane funkcje Lucidchart i intuicyjny interfejs użytkownika pozwalają tworzyć diagramy w czasie o połowę krótszym niż w przypadku Cacoo.

Zarejestruj się za darmo

Zaufało nam wiele wiodących w branży marek

 • Google logo
 • Venmo logo
 • Hewlett Packard logo
 • Amazon logo
 • General Electric logo
 • Bridgestone logo

Zaawansowane funkcje ułatwiające tworzenie diagramów

 1. Interfejs użytkownika, który pozwala na tworzenie diagramów tak szybko, jak myślisz

  Uciążliwy interfejs Cacoo wymaga od użytkowników przeciągania, upuszczania i formatowania każdego kształtu z osobna, przez co tworzenie diagramów jest czasochłonnym procesem. Dzięki Lucidchart możesz przeciągać i upuszczać kształty, łatwo łączyć kształty i linie za pomocą automatycznych podpowiedzi oraz formatować wiele kształtów naraz.
   

 2. Zaawansowane funkcje zapewniające nieograniczony potencjał w tworzeniu diagramów

  Poza podstawowymi narzędziami do tworzenia diagramów, zestaw funkcji Cacoo jest ograniczony. W Lucidchart masz dostęp do zaawansowanych funkcji, takich jak łączenie danych, zautomatyzowane tworzenie diagramów i formatowanie warunkowe. Co więcej, nowe funkcje są dodawane i udoskonalane co tydzień.
   

 3. Dynamiczne integracje z aplikacjami, które uwielbiasz

  Lucidchart umożliwia ponad 20 integracji z najpopularniejszymi obecnie aplikacjami, takimi jak Google Workspace i Microsoft Office, oraz ma otwarte API dla tych, którzy chcą stworzyć własne rozwiązanie. Cacoo ma tylko 10 funkcji integracji.

 4. Obsługa urządzeń mobilnych, dzięki której nie będziesz już korzystać z komputera stacjonarnego

  Program do tworzenia diagramów Cacoo pozwala pracować tylko na komputerze. Z kolei Lucidchart umożliwia pracę na dowolnym komputerze lub urządzeniu mobilnym. Dzięki aplikacjom dla systemów Android i iOS możesz mieć dostęp do swoich materiałów, edytować je i udostępniać dosłownie z każdego miejsca.

Rozpocznij tworzenie diagramów z Lucidchart

Aż 99% firm z listy Fortune 500 korzysta z Lucidchart. Dołącz do nich! Utwórz swój pierwszy diagram.

Sprawdź, dlaczego użytkownicy kochają Lucidchart

galeria szablonów lucidchart

Dostosuj szablon z naszej galerii

Galeria szablonów Lucidchart zawiera ponad 900 szablonów, które można dostosować do własnych potrzeb. Przeszukaj naszą galerię, by znaleźć szablony każdego typu diagramów, od podstawowych schematów blokowych po techniczne diagramy sieciowe. Nasz zespół oddanych specjalistów ds. szablonów co tydzień dodaje nowe schematy, więc wybór zawsze się poszerza.

integracje aplikacji lucidchart

Usprawnij swoją pracę dzięki naszym integracjom

Dzięki ponad 20 wewnętrznym i partnerskim integracjom Lucidchart ułatwia wstawianie diagramów do systemów, z których Ty i Twój zespół już korzystacie. Zapewniamy pełną integrację z najczęściej używanymi obecnie aplikacjami, takimi jak Google Workspace, Microsoft Office, Slack, Confluence, Jira, Dropbox Paper i wiele innych.
 

Dowiedz się więcej
Dokumenty współdzielone Lucidchart

Udostępniaj swoje materiały i publikuj je w wybrany przez siebie sposób

Udostępniaj swoje diagramy za pomocą kilku kliknięć w trybie prezentacji w edytorze lub osadzaj swoje diagramy w prezentacji PowerPoint lub Google Slides. Możesz także udostępnić swój dokument jako plik PDF, JPEG, PNG i wiele innych typów plików lub osadzić swoją pracę w dowolnym miejscu za pomocą automatycznie generowanych linków.
 

Importowanie danych w Lucidchart

Dbaj o to, by Twoje dane były powiązane i aktualizowane

Lucidchart pozwala Ci zaoszczędzić czas potrzebny na ręczne wprowadzanie poszczególnych punktów danych dzięki naszej zaawansowanej funkcji łączenia danych. Łatwo połącz swoje dane z dowolnego arkusza kalkulacyjnego Excel, Arkusza Google lub CSV, albo zaimportuj zestawy danych z Zapier, Salesforce i innych programów bezpośrednio do swojego diagramu. Lucidchart będzie aktualizować diagram na bieżąco, gdy dokonasz zmian w danych.
 

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Lucidchart

Ponad 15 milionów użytkowników w 180 krajach

Łatwość użycia i gotowe szablony sprawiające, że wszystko się doskonale układa, są fenomenalne. Kiedyś używałem Visio, ale korzystanie z Lucidchart jest o wiele łatwiejsze i bardziej intuicyjne.

Matthew M. | 12 sierpnia 2019 roku

TrustRadius4 stars out of 5
PCMag4 stars out of 5
Zobacz studia przypadków klientów

Porównaj Lucidchart

AirtableBizagidiagrams.netEdrawGoogle DrawOmniGraffleVismeXMind

Poznaj nasze szablony

szablon mapy procesów biznesowych

Szablon przepływu procesów biznesowych

Komunikuj się ze swoim zespołem zawsze i wszędzie. Zarejestruj się na bezpłatny okres próbny już dziś.

Zacznij

 • Cennik
 • Indywidualny
 • Zespół
 • Przedsiębiorstwo
 • Kontakt z działem sprzedaży
PrywatnośćPrawnyPliki cookie
 • linkedin
 • twitter
 • instagram
 • facebook
 • youtube
 • glassdoor

© 2023 Lucid Software Inc.